ABE, Wazelina kosmetyczna

ABE, Wazelina kosmetyczna

Marka

Polecana do skóry ze skłonnościami do pękania. Łagodzi podrażnienia. Posiada właściwości pielęgnacyjne. Zabezpiecza przed nadmiernym wysychaniem i złuszczaniem.

regenerujące, nawilżające, ochronne
w słoiczku
wazelina

bardzo fajna

Kupiłam za niewielkie pieniądze, bo 3,50zł. Zdecydowanie się opłacało. Podoba mi się opakowanie, pod tym względem przebija tradycyjną wazelinę z ziaji. Problemem może być dostępność, bo ja spotkałam ją tylko w drogerii laboo. Jest przyjemna w stosowaniu, nie jest bardzo tłusta, jest bezzapachowa.
A teraz najważniejsze, działanie. Podoba mi się to, jak działa na wargi. Delikatnie je natłuszcza. Nie jest to jakieś genialne nawilżenie, ale dobrze nadaje się pod szminkę, wygładza wargi, likwiduje suche skórki. Minusem jest to, że dość szybko znika z warg.
Dobrze sprawdzi się też na inne przesuszone miejsca. Łokcie, dłonie itp. gdy nie mamy nic innego pod ręką. Jest uniwersalna.

Używam tego produktu od: kilka dni