Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant to profesjonalny antyperspirant roll-on skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się niewystarczające. Medispirant blokuje problem pocenia nawet do 7 dni. Dzięki wysokiej zawartości chlorku glinu oraz związków srebra Medispirant całkowicie zabezpiecza przed niepożądanym wydzielaniem potu.

Aby uniknąć ewentualnych podrażnień Medispirant wzbogacony został o allantoinę, która działa łagodząco i wygładzająco. Dodatkowo w składzie nie znajdziemy alkoholu ani substancji zapachowych, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, bez konieczności rezygnacji z używania wody toaletowej, czy perfum.

W początkowej fazie stosowania (przez pierwsze 2 - 5 dni) Medispirant należy stosować codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego wyniku, a następnie aplikować 1 - 2 razy w tygodniu lub zgodnie z potrzebą. Nie należy stosować na skórę zranioną lub podrażnioną. W razie podrażnienia lub wystąpienia pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie kosmetyku.

antyperspiranty, dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum, łagodzące
zapachowa
50 - 100ml, <50ml
podrażniona

Najlepszy do tej pory

Miałam ostatnio coraz większe problemy z poceniem pod pachami. Każdy zwykły antyperspirant, który do tej pory działał, nie dawał rady. Mediapirant działa od pierwszego użycia. Blokuje pot i nie dopuszcza do powstawania nieprzyjemnego zapachu. Ma jednak jedną wadę, nałożony na świeżo wydepilowana skórę pod pachami powoduje uczucie lekkiego pieczenia. Jest to jednak do zniesienia, natomiast gdy już się wchłonie, skóra jest sucha przez cały dzień. Na pewno kupię ponownie.

nie,nie,nie

dla mnie to porazka , bez zapachu , pocić sie dalej pociłam , miałam mokre pod pachami, a cena wcale nie zacheca do zakupu. kupiłam raz i wiecej nie kupie . wole jakis typowy Dove , które używam od lat i mnie nie podraznia.strasznie mnie skóra pod pachami swędziała , nie miłosiernie :( zawiedziona !

Bardzo podobny do Ziaja Bloker, a jednak 4 razy drozszy

Medisipirant kupilam jako tańszy zamiennik Etiaxilu, ale jednak drozsza opcje niż Ziaja Bloker.

Z Blokera Ziaji zrezygnowalam, poniewaz po dłuzszym czasie stosowania podrażniał mnie po każdym, nawet prawidłowym użyciu. Przy Medispirant liczylam na podobne dzialanie odnosnie potu, ale może bycie bardziej deliatnym.

Niestety, dzialanie moze i ma podobne, ale wszystkie pozostałe cechy tez. A jest w wyzszej cenie, wiec jakbym miala wybierac - to spokojnie tańsza Ziaja daje ten sam efekt

Owszem, a plusow mamy:
+ dobrze dziala na pot po kilku zastosowaniach - faktycznie zmniejsza się ilosc wydzielanego potu

ALE:
-podrażnia po dluzszym czasie, nawet jesli stosoujemy na normlana skore, a nie po goleniu
- strasznie dlugo sie wchlania i sie lepi - korzystam z niego na noc a i tak to mi przeszkadza
- tragicznie niszczy ubrania - pizamki pod pachami mam ze zmienionym kolorem, tak wiec bron Was boziu od uzywania pod dobre ciuchy

Ja mu mowie nie, choc moze czesc z minusow dla innych nie bedzie tak wana jak dla mnie.

Antyperspirant roll - on

Top blokowanie pocenia do 7 dni to spora ściema. Niby używając tego antyperspirantu pocę się mniej, jednak liczyłam na znacznie lepsze efekty, których niestety się nie doczekałam. Więcej niż na 3 gwiazdki nie zasługuje

Zaskakująco dobry

Nigdy nie zagłębiałam się w temat antyperspirantów i dezodorantów, a z tego produktu skorzystałam z polecenia mojej mamy. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów, a jedynie, że produkt ograniczy pocenie się. Niesamowicie się zaskoczyłam, kiedy okazało się, że zniknęło ono całkowicie! Antyperspirant jest bezbarwny, bezzapachowy i wygodny w użyciu ze względu na kulkę. Nie miałam problemów z wchłanianiem się, robi to w miarę szybko. Moja skóra pod pachami jest raczej wrażliwa, ale po tym produkcie nie miałam żadnych podrażnień. Osoby które się na nie skarżą prawdopodobnie nie posłuchały producenta i albo od ich ostatniego golenia minęło mniej niż dwa dni, albo miały wilgotną skórę pod pachami. Jeśli jednak się zrobi wszystko zgodnie z poleceniem, efekt jest bardziej niż zadowalający - nawet po intensywnym sporcie pachy są całkowicie suche i bezzapachowe. Już po pierwszej dawce zobaczyłam efekty, ale po trzeciej efekt podobno ma zostać na dłużej (teraz należy tylko stosować antyperspirant raz w tygodniu). Bardzo polecam ten produkt, jest skuteczny i wydajny, więc jego cena wcale nie jest duża biorąc pod uwagę, że może nam wystarczyć nawet na kilka letnich sezonów.

