Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Formułę kremu Garnier Komfort do suchej i bardzo suchej skóry na dzień oparto na bazie naturalnych składników, które odżywiają skórę przez całą dobę, przynosząc ulgę i chroniąc nawet bardzo suchą skórę. Krem zawiera miód akacjowy (stosowany już w czasach starożytnych jako kosmetyk nawilżający) i koncentrat wodno-roślinny (roślinna gliceryna z palmy, oliwa z oliwek, olejek z palmy i olejek z kolendry). Krem doskonale nawilża, ale nie jest tłusty. Pachnie miodowo.

Miodzio

W końcu znalazłam kremik dla mojej suchej, wrażliwej skóry. Pierwszy krem po którym nie mam ściągniętej skóry, zaczerwień, suchych skórek, przy czym chociaż ma gęstą konsystencje szybko się wchłania i buźka się nie świeci. Moja skóra jest cały dzień nawilżona, gładka i rozświetlona, i wreszcie wygląda na zdrową i odżywioną. A i nie muszę używać dodatkowo pomadki do ust, nawet w zimie:)
Uwielbiam też jego miodowy zapach.
Może być za tłusty dla kogoś kto nie ma suchej skóry, nawet mi w lecie się po nim trochę buźka świeciła.
Do ceny się nie mogę przyczepić, opakowanie też fajne.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5-6

mój KWC

Genialny krem! Można go stosować rano, pod makijaż oraz przed pójściem spać - wtedy po obudzeniu powita nas gładka, wypoczęta i nawilżona skóra. Uniwersalny, skuteczny, w estetycznym opakowaniu, nigdy mnie po nim nic nie ściąga (inne kremy są dla mnie za słabe chyba, bo zawsze kilka minut po aplikacji skóra wołała pić). Nigdy się z nim nie rozstanę.

Ilość zużytych opakowań: duuuużo!

Dobra rzecz

Kremik bardzo fajny.

+ szklane, eleganckie opakowanie

+ miły, miodowy zapach (choć rozumiem, że nie dla każdego)

+ miła konsystencja gęstej śmetany, rzadka w treściwych kremach

+ dobrze chroni skórę w zimniejsze dni
+ nawilża poprawnie

+ mimo jego treściwości dobrze się wchania, skóra jest wyraźnie odżywiona, ale nie lepka

+ cena adekwatna do jakości, a nawet korzystna

Nie daję mu 5 gwiazdek tylko dlatego, że mam obsesję nawilżania w kremach na dzień, a ten jak wspomniałam jest poprawny, ale bez szału:)

Myslę że się znów spotkamy niebawem, bo jest coraz chłodniej:)

Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Milutki

Kiedy kupowałam parę lat temu pierwsze opakowanie byłam zachwycona. Potem entuzjazm przeszedł - miałam wrażenie, że jest za tłusty i obciąża moją cerę. Napoczęłam drugie opakowanie i odłożyłam kremik do szafki. Niedawno przypomniałam sobie o nim i, och ja przewrotna, zamiast używać go w dzień, zaczęłam używać na noc (półtłusty kremik Oceanica, którego do tej pory używałam, chyba był za ciężki dla mnie). Okazał się genialnym kremikiem na noc - rano buzia jest mięciutka, wypoczęta i ma ładny koloryt. Nie zapycha mi porów i ślicznie pachnie.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo szukam ideału - jeśli do końca opakowania będzie się spisywać to może przy nim zostanę :)
Cena troszkę daje po kieszeni :( ale jest "przeciętnie" wydajny, więc można mu to wybaczyć.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1,5

polecam

prześliczny miodowy zapach
cudowna konsystencja
bardzo wydajny
na skorze nie pozostawia tłustej warstwy
dobrze nawilża
niestety partie przetłuszczające się będą to robiły:(

Używam tego produktu od:2 msc

Rewelacja

Super krem. Idealny na jesień i zimę kiedy skóra jest przesuszona ogrzewaniem i narażona na niekorzystny wpływ aury otula cerę pachnąca kołderką. Ma rewelacyjną konsystencję, szybko się wchłania, baaaaaaaaardzo dobrze nawilża i odzywia skórę, pięknie pachnie.
Nic dodać nic ująć KWC.

Ilość zużytych opakowań:kilka

świetny krem do suchej cery

Polecam krem szczególnie osobom z suchymi skórkami na twarzy, do skóry łuszczącej się i z piekącymi czerwonymi plamkami. Ja miałam z tym naprawdę spory problem,używałam różnych kremów do cery suchej, ale żaden nie poprawił mi stanu cery. Za to już po paru użyciach Garniera skóra stała się gładka i doskonale nawilżona. Krem nadaje się również pod pokład, nie wałkuje się,nie tworzy grudek. Jak dla mnie idealny,nie czuje już dyskonfortu pieczącej i ściągniętej cery :) Polecam wszystkim i pozdrawiam!

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

świetnie się sprawdził

w połączeniu z Kremem na noc intensywnie nawilżającym Garniera moja skóra stała się naprawde dobrze nawilżona. świetny pod makijaż, tylko trzeba chwilę poczekać na wchłonięcie. można bbyłoby go wzbogacić o filtry UV, wtedy byłby moim KWC

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1

Komfortu brak

Przez kilka chwil po aplikacji niby jest dobrze i rzeczywście komfortowo - skóra jest odprężona, miękka i miła w dotyku. Jednak już po paru minutach odczucia te zmieniają się diametralnie - twarz wydaje się zalepiona, ściągnięta i jakaś taka zmęczona; wygląda zdecydowanie gorzej niż przed zastosowaniem kremu. Warstwa, która zostaje na twarzy, dobrze chroni przed wysuszeniem i mrozem, ale bez obiecanego w nazwie komfortu. A i odżywienia nie doświadczyłam.
Zapach specyficzny, nawet pomijając jego "przyjemność" - zbyt nachalny i intensywny.

Konkretny

Bardzo fajny krem. Przede wszystkim - cudny zapach... naprawde niepowtarzalny :) szklany sloiczek - lubie, wole od badziewnych plastikowych ;) no i najwazniejsze - krem nawilza, radzi sobie z bardzo przesuszona skora. Jednak dla mnie nie nadaje sie na dzien bo jest za bardzo tresciwy, po kilku godzinach skora zaczyna sie blyszczec, choc na zime jest ok. Ma fajna konsystencje - nie za gesta, a twarz po jego zastosowaniu wyglada na nawilzona, ale nie blyszczy sie, nie swieci niezdrowo i sztucznie lecz bardzo naturalnie.
Obecnie jednak szukam mniej chemicznych kremow, a zdaje sobie sprawe, ze piekny zapach tego garniera to duza ilosc perfum w skladzie... Choc i tak sklad nie jest taki zly, bez najgorszych substancji, stad wysoka ocena.
Ogolnie - jestem na tak :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pol

uwielbiam

PLUSY:

-bardzo dobrze nawilza
-dobrze sie rozprowadza
-fajna konsystencja
-przyjemny zapach
-efekt dlugo sie utrzymuje
-poreczne opakowanie

MINUSY ja nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Długo szukałam dobrego kremu nawilżającego - ten jest idealny. Po nim skóra jest bardzo dobrze nawilżona, nie łuszczy się, z czym często miałam problem. Po stosowaniu go nie czuję już, jak moja skóra jest ściągnięta. Zapach nawet nawet, a konsystencja też bardzo dobra, szybko się wchłania. Bardzo ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie