Blend - a - med, 3D White Luxe Glamorous White (Wybielająca pasta do zębów)

Blend - a - med, 3D White Luxe Glamorous White (Wybielająca pasta do zębów)

Pasta pozwala uzyskać bielsze zęby i olśniewający uśmiech dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz, w ciągu zaledwie 5 dni.

pasty do zębów
wybielające, oczyszczające
z fluorem
50-100ml

Świetna

Pasta bardzo dobrze wybiela zęby nie podrażniając ich przy tym co dla mnie jest bardzo istotne. Jest ogromnie wydajna opakowanie jest ładne estetyczne poza tym lubię pasty koloru białego a nie przezroczyste bądź czarne.
ZALETY:
wybiela
nie podrażnia
wydajna
dobra cena na promocji

Bardzo ją lubię.

Cześć.

Pasty do zębów to mój niezbędnik. Blend-a-med są moim zdaniem bardzo dobrej jakości. W większości spełniają obietnice producenta.

Na co dzień piję dużo herbaty i kawy, dlatego często sięgam po wybielające pasty do zębów.

Jaka jest 3D Glamorous White?

-mocno miętowa [takie lubię]
- Dobrze doczyszcza zęby
- dobrze współpracuje ze szczoteczką soniczną, jak i elektryczną
- odświeża oddech
- długo czuć świeżość po myciu zębów
- przywraca naturalną biel, zapobiega zzółkięciu się
- zapobiega powstawaniu kamienia [po kawie i herbacie]

Zęby po żadnej drogeryjnej pascie nie będą śnieżno-białe. Taki efekt uzyskamy w odpowiednim salonie. Dlatego od past nigdy tego nie oczekuję . Dla mnie ważne jest to,że utrzymują naturalna biel i żeby nie robią się bardziej żółte.

moja ulubiona pasta

Jestem po leczeniu ortodontycznym zgryzu. Nosiłam aparat 4 lata, przez cały ten okres myłam zęby pastą wybielającą. Dzięki temu po zdjęciu aparatu moje zęby były/są w świetnej formie, nie mam przebarwień, odcień moich zębow jest bardzo ładny, wielu ludzi myśli ze wybielałam zęby.
Pasta Blendamed zamknięta w tubce z nakrętką. Konsystencja jest gęsta.
To pierwsza pasta po której zauważyłam efekt wybielenia zębów, oczywiście nie można tego spodziewać się po użyciu jednej tubki.
Zostawia świeżość w jamie ustnej.
Myślę, że jest to świetna drogeryjna pasta.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Spoko

Pasta nie wybiela zębów, ale bardzo dobrze je oczyszcza. Ma fajną konsystencję i daje poczucie świeżości po umyciu. Jedna z najlepszych past. Bardzo polecam, bo jest naprawdę wydajna

Lipa

Tę pastę kupiłam przez przypadek będąc w sklepie. Docelowo unikam tego typu past ze względu na szkodliwy wpływ na szkliwo. Jednak skoro już przez przypadek znalazła się w moim koszyku - kupiłam.

Na początku to, co najważniejsze - absolutnie nie ma efektu wybielenia.
Pasta sama w sobie to tragedia. Zapach jest bardzo słaby, w ogóle nie odświeża oddechu. Konsystencja też pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie zdecydowanie za rzadka, spływa ze szczoteczki.

Dobra pasta do zębów

Pasta do zębów łatwo dostępna w sklepach, drogeriach czy hipermarketach. Charakteryzuje się wygodnym opakowaniem zapakowanym w kartonik. Pasta ma miętowy smak. Pasta świetnie oczyszcza zęby, usuwa przebarwienia po kawie, odświeża oddech. Nie podrażnia dziąseł. Pasta jest w dobrej cenie.

Lśniace zęby ;)

Paste kupiłam odruchowo w Biedronce ponieważ chciałam wypróbować czegoś nowego.
Mój wzrok przyciagnelo piękne kolorowe błyszczące opakowanie.
Dlatego wybór padł akurat na tą pastę.
Jak to mówią sroczki lubią jak coś się swieci .
A jak coś się świeci to produkt wydaje się bardziej luksusowy.
Pasta jest zapakowana w zewnętrzny papierowy kartonik.
Kartonik połyskujący w kolorystce fioletu ,różu i szarości z srebrnymi drobnymi elementami.
Napis główny dość dobrze widoczny reszta pisana drobnym druczkiem.
Napisy w obcym języku.
Wewnątrz opakowania kartonowego znajduje się tubka z pastą do zębów.
Tubka jest średniej wielkości.
Tubka utrzymana w takiej samej kolorystyce co opakowanie kartonowe a nawet powiedizlabym że jest bardziej błyszcząca.
Tubka zamykana na zwykła nakretke z aplikacją srebrnego paska wokoło. Producent mógłby zosyaowac nakretkę typu klik bo za każdym razem przy nakładaniu pasty muszę ją odłożyć na umywalkę.