Nigdy w życiu

Nigdy w życiu go już nie użyję. Skóra po nim strasznie swędzi i piecze , jest zaczrewieniona. Używałam zgodnie z instrukcją. Próbowałam parę razy ale za każdym razem jest ten sam problem. Nie polecam

Lepi się

Oczekiwałam od tego produktu dużo więcej, według obietnic producent powinien blokować potliwość nawet na 7 dni. Akurat na te 7 dni nie liczyłam ale choć na 1-2 dni. Niestety strasznie się lepię po użyciu tego produktu, a muszę zaznaczyć że użyłam niewielką ilość. Nie jestem zadowolona.

Rewelacja

Używałam różnych antyperspirantów, ale dopiero Medispirant sprawił, że nie wstydziłam się podnieść rękę w górę. Czułam się bezpiecznie używając go i polecam go bo naprawdę warto

To chyba nie jest coś, czego oczekuję od blokera potu

Może nie stosowałam go wystarczająco często i systematycznie, ale po prostu nie działał na mnie jakoś spektakularnie. Samo użytkowanie go jest również dość problematyczne. Nie można go w żadnym wypadku użyć po goleniu, bo szczypie niemiłosiernie, ale czasami i na co dzień potrafi wywoływać podrażnienie i swędzenie. Bardzo długo się wchłania i klei, nie można założyć ubrania... Konsystencja bardzo wodnista, lejąca, kapiąca. Jeśli nie stawiałam go pokrętłem do góry, to potrafił się przez nie wylewać. Generalnie nie blokuje zbytnio potu, więc po co się męczyć?

Skuteczny

Jestem przewrażliwiona na punkcie zapachu pod pachami i przetestowałam przeróżne produkty. Również plamy pod pachami doprowadzają mnie do szału kiedy mam ważne spotkanie w biurze, a na np. jasnoniebieskiej bawełnianej koszuli wszystko widać.

Dla mnie to najbardziej skuteczny bloker. Fakt jest faktem, że posmarowanie się nim po goleniu powoduje okrutnie podrażnienia (w moim przypadku to samo się dzieje kiedy zostawię go na noc), ale nakładanie 1-2 razy w tygodniu skutecznie zapobiega plamom pod pachami.

Żeby skóra pod pachami się nie wysuszała, polecam posmarować pachy zwykłym krem Nivea.

Okej

Przez pierwsze miesiące użytkowania byłam zachwycona. Brak brzydkiego zapachu, suchość pod pachami. Później nie było tak ciekawie... zaczęło się szczypanie, pieczenie i poparzenia pomimo używania zgodnie z zaleceniami. Nie wiem co o nim myśleć. W moim przypadku przy dłuższym użytkowaniu przestał działać.

Działa genialnie, ale używanie go nie należy do najprzyjemniejszych

Jest to świetny bloker, działa niesamowicie. W największy upał, kiedy z człowieka pot się leje, pachy pozostają całkowicie suche, więc to musi o czymś świadczyć. Najlepsze jest to, że nie trzeba używać go codziennie, mi wystarcza dwa razy w tygodniu i problem z poceniem zniknął. Jednak jest to produkt mocno podrażniający. Raz nie doczytałam, że nie można używać go po goleniu i myślałam, że zwariuję :D Jak to piekło, swędziało, miałam wrażenie, że skóra mi się pali. Zmyłam praktycznie od razu, a skórę miałam czerwoną jak po oparzeniu. Potem już wiedziałam, że najlepiej odczekać dwa dni po goleniu. Jednak niewielkie podrażnienia pojawiają się za każdym razem. Nie są jakieś mocne, dlatego i tak go używam, ale jednak są. Zaraz po użyciu pachy niesamowicie się kleją, więc to też nie jest przyjemne. No i skóra lekko piecze i swędzi. Używam go na noc i rano zmywam, ale na szczęście to nieprzyjemne uczucie nie trwa całą noc - maksymalnie godzinę. Skóra rano nie jest w żaden sposób podrażniona, więc wydaje mi się, że on podrażnia jak zaczyna działać, a potem się uspokaja. No efekty są świetne, naprawdę zatrzymuje pocenie, ale fajnie by było jakby nie był aż tak podrażniający. Cena jest dosyć wysoka, ale działa i jest mega wydajny, więc adekwatna do jakości. Polecam osobom mającym problem z nadmierną potliwością, ale uprzedzam, że dla osób z mocno wrażliwą skórą może być nawet niebezpieczny