Cleanic, Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym (różne rodzaje)

Cleanic, Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym (różne rodzaje)

Nawilżane chusteczki do rąk i ciała ze zmysłową nutą kobiecych perfum i dodatkiem płynu antybakteryjnego. Nie są przeznaczone do demakijażu oczu i kontaktu z błonami śluzowymi!
Przebadane dermatologicznie.
5 różnych wariantów zapachowych.

normalna
żele antybakteryjne do rąk
nawilżające, odświeżające
zapachowa
jednorazowego użytku

Must have nie tylko w podróży - bardzo fajne dla odświeżenia i dezynfekcji

O ile do Covidu takie rzeczy brałam ze sobą tylko w podróżę, o tyle teraz zawsze mam je w torebce. Raz żel raz chusteczki.

Z chusteczkami jest o tyle lepiej ze wydaja mi się bardziej 'wielofunkcyjne'. Zdarzyło mi się wytrzeć swoją twarz gdy ktos na mnie kichnal w komunikacji meijskiej czy innym meijscu - z żelem raczej bym go nie nalozyla, albo wzielabym chusteczke i nalozyla zel na chusteczke i potem dalej :D

Chusteczki sa wygodne, fajnie doswiezaja i dezynfekuja. Do tego maja przyejmny zapach
'
'Z plusów - nie rwa sie, wychodza pojedynczo.

Dla mnie są bardzo wygodne w użyciou, dużo bardziej niż płyny w buteleczkach. U mnie nie podraznialy, nawet uzyte w wyjatkowych sytuacjach na twarzy :)

MINUSY:
- z czasem chusteczki wysychyja - nie ma to miejsca jesli ich czesto uzywacie i macie je w torebce i np jedzac na miescie tez ich uzywacie. Jesli rzadziej - w przeciwienstwie do płynu moga Wam wyschnac ;)

Dobrze oczyszczają dłonie z drobnych zabrudzeń, jednak trochę zbyt szybko wysychają.

Chusteczki te kupiłam w jednej z drogerii internetowych, płacąc za nie mniej niż 3 złote, także kwota w mojej opinii jest jak najbardziej akceptowalna.
Tego typu produkt to must have w mojej każdej torebce. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzeba oczyszczenia dłoni, a w okolicy akurat nie będzie wody i mydła.

Chusteczki antybakteryjne marki Cleanic otrzymujemy w ilości 15 sztuk, czyli w sumie idealnej, by nie zużywać ich wieki :)
Opakowanie jest klasyczne, prostokątne, z minimalistyczną szatą graficzną i nalepką w miejscu wyciągania chusteczek. Niestety klej szybko zaczynał puszczać i nalepka zamiast pozostawać na miejscu, to zaczęła niekiedy nie do końca przylegać, co przyspieszyło proces wysychania zawartości. Co do samych chusteczek, ich rozmiar jest wystarczający na oczyszczenie rąk osoby dorosłej (nie zdarzyło mi się zużyć więcej niż dwie na jedno "mycie"). Również nasączenie płynem było w porządku, przynajmniej do momentu, dopóty nie zaczęły wysychać. Jeśli chodzi o sam przebieg procesu oczyszczania, było łatwo, szybko i bezproblemowo bez podrażnień czy pozostawiania lepkiej warstwy, także produkt wywiązywał się z roli. Na dłoniach także pozostawał zapach, który jeszcze jakiś czas był wyczuwalny - woń dość świeża, jednak w moim mniemaniu ociupinkę nazbyt intensywna.

Dodatkowo chusteczki pomagają uporać się z zarazkami, gdyż mają wysoko w INCI alkohol. Na szczęście jego wysuszające działanie jest łagodzone przez kojącą alantoinę. Niestety w składzie mamy też masę kontrowersyjnych substancji (phenoxyethanol, PEGI i inne liczne konserwanty).

Podsumowując: sądzę, że tego typu produkt zawsze warto mieć w torebce czy plecaku dla własnego komfortu w sytuacjach awaryjnych. W przypadku tych konkretnych chusteczek, gdyby klej na nalepce lepiej trzymał i trochę mniej intensywnie pachniały, byłoby idealnie. Jednak jak najbardziej zasługują na notę 4 gwiazdek.

Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym, Cleanic

Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym Cleanic kupiłam w drogerii Rossmann.
Opakowanie zawiera 15 szt chusteczek, zapłaciłam niecałe 3 zł.
Czas pandemii pozostawił u mnie na nawyk częstego mycia rak i ich dezynfekowania, szczególnie przy korzystaniu z miejsc publicznych, komunikacji miejskiej czy pociągów, małe lekkie opakowanie jest bardzo praktyczne.
Chusteczki spełniają swoją funkcję, nie przesuszają skóry dłoni.
mają lekki przyjemny zapach, odświeżają, oczyszczają, dezynfekuję, działają antybakteryjnie.
Podsumowując chusteczki dobrze się sprawdzają , małe opakowanie bez problemu mieści się zarówno w małej torebce jak i wakacyjnej walizce czy plecaku. Serdecznie polecam !

fajne rozwiazanie w podrozy

podczas covidu zaintersowalam sie roznymi produktami antybakteryjnymi zapewniajacymi ochrone przed bakteriami.

chusteczki cleanic spelniaja swoja role, sa bardzo wygodne w uzytkowaniu
maja delikany, przyjemny zapach, ktory nie podraznia nosa.

nie wysuszaja mocno skory, sa dosyc delikatne, chociaz i tak polecilabym uzycie kremu do rak po zastosowaniu.

pudeleczko jest cieniutkie, plastikowe, mozna je wszedzie wrzucic, praktyczne, chusteczki nie wysychaja latwo
polecam przetestowac!

Dobre chusteczki antybakteryjne

Chusteczki antybakteryjne Cleanic to dobrej jakości produkt, przyjazny w użytkowaniu. Mają działanie oczyszczające i antybakteryjne. Opakowanie niewielkie, zmieści się prawie w każdej damskiej torebce.

Chusteczki odświeżające

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach i drogeriach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – małe, z zamknięciem na klej – niestety, bo jeśli namoknie to już tak dobrze nie trzyma
SZATA GRAFICZNA – dominuje biały kolor, co jest dość przyjemne dla oka
SKŁAD – jest alkohol denat, na co warto zwrócić uwagę w przypadku skóry wrażliwej
WYDAJNOŚĆ – wystarcza na ok. 2 tygodnie regularnego używania
ZAPACH – świeży
JAKOŚĆ CHUSTECZEK – nie targają się, są dobrze nasączone
EFEKT – odświeżają dłonie, nie pozostawiają ich lepkich, domywają brud
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – sprawdza się, bo to małe opakowanie mieści się prawie wszędzie
CENA – ok. 5 zł

Obowiązkowe w torebce i podróży

Chusteczki te są u mnie zawsze w torebce. Znajdują się w bardzo wygodnym opakowaniu na klik. Są niezbędne w podróży, czy torebce, wtedy kiedy chcemy odświeżyć dłonie. Wykonane są z bardzo solidnego materiału, nie pękają pod naciskiem palca. Są bardzo dobrze nawilżone. Oczyszczają i co najważniejsze nie wysuszają skóry. Nie pozostawiają drażniącego zapachu, nie wysychają w opakowaniu.

Świetny produkt, warto kupić większe opakowanie

Chusteczki kupiłam na próbę - małe opakowanie 15 sztuk. Teraz już wiem, że warto zainwestować w większe opakowanie, które jest równie praktyczne. Małe jest klasycznie zaklejane, ale przy tak małej ilości chusteczek raczej nie zdąży się wypracować i odklejać samoczynnie.

Na plus:
+ świetna faktura materiału - wzór plastra miodu przez co chusteczki się nie deformują
+ optymalna nasączenie esencją
+ nie tworzy się piana
+ nie lepi się po nich skóra
+ bardzo przyjemny świeży zapach
+ nie podrażniają skóry
+ nie wysuszają
+ cena vs jakość

Szkoda, że zawierają plastik. Nie są więc biodegradowalne i nie można ich np. spuścicie w toalecie. Ale i tak nie do tego służą, więc mniejsze ryzyko.

Polecam serdecznie. Ja kupiłam w promocji za niecałe 1,80 PLN. Sama sięgnę po większe opakowanie.

