Lactacyd, Comfort, Emulsja do higieny intymnej łagodząca podrażnienia

Lactacyd, Comfort, Emulsja do higieny intymnej łagodząca podrażnienia

Emulsja do higieny intymnej Lactacyd Comfort została stworzona, aby koić i przynosić ulgę w dyskomforcie takim jak pieczenie czy uczucie swędzenia. Jej formuła nie zawiera mydła i jest wzbogacona o kwas L-mlekowy, proteiny ryżu i ekstrakt z arniki. Wskazany do stosowania w przypadku niewielkiego dyskomfortu pochwy, który obejmuje swędzenie, zaczerwienienie i podrażnienie.

bezzapachowa
z pompką, w butelce
łagodzące, równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, odświeżające
podrażniona
płyny

Kiedyś się lubiliśmy

Kilka lat temu był to mój stały płyn do higieny intymnej. Nie pamiętam dlaczego go wybrałam, być może było mnie po prostu na niego stać oraz nie ufałam do końca tańszym markom. Byłam też zniechęcona przez panią ginekolog do płynów do higieny intymnej, polecane miałam szare mydełko, którego nie lubiłam. Dlatego skusiłam się na Lactacyd. Klasyczny powodował u mnie podrażnienia. Łagodzący spisał się idealnie. Dobrze się pienił, dobrze mył, powodował odczucie świeżości oraz był w miarę wydajny. Nie powodował żadnych podrażnień. Opakowanie ma bardzo ładne, fajnie się prezentuje w łazience. Aplikacja wygodna.
Nie planuję już raczej kupić ze względu na cenę/pojemność (choć kto wie), mam swoją Ziaję, która spisuje się u mnie idealnie niemniej jednak warty polecenia.

Lactacyd z polecenia

Produktów Lactacyd używam od lat (ewentualnie Lirene zastępczo) i zazwyczaj zmieniam po opakowaniu na inną serię - tak mi poleciła ginekolog, żeby nie przyzwyczajać ciała do jednego produktu tylko raz wziąć wersję na podrażnienia a raz przeciwdziałające stanom zapalnym

Według mnie ten łagodzący nie różni się znacznie od innych. W niektórych komentarzach pojawia się informacja o silnym zapachu, według mnie jest od subtelny i taki kosmetyczny, a na codzień raczej używam kosmetyków bez zapachowych.

Opakowania zawsze działają i papką wyciska produkt do samego końca

Ok

Jest to dobry produkt, dobrze oczyszcza, jednak chyba najsłabszy Lactacyd jaki stosowałam, jest trochę rzadszy niż inne i ma trochę zbyt mocny zapach jak na produkt tego typu. Plus za pompkę, która nie jest dostępna we wszystkich żelach/emulsjach tej firmy. Zakupiłam Lactacyd Prebiotic Plus, dorzuciłam do niego pompkę z tego produktu i teraz jestem w pełni zadowolona.

Bardzo dobra emulsja

Bardzo fajna emulsja do higieny. Spełnia wszystkie swoje funkcje.
Posiada wygodne opakowanie dzięki czemu jest zawsze wygodny w użytkowaniu.
Wystarczy niewielka ilość aby się umyć, dlatego emulsja starcza na bardzo długo, a poza tym świetnie się pieni. Nie uczulił , ani nie podraznil. Daje uczucie świeżości i czystości

Średniaczek

Widząc tyle pozytywnych opinii skusiłam się na zakup. Jednak produkt wypada średnio. Płyn do higieny intymnej nie powinien się, aż tak pienić. Jak dla mnie ma zbyt intensywny zapach. Uważam, że może uczulać.

Idealny.

