Cztery Pory Roku, Krem do rąk i paznokci glicerynowy regenerujący z kompleksem witamin i ekstraktem neroli

Glicerynowy regenerujący krem Cztery Pory Roku działa niczym kojący kompres na zniszczone, wysuszone i zmęczone ręce.
By przywrócić dłoniom aksamitny dotyk i zadbany wygląd, krem glicerynowy został wzbogacony o kompleks witamin A, E i F oraz ekstrakt z kwiatów Neroli. Składniki te odżywiają, nawilżają i wygładzają skórę rąk oraz wzmacniają paznokcie. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z kwiatu Neroli - roślinny eliksir, który intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza naskórek wysuszonych dłoni, przyjemnie kojąc podrażnioną skórę
- Kompleks witamin A, E, F - witaminowy zastrzyk przyspieszający procesy odnowy skóry oraz odbudowujący i nawilżający płytkę paznokcia
- Gliceryna - skutecznie chroni skórę dłoni przed wysuszeniem oraz poprawia jej miękkość i elastyczność

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce
lekkie
sucha

Nawilża jak wysokopółkowiec

Od dawna sięgam po kremy do rąk z 4 pory roku .
Przede wszystkim jeśli chodzi o działanie - przy dziecku dość często muszę myć ręce więc ten krem mam praktycznie zawsze pod ręką . Podoba mi się jego wydajność, zapach oraz to , że szybko się wchłania więc niemal od razu po aplikacji mogę brać dziecko na ręce .
Co do zapachu - ta wersja pachnie super słodko i owocowo . Jest bardzo wydajny , tubka konkretna bo aż 150ml . Korzystamy w domu z niego razem z mężem , chętnie do niego będziemy wracać

musi być zawsze pod ręką

Dobry, tani krem. Warto go mieć gdy bardzo często nawilża się dłonie, ponieważ wystarcza na długo, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Jego cena sama w sobie jest niska, a i tak można dorwać go czasami na promocji.

Bardzo fajne działanie

Duża tuba zamykana na klik mieści aż 130ml produktu. Kosmetyk jest lekkiej konsystencji o białym zabarwieniu i bardzo przyjemnym, delikatnym zapachu. Zaaplikowany na skórę dłoni oraz roztarty szybko się wchłonął i już po chwili miałam gładkie dłonie. Krem szybko nawilżył suchą skórę pozostawiając ją nawilżoną, gładką oraz delikatną. Nie pozostawił po sobie żadnego tłustego czy lepkiego filmu.
Jak szybko zadziałał tak szybko przestał działać. Efekt nawilżenia utrzymał się krótko i nie wiem do końca czy to wina kremu czy bardziej tego iż nie mam czasu / zapominam o nakładaniu pielęgnacji w pracy. Niemniej jednak kosmetyk zrobił na mnie nie małe wrażenie, a ogromne opakowanie starczy na długo.

Bardzo dobry krem na 4 pory roku

Od dawna kupuję różne warianty kremów do rąk i paznokci Cztery Pory Roku. Uważam, że to bardzo dobre produkty, skuteczne, a przy tym wyjątkowo tanie.

Po kremie z cytryną i limonką mój wybór padł na krem z witaminami A, E i F i ekstraktem neroli. Nie wiem czym jest owa nerola, ale trzeba przyznać, że krem bardzo ładnie pachnie, a jego zapach długo utrzymuje się na skórze.

Krem Cztery Pory Roku świetnie nawilża skórę rak, i co dla mnie ważne, także pielęgnuje paznokcie. Zauważyłam, że po posmarowaniu ręce są ładnie nawilżone i wygładzone. To produkt bardzo przyjemny w użytkowaniu.

Estetyczne opakowanie, wygodna aplikacja, wysoka wydajność i niska cena to jego następne atuty. To krem idealny na wszystkie 4 pory roku.

Bardzo wydajny i bardzo nawilżający krem do rąk.

Pracuję w branży medycznej i mam wiecznie przesuszone dłonie przez płyny do dezynfekcji i częste mycie rąk mydłami. Kremu używam od stycznia 2023 i stoi na moim biureczku, żebym pamiętała o nawilżani dłoni. Bardzo lubię ten krem robi wszystko to czego oczekuje się od kremu do rąk, czyli regeneruje naszą skórę dłoni, przywraca jej komfort i skutecznie nawilża. Jak dla mnie to profesjonalnie zrobiony krem, który pozwala mi zachować aksamitnie miękką skórę. Cenie sobie bardzo to że krem zawiera glicerynę, która stwarza okluzję na skórze, dzięki temu, że jest w niewielkim stężeniu i ma małe cząsteczki zatrzymuje wodę w naskórku. Krem jest w zwykłej tubce o dużej pojemności co bardzo sobie cenię, bo im więcej produktu tym mniej plastiku jest wytwarzane i tym samym mamy go dla siebie na dłużej i mniej płacimy za kolejne opakowania :) Zapach jest bardzo przyjemny, nawet lekko orzeźwiający, tak świeżo pachnie kwiatami neroli. Krem bardzo dobrze się rozsmarowuje, naprawdę bardzo niewiele można nałożyć na rękę i starczy na dwie dłonie i oczywiście również szybko się wchłania i nie pozostawia tych "tłustych rąk" co u mnie jest wymogiem koniecznym bo dużo piszę ręcznie i nie mogę znieść uczucia ślizgającego się długopisu w ręce i poplamionych kartek. Krem jest naprawdę bardzo wydajny i polecam jeżeli wciąż szukacie idealnego kremu do rąk i nienawidzicie mieć suchych skórek przy paznokciach.

