Wella, Shock Waves, Krem 'Artystyczny nieład'

Wella, Shock Waves, Krem 'Artystyczny nieład'

Lekki krem do stylingu włosów, który ma pomóc w stworzeniu poczochranej, artystycznej fryzurki. Nadaje delikatny połysk, nie obciąża włosów, łatwo się wyczesuje.
Najlepszy do włosów krótkich.

w słoiku
nadające objętość, nabłyszczające, utrwalające
żele i fluidy
zapachowa

Nie dla moich włosów

Ten produkt kiedyś poleciła mi fryzjerka , by ujarzmić włosy . Niestety nie jest dla moich włosów mam włosy puszap - sianko po umyciu plus falowane , i myślałam że ten produkt pomoże moim włosom na moich niestety nie dał rady.

+ konsystencja dobra
+ dobry zapach

-skleja włosy
- nie mogła ich rozczesać ( plątały się i kleiły ,zlepiły się wręcz )
- miałam wrażenie że są dziwnie sztuczne jak peruka
- sztywne
- przetłuszczone

Produkt jest nie dla mojego rodzaju włosów mnie zaszkodził , jednak komuś może pomóc. Jak dla mnie jest na nie .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Świetny krem do stylizacji
+ za jego pomocą mogę na głowie wyczarować wszystko
+ Fryzura bardzo dobrze utrwalona
+ fajny zapach
+ odpowiednia konsystencja
+ łatwo go zmyć
+ bardzo wydajny

- jedyny minus moim zdaniem, że ciężko go wyczesać z włosów, ale dla mnie to nie problem, gdyż zawsze rano myję głowę i nakładam go od nowa

Polecam bardzo, szczególnie dla krótkich włosów

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka (150ml)

nie loki a fale

Mam mocno falowane włosy - uzywajac niektórych kosmetyków robią mi sie prawdziwe loki, prawdziwa burza rozwianych włosów. Ten krem "loków nie robi" :)
Ale ładnie, delikatnie podkreśla fale, świetnie wygładza, lekko unosi włosy.
Jest niestety za rzadki.
Używam go do wygładzenia, a zarazem podkresślenia fal.
Jednak liczyłam na mocniejszy efekt, na włosy bardziej skręcone, bardziej "dzikie" i na mocniejsze utrwalenie.
Można ale nie trzeba - to podsumowanie recenzji.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Średni

Na plus:
rzeczywiście pomaga opanować włosy
Na minus:
skleja je niemiłosiernie
po zastosowaniu jest wyczuwalny na włosach, kiedy się je dotknie czuć to sklejenie/grudke
na pewno nie daje efektu naturalnych miękkich włosów trzeba go używać bardzo oszczędnie

Następca 'Wzorowego Loku'

Wpadłam w panikę, kiedy Wella wycofała mój ulubiony krem do stylizacji loków Superskręt Wzorowy Lok. Na szczęście wypatrzyłam na półce podobne pudełeczko tylko w nowym, czerwonym kolorze z napisem Krem Artystyczny Nieład. I to był strzał w dziesiątkę.
Nakładam go już na suche włosy po wysuszeniu suszarką z dyfuzorem. Jest częścią mojego idealnego trio do loków obok pianki i suszarki.
Nie skleja włosów, jeśli nie użyje się zbyt dużej ilości - wystarczy naprawdę odrobina w zagłębieniu dłoni. Rozcieram tą ilość obiema rękami i nakładam na moje loczki. Efekty są genialne i to w zaledwie kilka sekund! Czupryna zyskuje rewelacyjną objętość dzięki idealnie skręconym sprężynkom.
A do tego przecudnie pachnie! Można się uzależnić od tego zapachu.

;)

Produkt z pewnością dobrze utrwala,ma przyzwoitą cenę, zapach też jest niezły, jednak skleja włosy, ale da się to przeboleć. Produkt ogólnie całkiem niezły. Pewnie zakupiłabym go ponownie, o ile nie znajdę czegoś lepszego za tą cenę.

