Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Formułę kremu Garnier Komfort do suchej i bardzo suchej skóry na dzień oparto na bazie naturalnych składników, które odżywiają skórę przez całą dobę, przynosząc ulgę i chroniąc nawet bardzo suchą skórę. Krem zawiera miód akacjowy (stosowany już w czasach starożytnych jako kosmetyk nawilżający) i koncentrat wodno-roślinny (roślinna gliceryna z palmy, oliwa z oliwek, olejek z palmy i olejek z kolendry). Krem doskonale nawilża, ale nie jest tłusty. Pachnie miodowo.

polecam na zimę

kupiłam ten krem zachęcona opiniami

rewelacyjny na zimę oraz niskie temperatury

dobrze nawilża oraz odżywia skórę

natychmiast zauważyłam różnice stosując ten krem wychodząc na mróz

skóra przestała być wysuszona

można stosować ten krem pod makijaż tylko trzeba troszkę odczekać żeby wchłoną się dobrze

na pewno będę do niego wracać zimą

Używam tego produktu od: 2 mies

dobry.

krem jest lekki, ma dobrą konsystencje, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. po nałożeniu skóra jest gładka, miła w dotyku. nie zapycha, nie podrażnia, ma przyjemny zapach. cena nie jest wygórowana.
odejmuje jednak jedną gwiazdkę, ponieważ jak na produkt do skóry bardzo suchej, ten krem mojej wystarczająco nie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

KWC

Najlepszy krem jaki w życiu stosowałam. Idealny na zimniejszą porę. Cudownie otula (także zapachem - uwielbiam go), fantastycznie odżywia, nawilża, łagodzi podrażnienia, mimo że jest dla tłustej skóry, to moja skóra mieszana go uwielbia. Nie zapycha, nie powoduje wyprysków, nie uczula, nie powoduje świecenia, nie roluje się pod makijażem. Spełnia się w dzień i w nocy, do tego kosztuje grosze, jak za taką jakość. Gdyby nawet kosztował 160 złotych to bym go kupowała:) Minusów BRAK! na lato go jednak odstawiam bo może być zbyt ciężki. ale nie można mieć wszystkiewo na raz :)

przez długi czas ulubiony

Mimo podejrzanego składu, który mógłby być zabójczy dla mojej cery ten krem świetnie się sprawdza, używam go baaardzo długo. Ubóstwiam za zapach, konsystencję, za to że świetnie nawilża i lekko natłuszcza skórę po codziennych zabiegach. Moja skóra (mieszana) potrzebuje delikatnej równowago, po lekkim złuszczaniu kostką lysanel, mogłaby się przesuszać, jednak ten krem do tego nie dopuszcza. Ten duet (kostka i krem) sprawdza się u mnie przez wiele lat.

Używam tego produktu od: paru lat

Ulubiony !

Miodowy Garnier, to zdecydowanie mój ulubiony krem!

Mam suchą skórę, a on intensywnie ją nawilża na cały dzień. Konsystencja jest gęsta, ale łatwo nakłada się na twarz, wchłania bez problemów, idealnie współgra z podkładem.

Nie uczula, nie podrażnia. Nie przepadam za zapachem (może dlatego, że nie lubię miodu ;) ), ale po kilku tygodniach używania już go nie wyczuwałam.

Ilość zużytych opakowań: mniej więcej 1 na 1,5 mca

Bunt

Swego czasu uzywalam namietnie razem z bratem blizniakiem na noc. Wygladzal, nawilzal, rozpieszczal zapachem az do momentu pojawienia sie na twarzy czerwonych, suchych plackow. Poczatkowo zwalilam wine na cos innego, ale sklad tego kremu niestety mowi sam za siebie-dwa parabeny, parafina i petrolatum - oleje mineralne odpowiedzialne za blokowanie porow.. Nawilza do czasu a potem skora sie buntuje. Nie dla alergikow. Zaskorniki i plamy na skorze murowane. Używam tego produktu od: uzywalam kiedys
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadowolona

Mam suchą skórę, rzadko który krem jej odpowiada :)
Bez żadnych niespodzianek ale suchą.
Ten krem ma dość treściwą konsystencję ale dobrze się wchłania, dobrze nawilża i natłuszcza (bez przesadyzmu na szczęście z tym natłuszczaniem bo tego nie lubię).
Ślicznie pachnie, tak kremowo-miodowo?
Wydajny, cena w normie. Dobry pod krem tonujący.
Bywa że teraz w zimę smaruję nim buzię też w trakcie dnia w pracy (klima, ogrzewanie, mróz itp). Nie zapycha.
Jestem zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

na zimę

Zdecydowałam się na zakup kremu do cery suchej ze względu na porę roku (zimą zawsze mam suchą skórę)i bardzo suche powietrze w mieszkaniu i w biurze. Na początku byłam nim zachwycona. Śliczny zapach, miła konsystencja, dobrze się wchłaniał (niemalże do matu) i dobrze współgrał z podkładem. Niestety potem już wcale tak dobrze nie nawilżał, miałam wrażenie, ze stosuję placebo. Poza tym zaczęły pojawiać się różne "niespodzianki" na skórze ale mam wrażenie, że to bardziej zasługa jego brata "na noc". Daję *** bo w sumie moja skóra dobrze się trzyma w zimie ale nie jestem jakoś szczególnie zadowolona. Plus za ładne, szklane opakowanie.

Dla mnie cudowny!

Co osoba, to inna ocena, no tak....
Ja muszę wziąć ten kremik w obronę.
Przesuszyłam w lecie skórę na twarzy, zniszczyłam ją tanimi kosmteykami i słońcem. Stan skóry na twarzy był prawie dramatyczny.
Potrzebny był ratunek i on przyszedł w postaci tego własnie kremu - jest moim towarzyszem do dziś, na przemian z Nutridermist...
Nie dosyć, że moja skóra wpija go jak gąbka, to jeszcze jest po nim fantastycznie nawilżona i wygładzona. Żadnego pryszcza, żadnego suchego placka- nic.... gładkość i miękkość, które są rezultatem stosowania tego kremu przeze mnie - zaskoczyły mnie, bardzo pozytywnie.
Dotychczas w sumie żaden krem poniżej 50 zł. nie był w stanie osiągnąć u mnie takich efektów,więc czuję się w obowiązku bronić tego kremu .
Według mnie kosmetyk ten zasługuje na KWC wśród kremów dostępnych w naszych drogeriach, po średniej cenie. Może i są lepsze, ale ten zdziałał u mnie prawdziwe cuda,a na początku bardzo sceptycznie do niego podeszłam...

Ilość zużytych opakowań:całe 2, otwarty trzeci

Nie nawilza, nie odzywia

Mimo, iz mam tlusta cere zaprzestalam uzywania matujacych kremow, gdyz po nich jeszcze bardziej moja twarz sie swiecila. Tego kremu nie polecam, gdyz nie nawilza zbyt dobrze. Wsiaka natychmiastowo, a efektu nie ma. Ot, zwykly krem bez niezwylych wlasciwosci.

Używam tego produktu od:rok temu

średniak

Mam trudną cerę, zdecydowanie bardzo suchą i bardzo wrażliwą, więc od dłuższego czasu poszukiwałam dobrego kremu dla siebie. Zaczynałam od droższych, kończyłam na tańszych i nic nie dawało do końca takiego efektu jak oczekiwałam.Aż do teraz.

Plusy:
- ładny zapach
- rewelacyjna, lekka, nie tłusta konsystencja
- świetne nawilżenie
- jedyny jak na razie krem, po którym nie odczuwam pieczenia na buzi
- używam go też na noc i rano buzia jest świetnie nawilżona
- dodatkowym plusem jest stosunkowo niska cena.

Minusów na razie nie widzę, z mianem KWC jeszcze poczekam bo za krótko go stosuje, ale poczekamy zobaczymy.

17/03/2009

Jednak po dłuższym stosowaniu odejmuje gwiazdkę, chyba prawdą jest że przed recenzją i zachwytem warto zużyć kilka opakowań.

Minusy:
- bardzo, ale to bardzo nie wydajny. ( mi starczał na 1,5 tygodnia)
- po dłuższym stosowaniu uczulił
- oraz co najważniejsze przestał dobrze nawilżać, pojawiały się suche plamy.

Zaznaczam "nie wiem", bo może kiedyś jeszcze wrócę, np latem.

Używam tego produktu od: używałam około miesiąc

jestem zadowolona

Kupiłam go ponieważ mam bardzo suche powietrze w mieszkaniu co niekorzystnie wpływa na stan mojej skóry, poza tym jest zima i chciałam co treściwszego i mocno nawilżającego, pomimo że mam tłustą cerę. W związku z powyższymi wymaganiami muszę stwierdzic że krem się dobrze spisuje. Cera jest nawilżona przez cały dzień, nie ma uczucia ściągnięcia, z mrozem również daje sobie radę. Zapach ma delikatny, dla mnie wręcz niewyczuwalny. Mam wersję na dzień, ale używam także na noc i jest ok.

Używam tego produktu od: 2-gi miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trrakcie pierwszego