Tutti Frutti, Peeling do ciała `Jeżyna i malina`

Tutti Frutti, Peeling do ciała `Jeżyna i malina`

Orzeźwiająca jeżyna i słodka, soczysta malina wraz z zawartymi w olejku fitoendorfinami – cząsteczkami szczęścia, szybko przywracają siły, doskonały nastrój i chęć do działania.
Peelingujące drobinki zanurzone w delikatnym żelu doskonale usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ciało pozostaje idealnie oczyszczone i wygładzone, a skóra miękka i delikatna w dotyku.

gruboziarniste
ujędrniający, oczyszczający, odświeżający
zapachowa

Bez peelingu ani rusz !

Dla mnie peeling to podstawa ! Całego ciała jak i twarzy i ten zdecydowanie nadaje się do obu tych zadań! Ładnie pachnie , cena jest bardzo przystępna i duża dostępność, praktycznie w każdej drogerii, powoduje, że często po niego sięgam!

fajny

zakochałam się w nim po jego zapachu! Cena nawet ok, opakowanie ładne a zapach cudowny! Bardzo dobrze się aplikuje i rozprowadza na skórze. ładnie myje skóre pozostawiając ja gładka z nuta cudownego zapachu. Jak dla mnie super produkt!

Taki sobie, jest wiele fajniejszych

Peeling poza zapachem nie reprezentuje sobą nic dobrego, jest dość płynny, lekki, trzeba zużyć dużo produktu, aby móc cokolwiek zdziałać. Jedynym plusem jest zapach, ale też nie utrzymuje się dość długo na skórze. Nie kupię ponownie, uważam, że jest o wiele więcej innych peelingów, które są skuteczniejsze i mają właściwości nawilżająco-regenerujące.

Złuszczanie o zapachu owoców leśnych

Jest to chyba mój ulubiony peeling.
Kupuję go w Rossmannie, a pierwszy raz wpadł w moje ręce zupełnie przypadkiem i tak mi przypadł do gustu, że został ze mną na dłużej.
Produkt zamknięty jest w niewielkiej buteleczce, która świetnie się sprawdza na jakiś weekendowy wypad, ze względu na swoje rozmiary.
Peeling ma przyjemną konsystencję, przede wszystkim nietłustą, za co bardzo go sobie cenię. Dodatkowym atutem jest naprawdę spora ilość drobinek peelingujących, które niezwykle mocno szorują skórę. Dla mnie to atut, choć nie każdemu musi przypaść do gustu.
Produkt ma niebieski kolor i piękny orzeźwiających zapas jeżyn i malin.
Bardzo dobrze wygładza skórę i sprawia, że staje się ona miękka.
Jedynym mankamentem jest to, że szybko zasycha i jeśli nieopatrznie wplącze się gdzieś we włosy to ciężko jest się go pozbyć, dlatego trzeba go używać po prostu sprawnie.
W dodatku jest niedrogi i łatwo dostępny.

Działa fajnie

Peeling do ciała ma bardzo przyjemny zapach, jest dość intensywny jezyna to coś co uwielbiam. Skóra po nim jest fajnie ujedrniona a martwy naskórek usunięty dlatego fajny jak za taką cenę. Bardzo wydajny i praktyczny w stosowaniu

Malinowo Jeżynowe cudo

Produkt zakupiony w Rossmann, zamknięty w małej plastikowej butelce peeling ma malinowo jeżynowy zapach rzadka konsystencję czerwony kolor zwiera czarne drobinki złuszczające , dobrze nawilża złuszcza wygładza myje skórę pozostawiając ją miękką gładką miła w dotyku

Świetny peeling

Bardzo zaskoczył mnie ten peeling. Drobinki są idealnej wielkości i bardzo przyjemne w użyciu. Dość dobrze peelinguje skóre ale zawarty w nim żel także nawilża. Myślałam, że będzie to bubel ale okazał się być dość fajny. Napewno nie raz jeszcze po niego sięgnę.

Dobrze ściera

Peeling w wygodnym opakowaniu nie dużym dzięki czemu można częściej zmieniać charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem owocowym.

Peeling bardzo dobrze ściera martwy naskórek. Jest skuteczny bo wykonuje swoje zadanie i pozostawia skórę gładką.

Produkt wydajny.

Super peeling za małe pieniądze

Uwielbiam wszystkie peelingi tutti frutti. Peeling ma przepiękny zapach, dobrze złuszcza martwy naskórek i wygładza skórę bez podrażnień. Peeling używam głównie do twarzy. Wielkość drobinek peelingujących jest odpowiedni. Bardzo fajne poręczne opakowanie, które zmieści się do kosmetyczki, więc spokojnie można peeling zabrać ze sobą na wakacje bez zawalania walizki

Świetny peeling

Uwielbiam produkty tej firmy, super sie sprawdzają, pieknie pachną. A ten peeling skradł moje serce, gdyż świetnie peelinguje ciało i cudownie pachnie.

Wakacyjne love

Świetna mała buteleczka na wyjazdy od tego trzeba zacząć, mój wakacyjny idol. Peeling jest dosyć intensywny, co po wizycie w morzu zupełnie mi nie przeszkadza, a nawet pasuje bo mam pewność, że nie zostanie na skórze sól. Dodatkowo ma bardzo mocny zapach, który utrzymuje się na skórze, zapach odrobinę sztuczny, ale to też nie jest aż tak duży problem. Gorzej ze skłądem bo nie jest idealny.

lubię te maluszki

Lubię owocowe kosmetyki. Podoba mi się, że peeling nie ma zbyt dużej pojemności więc można zabrać go choćby na wakcje bez nadszarpnięcia wagi.
Kolor odzwierciedla jak dla mnie zapach. Połączenie jeżyn i malin. Rześki, słodki ale trochę chemiczny.
Konsystencja żelowa z zatopionymi drobneczkami. Same drobinki nie są zbyt ostre. Raczej zaliczyłabym go do średnioostrego peelingu. Działanie ejst dość delikatne jak dla mnie.
Cena tego peelingu jest bardzo niska około 5 zł. Więc nawet, jeżeli się nie spodoba nie nadszarpnie kieszeni.
Czy kupię ponownie hmmm sama nie wiem. Peeling jest dla mnie zwyczajny, bez szału. Może jako uzupełnienie kosmetyczki na wakacje...
oceniam na gwiazdki :)