Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Kremowy żel do mycia

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermedic Hydrain3 Hialuro Kremowy żel do mycia z dodatkiem wody termalnej zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Delikatne substancje powierzchniowo czynne niezawierające SLS i SLES oczyszczają skórę w wyjątkowo łagodny sposób. Olej makadamia z dużą zawartością kwasu oleinowego oraz lecytyny wzmacnia lipidową barierę ochronna skóry, chroniąc tym samym przed transepidermalną utratą wody /TEWL/. Nie wysusza skóry jak inne środki myjące. Kwas hialuronowy oraz algi morskie zatrzymują wodę w głębszych warstwach naskórka, zapobiegając wysuszaniu skóry.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Składniki aktywne: Woda termalna, Kwas hialuronowy, Olej macadamia, Algi morskie

oczyszczanie twarzy
sucha, normalna, odwodniona
oczyszczające
w tubie
żel

Jeden z wielu

Miałam okazję stosować ten żel tylko przez jakiś czas i może zacznijmy od zapachu który z pewnością jest świeży i zadajacy w pamięć. Konsystencja produktu jest odrobinę toporna i na mojej twarzy by zmienił się w lekka pianę wymaga dużej ilości wody i podcierania. Może dzięki temu jest taki wydajny.
Opakowanie tego produktu jest bardzo estetyczne i z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Jeśli chodzi o działanie to postawiłal uczucie oczyszczonej twarzy, nie podrażniał ale mnie nie zachwycił. Myślę, że warto poszukać bardziej lekkich produktów w podobnym progu cenowym.

Czy aby na pewno hydrain?

Na samym początku chciałabym wspomnieć jaką mam cerę i czego oczekiwałam od produktu.

Moja cera aktualnie jest zdecydowanie sucha z niewielkimi wypryskami co jakiś czas.

Oczekiwałam od produktu dobrego oczyszczenia twarzy oraz nawilżenia.

Produkt nie sprostał moim oczekiwaniom. Niestety żel z pewnością nie nawilżył mojej cery. Pozostawiał ją suchą, taką jaka była. Mam wrażenie, że w pewnych momentach wręcz przesuszał moją twarz.
Stosowałam go wieczorem raz dziennie.

Jeśli chodzi o opakowanie jest funkcjonalne i z łatwością wydobywał się z niego żel.
Odwołując się jeszcze do konsystencji żelu- była na prawdę nieprzyjemna. Żel ciężko rozprowadzał się na mojej twarzy i równie ciężko się zmywa. Potrzebowałam sporej ilości wody, aby pozbyć się resztek produktu z twarzy.

Na koniec wspomnę kilka słów o zapachu, bo to jeden z niewielu plusów tego produktu. Zapach jest świeży i bardzo przyjemny. Przypomina mi zapach świeżego ogórka.

Podsumowując, produkt nie pomógł w nawilżeniu, a wręcz wysuszył moją twarz. Nie kupię ponownie.

U mnie się nie sprawdził

Kupił go bo szukałam jakiegoś żelu do codziennej pielęgnacji mojej skóry ale ten produkt kompletnie się nie sprawdził . Po przemyciu twarzy tym żelem skóra nie była nawilżona a wręcz przeciwnie po zmyciu powstawały suche place a na skórze pozostawił nieprzyjemny efekt ściągania . Konsystencja jest faktycznie kremowa a zapach bardzo delikatny . Niestety nie kupię tego produktu ponownie .

Delikatny dla skóry wrażliwej

Kremowy żel do mycia bardzo dobrze zmywa makijaż i inne zanieczyszczenia. Skóra po użyciu produktu jest czysta, gładka bez uczucia ściągnięcia. Kremowy żel nie zawiera SLS/SLES dzięki czemu sprawdza się idealnie do oczyszczania skóry wrażliwej oraz bardzo suchej. W skład żelu wchodzą aktywne składniki w postaci wody termalnej, alg morskich, kwasu hialuronowego oraz oleju macadamia.
Tuba o pojemności 200ml wystarcza na długie miesiące stosowania, ponieważ kremowy żel jest wydajny. Cena produktu jest wysoka, jednak efekty działania tj. delikatne ale skuteczne oczyszczanie w pełni oddają ten koszt.

Kremowy żel do mycia twarzy Hydrain 3 Hialuro miał za zadanie utrzymać te standardy, oferując jednocześnie głębokie nawilżenie i delikatne oczyszczanie. Czy sprostał oczekiwaniom?

Zacznijmy od tego, co najbardziej rzuca się w oczy po pierwszym użyciu - konsystencja. Produkt łączy w sobie lekkość żelu z kremowym dotykiem, co sprawia, że aplikacja jest niezwykle przyjemna. Łatwo się pieni, a jego delikatna formuła nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry, co jest dla mnie ogromnym plusem.

Kluczowym składnikiem tego żelu jest kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości nawilżających. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej nawilżona i wygląda na zdrowszą. Produkt świetnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, nie pozostawiając uczucia ściągnięcia, co często zdarza się po użyciu innych żeli do mycia twarzy.

Opakowanie jest funkcjonalne i higieniczne, co ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Zapach jest delikatny i nieinwazyjny, co jest kolejnym atutem, szczególnie dla osób wrażliwych na intensywne aromaty.