Ilość zużytych opakowań: troszeczkę pierwszego

Najlepszy kosmetyk w tej cenie

Świetnie utrwala, ładnie pachnie i cena przyzwoita.
Do krótkich włosów idealny
Mój ulubiony w tym przedziale cenowym
kupuje często na promocji w rossmanie za 9.99 zł!

nie kupować!

Wiec, kupiłem niedawno ten produkt. Niestety, może i jest zachwalany przez większość, ale to zwyczajny badziew!
Przypuszczam, że ten kto nigdy nie miał doczynienia z profesjonalnymi kosmetykami, loreal, matrix będzie ten tani produkt z marketu zachwalał.
Krem jest rzadki, jedynie zapach ma znośny.
Wydajność ... zerowa!
Daje dwa bo jest ciut lepszy od pozostałych produktów dostępnych w marketach.
Seria web Loreala jest o niebo lepsza!!! Warto zapłacić 32 pln (cena z allegro) i mieć produkt o 5 klas lepszy i minimum 5 razy wydajniejszy!
To tak jak porównać fiata z mercedesem.
Fiatem jest Wella.

Ilość zużytych opakowań: 1 i nie zużyje do końca.

bardzo fajny

Dzięki niemu naprawdę codziennie mogę stworzyć artystyczny nieład na moich raczej krótkich, prostych włosach! Kosmetyk kupiłam przypadkiem, opis obiecywał dokładnie to co chciałam osiągnąć, noi fajne opakowanie, które ładnie wygląda w łazience ;)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Krem świetnie pachnie, ma przyjemną konstystencję, jest mega wydajny, dobrze wygląda na włosach.

Ułożona przy jego pomocy fryzura wytrzyma całą imprezę. Stosuję go codziennie a nadal mam ponad 2/3 opakowania! Co prawda od razu po użyciu trzeba umyć ręce i troszkę skleja włosy, a po przeczesaniu grzebieniem włosów zdarza mi się męczyć z usuwaniem białego osadu...

mimo wszystko w pełni zasługuje na 4 gwiazdki i mogę go szczerze polecić!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jestem zachwycona

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić (ponieważ nigdzie nie mogłam dostać kremu Superskręt)

Mam kręcone puszące się włosy, a ten krem fantastycznie je ujarzmia i podkręca.

Moje włosy w końcu wyglądają porządnie i jakby prosto spod lokówki :-)

Fajny zapach, bardzo wydajny.

Wcieram w mokre włosy i układam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

genialny produkt :D

dla mnie to Kwc wśród kosmetyków do slylizacji mimo że nie jest przeznaczony do moich długich włosów <ale chyba tylko teoretycznie :P > radzi sobie z nimi świetnie :) robie sobie loczki dzieki temu kosmetykowi nic innego mi nie pomagało żadne pianki lakiery nawet tych droższych firm dopiero dzięki welli mam swoje wymarzone loczki :D

Używam tego produktu od:roku

jest świetny :)

Zrobiłam sobie trwałą 2 miesiące temu, żeby ją pielęgnowac kupiłam w salonie fryzjerskim drogą odżywkę LOreala. Niestety po około miesiącu skręt zaczął znikać. Przypadkiem właściwie skusiłam się w jakimś supermarkecie na ten krem Welli...i trafiłam w dziesiątkę!
Moje włosy znów mają loki, mam na głowie taki bałagan jaki lubię, efekt jest dość trwały (około pół dnia, jeśli solidnie potargam włosy) i w dodatku mogę włosy rozczesać (z trudem bo z trudem ;) ) i drugiego dnia nie są przetłuszczone tylko świeże i gotowe na nową porcję kosmetyku :)
Aha, dodam że mam długie i ciężkie włosy - a mimo to ten krem daje radę je unieść.

Opakowanie bardzo wydajne i cena niska jak na specyfiki tego typu. Polecam!Używam tego produktu od: 1 miesiąc