Zazwyczaj stosuję standardową wersję Lactacydu i raczej nie zmieniam, ponieważ najbardziej mi służy a higiena intymna nie jest dla mnie tematem w którym zbytnio pozwolę sobie eksperymentować. Ta wersja jednak do mnie "przemówiła" ;) i postanowiła spróbować.
Nie zawiodłam się.
W zasadzie większością nie różni się od standardowej wersji, konsystencja w formie płynu, nie spływa z dłoni, da się należycie nałożyć i użyć. Zapach delikatny i neutralny. Faktycznie zauważyłam działanie łagodzące podrażnienia, w moim przypadku takich, których nabawiłam się po długiej wyprawie rowerowej. Poczułam duży komfort po zastosowaniu Lactacydu, więc polecam też innym a ja będę stosowała go na stałe.

Gdyby nie zapach...

Emulsja w stu procentach spełnia swoje zadanie. Łatwo i przyjemnie się rozprowadza. Delikatnie, a zarazem dokładnie oczyszcza, łagodzi podrażnienia. Pozostawia uczucie świeżości i komfortu na względnie długi czas.
Pompka pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu, co pozytywnie wpływa na jego wydajność.
Zapach mnie osobiście odrzuca i sprawia, że mimo zadowalającego działania, następnym razem nie sięgnę już po ten konkretnie produkt.

Super produkt

Emulsja w wygodnym opakowaniu z pompką co wpływa na szybkość zastosowania. Emulsja charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem który jest delikatny. Produkt nie podrażnia i nie powoduje alergii. Emulsja dobrze myje i odświeża. Podczas stosowania nie zauważyłam podrażnień żadnych tych stref więc również chroni . Produkt mega wydajny i często w promocji.

porażka

Mimo zapewnień producenta, że jest to płyn ŁAGODZĄCY niesamowicie podrażnił mnie już podczas pierwszego użycia. Uczucie pieczenia pojawiła się kilka sekund po aplikacji produktu. Choć mam nieco wrażliwą skórę, bardzo rzadko kosmetyki mnie uczulają lub mocno podrażniają. Dlatego tym bardziej byłam w szoku. Używałam wersji klasycznej i wszystko było w porządku. Jeśli zdarzają wam się podrażnienia okolic intymnych na skutek działania kosmetyków - nie polecam!

Nie dla alergików

Płyn ten ma łagodzić podrażnienia, tymczasem podczas pierwszego użycia czułam ta bolące pieczenie, że natychmiast musiałam zmyć preparat. Byłam w szoku i pomyślałam, że chyba nawraca mi infekcja intymna. Kupiłam ten płyn w biedronce, podczas szybkich zakupów, bo akurat skończył się ten, który używam zazwyczaj, a nie po drodze mi było do innego sklepu. Niestety sytuacja powtórzyła się kilka razy, więc oddałam płyn koleżance. Infekcji nie miałam, ale jestem alergikiem i wielu pachnących żeli pod prysznic też nie mogę używać (odczuwam pieczenie skóry i pojawia się wysypka). Dawniej używałam zwykłego lactacydu i był ok.

Bardzo lubię tą emulsję

Emulsja w bardzo wygodny opakowaniu posiadającym pompkę, która nie zacina się przez cały okres używania produktu. Emulsja jest bardzo wydajna. Emulsja ma przyjemny i delikatny zapach. Emulsja bardzo dobrze oczyszcza i odświeża. Produkt nie podrażnia a skutecznie przynosi ulgę i ukojenie przy podraznieniach. Emulsja jest świetnym produktem, ponieważ jest skuteczna to co obiecuje producent jest prawdą.

Uwielbiam!

Bardzo lubię markę lactacyd ale ta emulsja jest fenomenalna. Zacznę od bardzo przyjemnego delikatnego zapachu. Konsystencja jest bardzo płynna ale emulsja świetnie rozprowadza się na skórze i delikatnie pieni. Zauważyłam, że jest bardzo delikatna dla skóry nie uczula nie podrażnia. Mam uczucie świeżości. Dobrze wpływa na utrzymanie prawidłowego pH skóry. Uważam, że to jeden z najlepszych płynów w ofercie marki laktacyd.