Philips, Lumea Essential (Urządzenie do domowej depilacji)

Philips, Lumea Essential (Urządzenie do domowej depilacji)

Cena 1 360,00 zł

Philips Lumea Essential to urządzenie z technologią Intense Pulsed Light (IPL), dzięki któremu w zaciszu własnego domu możemy się cieszyć bezpieczną i bezbolesną depilacją, a następnie jedwabiście gładką skórą bez wrastających włosków nawet przez kilka miesięcy.

Atuty produktu są niezaprzeczalne: ergonomiczny, elegancki i stylowy kobiecy design z przewodem zasilającym (nie trzeba ładować akumulatorów ani wymieniać baterii), brak brak potrzeby wymiany lamp, bardzo duże okienko głowicy (4 cm2), dzięki któremu depilacja trwa krócej, zintegrowany filtr UV, chroniący skórę przed wpływem promieni ultrafioletowych.

Dodatkowo Philips Lumea Essential posiada 5 ustawień energii świetlnej, które pozwalają dostosować intensywność światła do odcienia depilowanej skóry i włosów. Urządzenia można bezpiecznie używać do usuwania owłosienia z nóg, pach, bikini, przedramion czy brzucha.

depilatory, inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 3

Miałam ogromne nadzieje

... i niestety ale przejechałam się na tym jak wielki hype był na ten laser. Owszem - usuwa włoski, sprawia, że jest ich mniej, ale jednak nie jest to efekt na który liczyłam. Nie oszukujmy się - laser tani nie jest, więc mimo że wiadomo, że nie będzie efektów jak z salonu, ale jednak oczekiwałam spokoju na kilka miesięcy. Nawet na miesiąc, a tutaj klops. Niestety, ale na nogach nadal pojawiają się włoski. Jest ich mniej, ale są.. Jeżeli chodzi o okolice bikini to nic się nie zmieniło moim zdaniem. Jak było - tak i jest. Nadal wszystko rośnie jak rosło. Użyłam go chyba z 10 razy i zastanawiam się nad jego sprzedaniem. Dołożę sobie do profesjonalnego zabiegu.

Bardzo dobry sprzęt

Kupiłam i jestem zadowolona!
Mam ciemne mocne włosy, golenie zwykła maszynka kończyło się wrastaniem włosów i stanem zapalnym, wosk, plaster - nie dla mnie.
Depilator laserowy to moje zbawienie!
Oczywiście nie jest to jakość jak ta z salonu - ale po kilku razach włosy są zdecydowanie mniej ciemne, słabsze różana wolniej. Wcześniej musiałam goloic się raz na dwa dni tak teraz raz na 2/3 tyg. Są miejsca w których włosy nie odrosły w ogóle. Przede wszystkim nie niszczy skóry, nie wrastają po nim włosy i nie robią się ciągle stany zapalne.
W mojej ocenie przy trudnym owłosieniu - warto!

Polecam!

Świetny produkt! Po trzykrotnym użyciu włosy były bardzo osłabione i było ich dużo mniej. Jestem pod wrażeniem szybkiego działania. Na początku na "2" programie nie mogłam przywyknąć do delikatnego pieczenia, ale przy drugim użyciu już nie miałam najmniejszego problemu. Nie jest to tani produkt, ale warty swojej ceny!

Skuteczna i bezbolesna depilacja

Chodziłam do kosmetyczni na usuwanie włosów, ale jak zaczęła się pandemia zaczęłam szukać domowych sposobów, już po pewnym czasie znalazłam to cudo i zakochałam się całkowicie. Lumea bezboleśnie i trwale usuwa niechciane owłosienie. Jest lekka i poręczna. Zdecydowałabym się ponownie.

Jestem zadowolona.

Urządzenie kupiłam skuszona opiniami i przyznam że jest ono naprawdę warte uwagi. Bardzo prosty sposób używania wystarczy naciskając przycisk przesuwać wzdłuż danej części ciała. Nie powoduje u mnie podrażnień czy też jakiegoś dyskomfortu. Jest to zabieg bezbolesny jednym uczuciem jakie możemy odczuwać jest ciepło. Urządzenie do depilacji laserowej ma bardzo fajny przemyślany kształt co ułatwia używanie nawet w trudniej dostępnych miejscach. Efekty jak najbardziej zauważyłam co było moim zaskoczeniem że w tak prosty sposób się udało. Trzeba jedynie być cierpliwym ponieważ nie od razu je zauważymy. Cieszę się że w nie zainwestowałam ponieważ to na czym mi najbardziej zależało czyli pachy i okolice bikini są gładkie i pozbawione włosków. Oczywiście od czasu do czasu wracam by zapobiec ich rośnięciu. Jestem zdecydowanie na tak tylko trochę czasu trzeba sobie dać na bardzo fajne efekty.

