Garnier, Olia, Farba do włosów

Garnier, Olia, Farba do włosów

Średnia ocena: 3.50/5

Hebe
wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Rewelacja

Jako osoba farbująca swoje włosy sama od ponad 11 lat,jestem bardzo świadoma jaki wpływ maja te mieszanki na ich kondycje. Uwierzcie mi próbowałam już chyba wszystkich marek dostępnych w sklepach,ale jakoś nigdy nie byłam w pełni usatysfakcjonowana wynikami.Od zaledwie kilku miesięcy na rynku pojawił się \'\' przełom w domowej koloryzacji włosów\'\',wiec musiałam tą nowość wypróbować :)

Większość ludzi zapewne myśli,ze wszystkie farby generalnie są takie same,i końcem końców efekt jest identyczny,ale to nie prawda,wiele z nich ma zupełnie inny wpływ na odżywianie włosów.
Jaką różnicę daje zatem Garnier Olia ??
W przeciwieństwie do tradycyjnych farb do włosów Olia używa wyłącznie mieszanki 60% kwiatowych naturalnych olejków do osiągnięcia koloru.Oleje te są używane zamiast innych substancji chemicznych do pobudzenia procesu barwienia,a wiec nie tylko do poprawienia stanu włosów. Jest to o wiele bardziej delikatniejszy proces i jednocześnie ochrona włosów.
To pierwsza na rynku permanentna farba do włosów BEZ AMONIAKU!! :) Brzmi jak marzenie i powiem krótko - Ten produkt przekroczył moje oczekiwania :)
Dostępna w 20 odcieniach począwszy od intensywnego czarnego poprzez głęboką czerwień, śliczne brązy kończąc na bardzo jasnym blond. :) Moim idealnym kolorkiem jest nr. 5.0 Brown
Aplikator posiada dość unikalny kształt butelki,taka śliczna kropla deszczu :), która idealnie leży w ręce co z pewnością ułatwia aplikacje :)
Konsystencja farby nie jest ani za płynna ani nie za gęsta, powiedziałabym że w sam raz, dość wydajna i kremowa( absolutnie nie ścieka z włosów :) Super łatwa do nałożenia i rozprowadzenia :)
Ma bardzo błyszczący wygląd a w dotyku sprawia wrażenie jakby włosy były pokryte jedwabiem :) Zapach jest NIESAMOWITY!!!! Tak kwiatowy i delikatny ...sama przyjemność :)
Mimo iż w instrukcji jest napisane \'\'pozostawić na włosach przez 10 minut\'\' ja trzymam ją przez ok pól godziny. Zmywa się rewelacyjnie i nie pozostawia zafarbowanej skóry głowy,co zawsze mnie irytowało w innych farbach szczególnie dlatego,ze ja używam ciemnego koloru . Odżywka dołączona do zestawu jest bardzo dobra,starcza mi na kilka użyć :)

Rezultat końcowy - ŚWIETNY. Moje włosy są bardzo miękkie, odżywione,super lśniące i idealnie zafarbowane ,i utrzymują się takie aż do kolejnego farbowania :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona że wypróbowałam tą farbę, używam ją od kiedy wyszła na rynek i w końcu przestałam szukać innej!! Bez amoniaku,tak delikatna a jednocześnie rewelacyjnie wykonująca swoja prace, cóż więcej można chcieć ??

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: cale 7