Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Mousse (Pianka maksymalnie utrwalająca `Objętość dla cienkich włosów`)

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

pianka
Utrwalenie
średnie

Świetna

Po piankę do włosów sięgam najczęściej wtedy, kiedy mam ochotę na loki. Moje włosy z natury są kręcone, ale lubią żyć swoim życiem, czyli wykręcają się i układają nie tak jakbym sobie tego życzyła. Dzięki piance udaje mi się wydobyć z nich ładny skręt a dodatkowo utrwalić fryzurę na cały dzień. Pianka przepięknie pachnie, łatwo się ją rozporowadza na włosach, szybko się wchłania. Włosy wyglądają na zdrowsze, błyszczące, widocznia jest zwiększona ich objętość. Nie skleja włosów, nie obciąża ich.

Godna polecenia

Pianka o bardzo dobrej konsystencji, idealnie rozprowadza się na włosach i dodaje objętości cienkim włosom, nie obciążając włosów. Włosy po użyciu pianki nie przetłuszczają się.

średniaczek

pianka ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania się we włosy, jednak co do zwiększania objętości nie jest taka jakbym oczekiwała. ładnie utrwala włosy, przygotowując do układania. nie skleja, nie powoduje problemów z rozczesaniem. ma tylko słaby efekt zwiekszenia objętości

Cudo!

Pianką jestem totalnie zachwycona. Nie skleja, włosy dzięki niej stają się puszyste, wygładzone, lśniące i wyglądają na zdrowe oraz odżywione. Bardzo mi się podoba jej zapach! Ogromny plus, jest naprawdę cudowny i przy okazji po użyciu utrzymuje się na włosach. Najlepiej mi się jej używa po wieczornym umyciu włosów, kiedy są jeszcze wilgotne. Na drugi dzień mam świetną fryzurę. Włosy układają się idealnie, a co najważniejsze widoczna jest ich zwiększona objętość.  Nie spodziewałam się tak rewelacyjnych efektów i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Na pewno pianka zostanie u mnie na stałe i będzie moją towarzyszką w codziennej pielęgnacji włosów. Jak skończy się pierwsze opakowanie to obowiązkowo lecę po kolejne, także nie skończy się tylko na zwykłym jednorazowym "testowaniu". Już teraz nie obejdę się bez niej. Przy okazji polecam wszystkim!

Miłe zaskoczenie :)

Ogólnie nigdy nie byłam przekonana do pianek do momentu w którym kilka dni temu nie przyszła mi pianka jest poprostu idealnym rozwiązaniem dla dziewczyn które chcą poprawic objętości swoich włosów . Mam nadzieje że ciąg dalszy testowaniaa tego produktu da równie korzystny efekt jak przez te dwa dni . godna polecenia

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lepsza od lakieru z tej samej serii ;)

Przede wszystkim ułatwia wystylizowanie fryzury, nadaje też objętości włosom.
Pianka chroni włosy przed utratą wilgoci i przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Plusem pianki jest też to, że nie skleja włosów, nie obciąża ich i nie wysusza kosmyków.
Łatwo ją wyczesać z włosów, a nie lubię efektu, gdy nakładam kosmetyk do stylizacji, a potem moje włosy to jeden wielki splatany kłak - tu tego efektu nie ma.
Nadaje fajnego połysku włosom i zdrowego wyglądu.
Używanie pianki i aplikowanie jej też nie sprawia większych problemów.
Na włosach pozostawia przyjemny i delikatny zapach.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi niż lakier - jednak oba produkty sa godne polecenia.

Testowanie

Pianka jest niesamowita.Niezwykle układa włosy jak i zarazem nadaje zapach moim włosom które dzięki temu pachną niesamowicie jak i wyglądają.Pianka ta jest polecana osobom z włosami puszącymi się które po użyciu zmniejszą swoją objętość.

Najlepsza pianka, jaką stosowałam :)

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem :) Pianka nałożona na wilgotne włosy działa cuda- dodaje objętości i lekkości, pozwala na dowolne modelowanie włosów. Nie spodziewałam się, że z taką łatwością uzyskam pożądaną fryzurę, biorąc pod uwagę niesforność moich włosów.. :) w nawet najmniejszym stopniu nie skleja pasm i nie osadza się. Podstawa przy modelowaniu! :)

fajna.

Moje włosy..zupełnie pozbawione objętości...skusiłam się na zakup tej pianki.. I powiem szczerze że nie zauważyłam większej zmiany.włosy byly tylko lepiej utrwalone...

Pianka dla mnie rewelacja dodaje objętości, przyjemnie pachnie i utrwala na długo. Wydaje mi się że zagości na mojej półce na stałe. Polecam, tym bardziej że według mnie nie niszczy włosów.

Polubiłam ją :)

Od zawsze uważałam, że pianka do włosów to coś zbędnego. Z natury mam cienkie włosy, ale jest ich dosyć dużo, takie przynajmniej sprawiają wrażenie. Bałam się, że pianka tylko wzmocni puszenie. Otóż nie! :) Okazuje się, że potrafi przede wszystkim zdefiniować moje włosy, podkreśla skręt, dodaje objętości przy nasadzie dzięki czemu cała fryzura wygląda po prostu lepiej. Włosy stają się bardziej sprężyste.
Efekt w moim wypadku utrzymuje się spokojnie przez cały dzień. Polecam wszystkim właścicielkom cienkich włosów :)

Naturalny efekt

Jeśli lubisz widoczną objętość włosów i naturalny efekt - ten produkt jest dla Ciebie.
Lekka konsystencja,przyjemny zapach i wyjątkowe działanie,to tylko kilka zalet pianki Wella Flex Fullness For Fine Hair.
Świetnie utrwala nawet długie włosy,wyraźnie odbija je od nasady i sprawia,że wyglądają na bardziej gęste i mocne.
Pianka jest wydajna,ma korzystną cenę i naprawdę pozwala cieszyć się większą objętością włosów - dla mnie to produkt bez wad.