Gdyby nie ten plastik…

Mam chusteczki odświeżające Cleanic Antibacterial w wersji Travel Pack, która zawiera 40 sztuk produktu, czyli tak zwane Big Size. Kupując je nie zwróciłam jednak uwagi na widoczny z prawej strony opakowania napis: „Produkt zawiera Plastik”. I czar prysł…Staram się dbać o środowisko. Nie ortodoksyjnie, ale jednak. A tu taka wpadka. Plastik…Ale cóż, kupiłam, więc używam. Na gorzkie żale za późno…

Recenzowane chusteczki znajdują się w opakowaniu na „klik”. Do tego pod owym zamknięciem widnieje dodatkowe zabezpieczenie: odklejany plaster. Opakowanie jest więc dla użytkownika w tym względzie bardzo komfortowe, gdyż zmniejsza do minimum możliwość wysychania chusteczek. To zaliczam produktowi na plus. Szczególnie, że po miesiącu użytkowania chusteczki w dalszym ciągu nie są przesuszone.

Chusteczki są duże – 19x15 cm, a więc w formie prostokąta. Materiał, z którego je wykonano jest solidny i wygląda jak plaster miodu. Chusteczki są też dobrze nawilżone płynem antybakteryjnym. Płyn ten ma w miarę ładny zapach. Dzięki temu użytkowanie ich nie jest nieprzyjemne. Stosuję je głównie do odświeżania rąk, gdy nie mam możliwości zrobić tego przy użyciu wody i mydła. Czasami też przecieram nimi różne zabrudzone powierzchnie.

Recenzowanego produktu nie należy stosować do oczu, ani na błony śluzowe, wiec jak sądzę także do higieny intymnej się nie nadają. Nie próbowałam, bo nie takie moim zdaniem jest ich przeznaczenie. Ręce oczyszczają właściwie, pozostawiając na nich na jakiś czas zapach płynu antybakteryjnego. Na szczęście nie jest on drażniący. Lekko je natomiast przesuszają, co jest odczuwalne zaraz po aplikacji, ale nie czyni trwałych szkód.

Chusteczki są bardzo mocne, w zasadzie trzeba by się natrudzić, by je rozerwać. Paczka tego produktu wystarcza mi na przeszło miesiąc, a może nawet trochę dłużej. Nadają się w podróż, ale pasują do większej torebki, gdyż opakowanie jest dość duże, co dziwne nie jest z uwagi na zawartość 40 sztuk produktu. Czy kupię je ponownie? Ze względu na ów plastik - nie. Choć swoją role spełniają dobrze - skutecznie oczyszczają.

W domu, w podróży - na zawszę w mojej torebce.

Miałam tą wersję, która jest na zdjęciu, czyli wersję odświeżająca z środkiem odkażającym.
Chusteczki są dobrze nasączone, ale przez zamknięcie na plaster, mogą szybciej wyschnąć i dlatego ja nie lubię takich opakowań, a wole takie na kilk plastikowy, bo wtedy produkt można zużyć do końca a nie wyrzucać przez to że chusteczki wyschły. Bardzo ładnie pachną, są idealne by się odświeżyć, wyczyścić dłonie, jeśli nie mamy dostępu do wody, a często nie mamy jej na mieście czy w podróży. Uważam, iż i w domu są przydatne i warto zawsze je mieć przy sobie w torebce.

Świetne

Chusteczki są wygodnym i nie dużym opakowaniu dzięki czemu nierealnie można je zabrać wszędzie. Jest to produkt który jest ze mną po za domem. Chusteczki są dobrze nasiąknięte, świetnie czyszczą dzięki czemu czuję się komfortowo. Chusteczki łatwo się wyciągają z opakowania oraz nie rwą się podczas użytkowania. Nie podrażniają skóry.

Małe przydatne nawilżające chusteczki.

Poręczne lekkie opakowanie z 15 chusteczkami nasączonymi płynem antybakteryjnym. Przydatne i łatwe w użyciu opakowanie, szybko i skutecznie oczyścimy dłonie bez podrażnień i przesuszenia skóry wrażliwej rąk. Opakowanie mieści się w torebce, schowku samochodu, zawsze mam w zapasie. Poradzi sobie nawet z usunięciem plamy na ubraniach. Niska cena i dostępność na plus.