• Łatwość obsługi: 4

nieee

kasa poszła na marne, bo ten sprzet nie daje dobrych efektów. Może poczatkow i owszem ale potem jak się nie robi regularnie zabiegów to włosy i tak i tak odrastają. Cena jest wysoka za to bym mogła iść do salonu i profesjonalnym laserem usunąć owłosienie

• Łatwość obsługi: 3

3/5

za takie pieniądze które dałam za sprzet oczekiwałam lepszych efektów. A włoski i tak i tak nadal się pojawiają. Depilacja pochłania sporo czasu, bo najpierw trzeba sie dokładnie ogolić, a potem głowicą raz przy razie "strzelać". Niestety nie jest to skuteczna depilacja. Plus za to , że nie ma się problemu z zaczerwieniem nóg i włosy nie wrastają

Spoko

Potrzeba mnóstwo zachodu aby wydepilować ciało, waażne jest też regularne stosowanie zabiegów, aby osiągnąć najlepsze efekty. Zauważalne zmniejszenie włosów zauważyłam po 3 zabiegu, później było coraz lepiej. Może nie pozbyłam się całkowicie włosów, ale jest ich znacznie mniej i są słabsze. Mi bardzo odpowiadają takie efekty

Zbawiciel

Stosuję Lumeę od paru lat z przerwami na ciążę i to najlepsze urządzenie do depilacji jakie miałam. Owszem podczas pierwszych paru razy depilacji trochę szczypie, ale to nic w porównaniu z depilatorem.
Mam ciemne włoski, które wrastały po depilatorze a tu.... ich po prostu nie ma
na dłuuugie miesiące. Polecam z czystym sercem.

Zasłużone 3 ????????????

Więcej nie dam. Wzięłam akurat bo miałam zniżkę dla klientów banku. Moim marzeniem było pozbyć się tych włosków. Ufałam też tej firmie ponieważ mam dużo sprzętów agd. Myslalam ze tym razem będzie nie zawodnie. Okazało się inaczej. Moje włoski są grube i ciemne. Skórę mam normalną. Po pierwsze na udach na poziomie 1 czuć dyskomfort związany z ciepłem (szczypanie) nie daję rady gdziekolwiek w jakimkolwiek miejscu zrobić poziom 2 ponieważ za mocno mnie piecze (zastanawiam się czy to tak ma wogole być). Może na wyższym poziomie efekty były by zadowalajace (No nie wiem bo zbyt boli). Na łydkach to jeszcze , po miesiącu stosowania (z odpowiednimi przerwami opisanymi w książeczce) z każdym kolejnym tygodniem jest lepiej. Włosy wolniej wyrastają ,są cienkie i przerzedzone (nie wiem czy dobrze napisalam te slowo:). Co do okolic bikini,pachy ani rusz! Stosuję i nic! Jestem zawiedziona. Nie na wszystkich partiach ciała dobrze działa, nie eliminuje włosków do 0. Jak dla mnie strata pieniędzy, a to nie tani sprzęt. Efekty bardzo słabe, zmarnowane dużo czasu (bo przecież te okienko jest malutkie i trzeba pilnować żeby dokładnie nie pomijać miejsc). Ja osobiście nie polecam ,wolę te pieniądze wydać w salonie piękna. Mój czas i pieniądze nie będą zmarnowane ,a i efekt przede wszystkim!

Fajny

Długo zastanawiałam się czy go kupić bo jest po prostu drogi ale ostatecznie zakupiłam go i uważam że to był bardzo dobry pomysł po 7 zabiegach widać już efekty mam jasne włosy blond i zastanawiałam się czy będzie działał i o dziwo działa. Super polecam. Dodatkowo teraz używam go tylko raz w miesiącu i cieszę się pięknym gładkim ciałem

• Łatwość obsługi: 5

Kupiłam jakiś czas temu .... Powiem tak . Byłam nastawiona negatywnie . Bo opinie są różne . No ale w końcu ale zdecydowałam i kupiłam ( w sumie to prezent od mąża ) wyczytałam instrukcje i zaczęłam tak robić. Po pierwszym razie nie widziałam efektu. Ale już po 2 i kolejnym ( na chwilę obecną jestem po 5 razie ) widzę efekt. Włoski jeszcze odrastają ale już dużo mniej widoczne,są słabsze,są mniej czarne ( no niestety jestem szatynka o dość ciemnych i grubych włosach ) na razie co prawda używam tylko do nóg ale będę chciała też robić okolice intymne . Na dzień dzisiejszy uważam że jest to urządzenie warte swojej ceny. Można w media kupić na promocji czasem za tysiąc więc warto zainwestować .