Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów)

Lakier do włosów z technologią Flexative.
Zapewnia bardzo mocne utrwalenie i elastyczność fryzury do 24 godzin.
– szybko wysycha, nie wysuszając przy tym Twoich włosów
– łatwo się wyczesuje
– pomaga chronić włosy przed promieniowaniem UV

lakiery do włosów
Utrwalenie
bardzo mocne
utrwalające
w sprayu
zapachowa

Ok

Bardzo lubie ten lakier, spelnia moje oczekiwania. Pozostawia włosy lsniace, utrwalone i jak to Wella obiecuje elastyczne. Próbowalam kilka innych firma ale zawsze wracam do tego. Uwaga trzeba uwazac z iloscia, bo za duzo to moze zrobic kask...

Bardzo dobry lakier do włosów

Polecam ten lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę nawet całą noc nie skleja włosów nie powoduje efektu maski włosy usztywnione ale nadal lekkie nie obejmuje lekkości fryzurze polecam ten produkt

Po prostu Świetny!

Lakier stosuje codziennie , żeby utrwalić grzywkę ;)
Lakier mimo, że jest mocny nie skleja włosów, utrzymuje grzywkę fryzurę na kilka godzin aż do wyczesania.
Nie obciaża włosów,, nadaje naturalny efekt,wlosy sie ładnie błyszcza, nie skleja włosow,jest bardzo łatwy do wyczesania

ZALETY: -
- trwalosc utrwalenia
- zapach
- wydajny
- nie obciaża wlosow,
- nie skleja
- nie przetłuszcza

Fajny, tylko miałam zepsuty egzemplarz

Lakier ten znalazł się w moich zużyciach czerwca i musze przyznać, że byłabym z niego naprawdę zadowolona, gdyby nie to, że od początku było jasne, że opakowanie które mam jest wadliwe. Otóż po każdej aplikacji produktu z tego otworku z którego wylatuje nasz spray ciekło i po jakimś czasie cała butelka była uwalona i klejąca od lakieru.
Jeśli jednak chodzi o właściwości utrwalające to nie mam się do czego przyczepić. Na włosach sprawdzał się bardzo dobrze, utrzymywał fryzurę bez sklejenia cały dzień, był łatwy zmycia podczas zwyczajnego mycia głowy, nie musiałam stosować do zmycia go jakichś magicznych szamponów.
Używałam go też do brwi. Ja już od dawna nie kupuję dedykowanych do brwi żeli tylko wyczesuję je sobie szczoteczką spsikana sprayem do włosów i to utrzymuje je równie dobrze, a przelicznik ilości do ceny jest niesamowity. Wellaflex do tego też się sprawdził naprawdę dobrze, trzymał włoski w miejscu cały dzień bez ruszania się.
Wydajność też niesamowita, miałam go pewnie ponad rok a może i nawet bliżej 1.5 roku.
Generalnie gdyby nie to wadliwe wylewajace się opakowanie to dałabym 5 i rozumiem, że to jest tylko opakowanie, ale jednak przed zakupem i nawet przed użyciem nie mam możliwości sprawdzenia tego i psikania, więc kupuję w ciemno i to, że się z niego wylewało było dla mnie upierdliwe, ale sam produkt jest na plus, wylatuje z niego mgiełka a nie wielkie krople (to skraplanie to już jest tylko później, po psiknięciu).

Świetny lakier

Lakier jest naprawdę dobry, nie skleja włosów tylko ładnie je utrwala, dodatkowo nie trzeba zaraz po nim myć głowy tylko ten lakier jakby się ładnie wyczesuje z włosów i następnego dnia można coś zrobić z włosów. Nie ma duszącego zapachu, jest wydajny, w pracy mam tez mała wersje 75 ml w szafce i jestem z niego równie zadowolona. Polecam

Bardzo dobrze utrwala włosy

Lakier ogólnie bardzo trwały. Niekiedy lakiery nie dały radę utrzymać moich grubych z tendencją do kręcenia się włosów. Ten dał sobie z nimi radę bez problemu. Zapach ma co dziwne mało duszący bo przeważnie każdy ma specyficznie mocny zapach. Tutaj nie ma tragedii. Dobrze się rozpyla i nie skleja włosów. Przede wszystkim długo się utrzymuje

Spełnia swoje zadanie....

Rzadko używam tego typu produktów do włosów, niestety czasami są bardzo przydatne.
Lakier Wellaflex zamknięty jest w ładnym,złotym opakowaniu o pojemności 250 ml. Posiada przyjemny, nie duszący zapach. Bardzo dobrze utrwala fryzurę nie sklejając przy tym włosów ani nie pozostawia na nich białego osadu.
Lakier jest bardzo trwały i przedłuża u mnie trwałość moich loków, polecam

Dobry i solidny

Lakier Wellaflex to dobry i solidny produkt. Znajduje się on w złotym opakowaniu. Produkt ma przyjemny zapach. Nie skleja włosów, jeśli aplikuje się go z odpowiedniej odległości. Bardzo dobrze utrwala fryzurę, nie pozostawia białego osadu. Można go mieć w przystępnej cenie. Polecam.

Od lat

Produkty Wellaflex Ultra Strong, które miałam okazję testować, zdecydowanie spełniły moje oczekiwania. Lakier idealnie utrwalił moje codzienne uczesania. Dodatkowo przepięknie pachnie. Piszę o tym, ponieważ lakiery zawsze kojarzyły mi się z duszącym zapachem i obciążały fryzurę. Jednak linia Wellaflex zmieniła moje skojarzenia. Produkt jak najbardziej godny polecenia, spełnia swoje przeznaczenie - idealnie utrwala, nie sklejają włosów, jest trwały nawet przez cały dzień. Polecam serdecznie.

Świetnie utrwala.

Lakier ma przecudny zapach. Wyczesuje się dobrze.
Czasami skleja za bardzo włosy gdy go za dużo nałożyłam. Jego cena jest przystępna. Lakier wystarczył mi na bardzo długi czas.

jeden z moich ulubionych

Lakier trzyma bardzo mocno a przy tym nie skleja tak włosów i są bardzo miękkie. Lakiery często mają duszący i brzydki zapach. Ten dusi trochę mniej a przy tym włosy po nim pachną jak z salonu fryzjerskiego. Coś cudownego

Daje radę

Kupiłam ten lakier z myślą że w końcu to on utrzyma moje włosy tak jak tego chce. I nie myliłam się. Lakier bardzo dobrze utrzymuje fryzurę.nie skleja włosów i dobrze się wyczesuje. Unosi włosy u nasady.. nie straszny mi wiatr.. Jestem bardzo zadowolona ponieważ ułożona fryzura trzymała się całą noc. Bez obawy że coś się zmieni..