Konsystencja pasty gęsta.
Kolor perłowo biały.
Zapach delikatnie miętowy.
Smak -delikatną mięta.
Wystarczy jeden groszek pasty na szczoteczce aby umyć porządnie wszystkie zęby.
Pasta dobrze się trzyma szczoteczki, nie spływa po niej i nie odpada.
Pasta dobrze się pieni.
Pasta po umyciu zębów dobrze się wypłukuje.
Pasta pozostawia odświeżony oddech .
Czuć ja jeszcze dość długo po umyciu zębów.
Po umyciu zęby są naprawdę jaśniejsze i bielsze i biją blaskiem .
Czuje jak są delikatnie jak wypolerowane .

Dla mnie nieco zbyt mocna

Kupiłam tą pastę podczas zakupów w jednej z drogerii. Z racji tego, że moje zęby i dziąsła i cała jama ustna jest dość wrażliwa, wymagam od past przede wszystkim dobrego oczyszczania, ochrony przed próchnicą i delikatności. Tutaj tej delikatności troszkę zabrakło. Pasta do zębów jest mocna, po umyciu nią mam wrażenie że podrażnia moją jamę ustną w lekkim stopniu? Zdarzało się, że po umyciu wieczorem zębów, na drugi dzień pojawiały się podrażnienia w moich ustach. Problem minął, gdy zmieniłam pastę. Więc to ona była tego powodem, jest po prostu dla mnie zbyt mocna.
Poza tym nie mam zbyt wielu uwag do niej. Pasta dobrze doczyszcza zęby, zapewnia świeży oddech, jest wydajna, ma odpowiednią konsystencję, nic nie spada z szczoteczki. Nie jest droga i łatwo dostępna. Gdyby nie to, że moja jama ustna potrzebuję nieco łagodniejszych past, byłaby naprawdę bez zarzutu.

Pasta Dobrze oczyszcza

Pasta w wygodnym opakowaniu i dobrze trzyma się szczoteczki do zębów. Pasta Dobrze się pieni i bardzo dobrze oczyszcza zęby. Nie podrażnia dziąseł. Pasta daje efekt bardziej bielszych zębów poprzez mocne oczyszczalnie. Ma miętowy smak. Pasta bardzo dobrze odświeża oddech. Produkt wydajny.

Jest ok

Pasta dość pielęgnuje zęby,delikatnie wybiela, opakowanie standardowe,
cena jest ok, łatwo można kupić ,efektu Wow nie ma niestety także trzeba szukać dalej pasty idealnej

Skuteczna

Paste można kupić zarówno w drogerii jak i w hipermarketach na zakupach - dobra dostępność. Pasta jest w tubce, która posiada szersza nakrętke, na której można ustawić pastę. Pasta świetnie oczyszcza zęby, odświeża oddech i jest bardzo dobra, jedynie co mi przeszkadza jest za mocno, ponieważ czuje pieczenie dziąseł. Produkt wydajny.

Super odświeżenie

Wybielająca pasta do zębów marki Blend - a - med, 3D White Luxe Glamorous White w plastikowej, wygodnej tubce. Opakowania ma zakręcony korek i można go postawić na półce. Tubka ma objętość 75 ml i jest naprawdę poręczna.

Pasta w kolorze mleczno białym, bez drobinek, ale nie ma gładkiej tekstury. Ma miętowy, odświeżający smak i zapach, nie jest on bardzo mocny, ani zbyt łagodny - według mnie jest wypośrodkowany.

Pasta wspaniale się pieni. Po użyciu czuć odświeżający oddech, zęby są gładkie i bez osadu. Nie drażni dziąseł. Niestety, nie zauważyłam widocznego wybielenia, natomiast produkt jest bardzo pomocny, gdy pije się dużo kawy i herbaty, a ja do takich osób należę.