Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów maksymalnie utrwalający `Objętość dla cienkich włosów`)

Bardzo mocny lakier do cienkich włosów z technologią Flexative.
Zapewnia Twoim włosom większą gęstość.
– szybko wysycha, nie wysuszając przy tym włosów
– łatwo się wyczesuje
– pomaga chronić włosy przed promieniowaniem UV

nadające objętość, utrwalające
w sprayu
lakiery do włosów
Utrwalenie
bardzo mocne
pasta

Skuteczny

Nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o produkty do utrwalania włosów, ale ten lakier sprawdził się całkiem dobrze i spełnił moje oczekiwania. Lakier ma wygodny atomizer, rozprowadza się delikatną mgiełką. Zapach przyjemny, szybko znika. Moc utrwalenia jak najbardziej w porządku, fryzura trzyma się przyzwoicie, mam też wrażanie obiecanej większej objętości. Na duży plus brak uczucia sklejenia i przesuszenia włosów, co często zdarzało mi się przy innych tego typu produktach.

ZALETY
Skutecznie utrwala
Subtelny zapach
Atomizer
Nie skleja
Nie obciąża
Nie przesusza włosów

WADY
Brak

Chwalę go za trwałość i nie robienie hełmu

Dobry, mocny lakier do cienkich włosów, utrwala fryzurę na cały dzień, daje się z łatwością wyczesać, nie pozostawia śladów na włosach, które ciężko wypłukać. Marka od lat na rynku, łatwo dostępny w przeciętnej cenie.

Działanie: lakier był skierowany do moich potrzeb, mam cienkie rzadkie włosy, czeszę się tak, by było to jak najmniej widoczne. Utrwalił mi fryzurę na wiele godzin, praktycznie do momentu aż nie rozczesałam włosów. Nie sklejał, nie wysuszył mi skalpu, jeśli coś poleciało na twarz to nie było wyczuwalne.
Mam wrażenie, że dosyć szybko się skończył, ale nie żałuję sobie nigdy lakieru.
Z pewnością kupiłabym go ponownie

Zapach: nie zatykał podczas aplikacji, delikatnie kwiatowy, charakterystyczny dla Welli

Opakowanie: dosyć lekkie, poręczne, bez zatyczki, przycisk nie zacinał się, nic nie przeciekało.

Nie zaprzyjaźnimy się.

Lakier kupiłam tylko dlatego, że był w promocji. Zwykle mam bardzo długie włosy, a lakierów używam tylko do włosów krótszych (do ramion), wtedy kupuję Taft. Ale pomyślałam, że warto spróbować czegoś nowego. To nie była dobra decyzja. Mam włosy grube i gęste. Ostatnio byłam u fryzjera i zostały mocno pocieniowane. Ponieważ zimą wszystko się elektryzuje, postanowiłam ujarzmić je lakierem, żeby nie fruwały na wszystkie strony. Niestety lakier Wellaflex zawiera alkohol, co wysusza włosy i powoduje jeszcze większe elektryzowanie. Myślałam, że oszaleję! Żeby cokolwiek ujarzmić trzeba psikać niemiłosiernie dużo, wtedy włosy lekko się sklejają. Ale reszta nadal fruwa jak u Einsteina...

Lakier Wellaflex

Ten lakier używał mój mąż i stwierdził, że za bardzo skleja włosy i zostawia ślady na włosach. Na początku był zadowolony,ale z biegiem czasu stwierdził,że zmieni na inny.

Na wyjścia, imprezy zawsze razem

Lakiery do włosów to produkty, które u mnie w domu mają długą żywotność, ponieważ używam ich raczej okazjonalnie typu małe imprezy czy jakieś wyjścia związane z pracą.
# Produkt znajduję się w metalowym opakowaniu o pojemności 250 ml, od góry mamy przycisk, który po naciśnięciu rozpyla lakier, jeśli chodzi o sam strumień lakieru po rozpyleniu jest świetnie, ponieważ produkt się rozprasza po całych włosach, a nie bije strumieniem w jedno miejsce.
# Szata graficzna , złote kolory , napisy, według producenta w skali 5-stopniowej to ten to właśnie ta 5 , wychodzi na to, że jest najmocniejszy.
# Mam włosy długie farbowane, przeważnie albo je prostuje, ale staram się im nadać kształt fali, co sprawia mi trochę kłopotu, ponieważ moje fale z czasem zamieniają się w oklapłe fale. Po użyciu lakieru moja fryzura przez kilka godzin utrzymuję się w idealnym stanie. Produkt lubię przede wszystkim za to, że nie skleja włosów, nie tworzy takiej skorupy. Druga sprawa pomimo deszczu i wilgoci włosy nadal są w dobrym stanie. Ma przyjemny zapach, a przede wszystkim nie jest on mocny i ulatnia się z czasem. Nie uczula, miałam już do czynienia z lakierem po, którym dostałam uczulenia i moja skóra głowy to była jedno wielkie skupisko małych krostek.
# Jest wydajny i dostępny w wielu miejscach.

Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Hairspray

Jedyny któregouzywam od dłuższego czasu.Nie skleja i nie wysusza włosów,utrwala fryzurę,łatwe wyczesywanie, oraz ochrona przed szkodliwymi filtrami UV. Wydajny zapach trochę duszący.

Dobry lakier do włosów

Lakier do włosów jest skuteczny, co prawda ma ten zapach (lakierowy) ale dość szybko zapach znika. Lakier dobrze utrwala fryzure. Lakier dobrze się spłukuje, nie pozostawia nalotu (białego srebrnego). Lakier nue skleja włosów i nie jest ciężki.

Lakier na miarę potrzeb

Zazwyczaj stosuję pianki, lakierów unikam, gdyż dość często pozostawiają po sobie efekt hełmu. Jednak tym razem, trafiłem na naprawdę ciekawy i godny zaufania produkt.
Poręczne, estetyczne opakowanie rozpyla lakier subtelną mgiełką, nie powodując przy tym znanych mi z dawnych lat napadów duszności. Zapach szybko się ulatnia i jest delikatny. Osiada ona na włosach utrwalając i nadając fryzurze bardzo naturalnego wyglądu. Lakier nie oblepia włosów, jest łatwy w wyczesaniu. Utrwala na wiele godzin i to bez konieczności poprawki. Sprawia, że włosy są błyszczące, lśniące i bez problemu można je ułożyć.

Sprawdza się!

Słowem wstępu: różne lakiery do włosów pojawiają się w naszym domu, ale Wella jeszcze mnie nigdy nie zawiodła.
Najczęściej poluje na te lakiery na promocjach i robie zakupy na zapas.

Ten rodzaj lakieru wybrałam bo mam cienkie włosy i szukałam czegoś o intensywnym działaniu pod względem zabezpieczenia fryzury, ale jednocześnie bez sklejania kosmykow.

Muszę powiedzieć, że znów lakier Welli się sprawdził - jest trwały, bardzo dobrze się aplikuje lekką mgiełką o dobrej intensywności, spray nie zacina się, ani nie psuje.
Dobrze zabezpiecza fryzurę i nie robi takiego sztucznego efektu nie głowie peruki.
Nie bieli też włosów, nie błyszczy się, ani nie skleja kosmyków.
Na plus zawartość filtrów UV.

Polecam po prostu, na pewno kupie ponownie!

Lubie ten lakier

Ten lakier używa moja mama, często jej podbieram gdy mam przetluszone włosy i chce natapirowac włosy.
Lakier jest mocny- to trzeba mu przyznać! Lubie jego zapach, jak dla mnie jest bardzo przyjemny.

Fajny lakier, ktory utrwala fryzurę przy czym pieknie pachnie!

Z reguły staram sie nie używać lakierów, ponieważ jestem wlosomaniaczka, ale gdy musze utrwalić fryzurę - lakier Wellaflex jest jedynym po który sięgam.
Ten lakier jest niezwykle trwały i daje efekt mocnego, a przy tym naturalnego utrwalenia każdej fryzury.
Łatwo wyczesuje się z włosów, fryzura utrzymuje się cały dzień i wygląda naturalnie, nawet wilgoć, mżawka nie są w stanie zepsuć fryzury!

Mój ulubiony

Przetestowałam wiele lakierów do włosów w swoim życiu. Jednak lakier Wella Fullness for Thin Hair kupuję już od 2-3 lat. Bardzo lubię jego zapach, nie drażni jak w innych lakierach do włosów. Wella dobrze utrwala włosy przy czym ich nie skleja i nie robi hełmu na głowie. Można go rozczesać, przez co staje się niewidoczny. Nie wiem jak sprawdza się na okazjonalnych upięciach i zaawansowanych fryzurach. Używam go na co dzień, na moich długich włosach robi robotę.