Bardzo dobry krem za niewielkie pieniądze

Krem wrzucił do koszyka zakupowego mój mąz, tłumacząc, ze on juz tyle lat na rynku jest i kiedyś go kupował z kolei ja byłam sceptycznie nastawiona bo dawno temu raz kupiłam jakiś krem cztery pory roku i nie byłam zadowolona więc potem omijałam tą markę szerokim łukiem.
Jednak zmieniam zdanie. Ten krem jest fantastyczny.
Krem o konsystencji średnio gęstej, lekkiej nietłustej aczkolwiek dość treściwej. Zapach landrynkowy, bardzo ładny. Krem bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Bardzo dobrze się rozprowadza.
Skóra rąk po zastosowaniu kremu jest aksamitnie gładka, miękka ukojona i czuć, ze jest nawilżona a dodam, ze mam skórę bardzo suchą i ten krem sobie z nią bardzo dobrze radzi.
Nie uczulił mnie ani nie spowodował swędzenia. Chyba zainteresuję się innymi wariantami tych kremów.

Dobry i tani

Krem do rąk tani i dobry, w wygodnym opakowaniu. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, tubka dość duża. Krem do domu. Nawilża dłonie. W miarę dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy i tłustej. Krem wydajny. Co do mocno przesuniętych i podrażnionej skóry dłoni polecałabym inny.

Ok, chociaż roluje się

Krem jest bardzo wydajny, ma aż 150 ml pojemności. Bardzo ładnie pachnie, dość dobrze się wchłania, odżywia, niestety przy nałożeniu większej ilość roluje się. Jak za tą cenę to dobry produkt.

Cudo za grosze

To mój ulubiony z całej serii. Ma wg mnie najładniejszy zapach. Ale działanie… jak pierwszy raz kupowałam totalnie się nie spodziewałam, ze będzie tak genialnie nawilżał. Dłonie po tym kremie tą tak gładkie, tak aksamitne i na dluuuugi je nawilża, naprawdę czuć te nawilżenie. Myśle ze trochę go czuć, wiec dla osób, które nie lubia gdy cokolwiek im zostaje na dłoniach to może nie być dobra opcja. Ale nie przeszkadza to w robieniu czegokolwiek. I te duże opakowanie <3 kupuje na zmianę z kremami od Isany i pomiędzy testowaniem innych kremów. Jest to mój zawsze bezpieczny wybór.

Niska cena, fajny efekt :)

Krem do rąk to produkt, który musi się znajdować u mnie w każdej torebce i w zasięgu ręki. Mam ich dużo z uwagi na bardzo przesuszające się dłonie zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.
Krem cztery pory roku poznałam dzięki mojemu mężowi, który uważa, ze nie ma lepszego kremu na rynku. Rownież go polubilam głównie za to, że bardzo dobrze rozprowadza się po skórze dłoni, a przede wszystkim szybko się wchłania. Po zastosowaniu skóra moich dłoni jest dobrze nawilżona. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielką ilość produktu, aby pozbyć się przesuszonej skóry dłoni. Zapach jest intensywny i pozostaje na skórze przez dłuższy czas. Krem można kupić w bardzo przystępnej cenie.

Krem do rąk

DOSTĘPNOŚĆ – widziałam już ten produkt wszędzie, nie tylko w typowych drogeriach

OPAKOWANIE – miękka tubka, dzięki czemu produkt z łatwością można zużyć do końca

SZATA GRAFICZNA – bardzo kolorowa, rzuca się w oczy

SKŁAD – bardzo długi, niestety, ale są też witaminy

WYDAJNOŚĆ – wystarcza niewielka ilość produktu, dzięki czemu produkt wystarcza na długi czas

ZAPACH – delikatny, słodki, długo utrzymujący się na dłoniach

KONSYSTENCJA – nie jest gęsta, łatwo się rozprowadza i szybko wsiąka, skóra dłoni nie pozostaje tłusta i lepiąca się

TRWAŁOŚĆ – produkt zapewnia nawilżenie przez długi czas

EFEKT – dłonie są nawilżone przez długi czas, można też dostrzec regenerację, szczególnie zimą kiedy dłonie są popękane

ZESTAW – nie zauważyłam innych produktów z tej serii

PODRÓŻ – nie sprawdził się w podróży ze względu na rozmiar

CENA – niska

Fajny krem

Od kiedy pamietam to zawsze kupuje te kremu cztery pory roku.
Ten został kupiony przeze mnie w bardzo niskiej cenie a nawet wyprzedażowej.
Krem ma całkiem gęstą konsystencje a za razem lekko w białym kolorku. Bez żadnego problemu rozprowadza się.
Krem ma bardzo ładny delikatny zapach, który pozostawia na dłoniach ładny zapach.
Po kremie moje raczki są bardzo delikatne s dotyku jak i nawilżone.