Jeśli chodzi o skuteczność, Hydrain 3 Hialuro sprawdza się jako codzienny produkt do mycia twarzy, który nie tylko oczyszcza, ale i pielęgnuje skórę. Jest to szczególnie ważne dla osób z suchą lub odwodnioną skórą, które potrzebują dodatkowego nawilżenia nawet podczas mycia.

Podsumowując, kremowy żel do mycia twarzy Hydrain 3 Hialuro od Dermedic to produkt, który spełnia obietnice producenta, dostarczając skórze delikatnego oczyszczania i głębokiego nawilżenia. Dzięki swojej łagodnej formule jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, a zwłaszcza dla osób borykających się z suchością. Jest to produkt, do którego chętnie będę wracać w swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej.

okropny skład

Po pierwsze, efekt nawilżenia jest chwilowy po kilku minutach skóra jest wręcz wysuszona,więc jak na produkt o takiej cenie,którego głównym zadaniem jest dogłebne nawilzenie skory to lipa (jak ta cała seria) xdd. Po drugie skład to porażka. Jakoś 3/4 to mikroplastik. Nie życze sobie żebym była cała przesiąknięta mikroplastikiem,szczegolnie w tam młodym wieku i mysle,że nie tylko ja.
Z plusów to,to że faktycznie bardzo dokładnie i szybko rozpuszcza i zmywa makijaż,oraz święży zapach.
No więc produkt nie nawilża ,ma okropny skład,wysoka cena,lecz dokładnie zmywa makijaż - mysle ze znajdziemy duzo lepszych żeli ,które będą miec duzo lepszy skład i 3 razy niższą cenę i chociaż będą nawilżać.

Otrzymałam w BeautyBox’ie Ziko

Konsystencja jest jak napisano na opakowaniu, czyli kremowo-żelowa. Bardzo dobrze się pieni. Mam wrażenie, że trochę trudno się zmywa, że sporo wody muszę użyć.
Zapach jest taki, jak innych kosmetyków z serii (miałam serum i krem), czyli dla mnie przypominający zapach ogórka.

Po użyciu moja twarz jest troszkę ściągnięta.

Nie pasuje mi

Moim zdaniem ten żel jest do ciała w miarę ok ale do twarzy zupełnie mi się nie sprawdza. Pieni się delikatnie co prawda ale mam wrażenie że nie do końca oczyszcza jak należy i nie działa nawilżająco jak producent obiecuje a zapach z czasem stał się dla mnie męczący i drażniący. Mam też wrażenie że stan mojej cery po nim się zmienił na gorsze. Na jedyny plus jest cena produktu i kremowo żelowa konsystencja

Ma wady

Bardzo lubię kremowo-żelowe konsystencje w kosmetykach, dlatego wybierając nowy żel do twarzy sięgnęłam po Dermedic Hydrain 3 Hialuro. Bardzo lubię kremy z tej serii, dlatego byłam przekonana, że żel również przypadnie mi do gustu.

Produkt zamknięty jest w niebieskiej buteleczce, wykonanej z miękkiego plastiku, wszystko utrzymane w kolorystyce serii. Tuba zamykana jest na klik i niestety u mnie ten klik nie działał. Mianowicie nie dało się go domknąć, przez co nieraz wylało mi się trochę produktu. Zapach jest świeży i przyjemny.

Jak nazwa wskazuje, konsystencja Dermedic Hydrain 3 jest kremowo-żelowa, ma biały odcień. Po zetknięciu z wodą zaczyna się lekko pienić. Niewielka ilość produktu wystarcza na umycie całej twarzy i szyi, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Żel dobrze domywa resztki makijażu, sebum i zanieczyszczenia. Po jego użyciu skóra jest czysta, brak jest jakichkolwiek oznak zanieczyszczeń na twarzy.
Niestety, ja po użyciu żelu Dermedic czuję ściągnięcie skóry twarzy, które utrzymuje się aż do nałożenia jakiegoś nawilżającego produktu.

Jeden z lepszych

Żel kupiłam zachwycona działaniem kremu z tej samej serii. Stwierdziłam,że na pewno będzie dobry i nie zawiodłam się. Mimo, że mam cerę z reguły mieszaną to spisuje się u mnie bardzo dobrze. W sezonie jesiennym i zimowym zmagam się z przesuszeniem skóry głównie na policzkach i w okolicach oczu. Żel dobrze oczyszcza skórę z makijażu ( chociaż z wersją wodoodporna kosmetyków sobie nie poradzi. ) Po umyciu skóra jest gładka,czysta i ukojona. Idealnie przygotowana do dalszych kroków pielęgnacji. Produkt jest bardzo wydajny, potrzeba naprawdę niewielką ilość żeby umyć całą twarz. Polecam bo warto go przetestować.

Strzał w dziesiątkę!

Bardzo polubiłam się z tym żelem do mycia twarzy. Jest udealnym rozwiązaniem dla mojej wrażliwej skóry. Świetnie zmywa makijaż, po tuszu do rzęs nie pozostaje żaden ślad. Skóra po zastosowaniu kosmetyku jest gładka, miękka, wolna od podrażnień, nie występuje łzawienie oczu.

Pasuje mi

Żel do mycia twarzy ma bardzo fajną, gęstą i kremową konsystencję. Wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu, aby zmyć resztki makijażu lub umyć buzię. Produkt ten nie podrażnia skóry, nie szczypie w oczy i sprawdza się idealnie jako drugi krok demakijażu. Jest bardzo wydajny. Polecam każdemu, nawet osobą z wrażliwą i suchą lub podrażnioną skórą twarzy.