L'Oreal Paris, Glam Shine Sorbet

L'Oreal Paris, Glam Shine Sorbet

Błyszczyki o pięknym połysku i niesamowicie smakowitym zapachu. Noszą nazwy słodkich, letnich owoców: brzoskwini, czereśni, malin. Mają także owocowe kolory. Powiększają optycznie usta i sprawiają, że wyglądają one niezwykle apetycznie. Zawarte w błyszczykach mikrodrobinki Crystal Shine odbijają światło i podkreślają transparentny połysk.

Fajniutki

Stosuję odcień 06 to takie różowo-wiśniowo -brazowy:)muszę przyznac że jest fajniutki, długo utrzymuje się na ustach i świetnie wygląda,błyszczy na pięć, jedyne zastrzeżenie dotyczy konsystencji-dla mnie ciut za gęsty, ale ogólnie fajniutki.

Jeden z (naj)lepszych :)

Kupiłam ten błyszczyk kilka dni po jego premierze, zupełnie przypadkiem (wybrałam się po podkład, wróciłam z Glam Shine Sorbet;)). Mam delikatny, ale odpowiadający mojemu typowi urody odcień 57 Apricot Sorbet i jestem bardzo zadowolona - nie klei się, nawilża i pięknie nabłyszcza! Z trwałością błyszczyków wiadomo jak jest...:/ Ale ten spisuje się całkiem nieźle. Godny polecenia :D

cacy po prostu!

Miła niespodzianka. Mam odcień 56- Blackcurrant i jestem zachwycona. Kolor i zapach subtelny, świetny połysk, zdumiewająco trwały, jak na błyszczyk. Wolę go niż Bourjois (który jest zbyt kleisty), trochę mi przypomina Clinique- ten poprzedni. Napisy faktycznie znikają szybko, ale bądżmy szczerzy, nie kupuje się kosmetyków do czytania. Boję się, że to produkt sezonowy, więc chyba zrobię zapasik...

Świetny :-D

Moim zdaniem lepszy niż osławiony Juicy Tube, zwłaszcza jeśli chodzi o nakładanie i "przyczepność";-) do ust.
Ślicznie się błyszczy. Gama kolorystyczna bardzo szeroka. Mam Juicy Tube i Glam Shine w identycznych odcieniach i zawsze sięgam po Glam Shine, kiedy jest mi potrzebny błyszczyk.

Na lato idealny

Kupiłam nr 28 - brzoskwiniowy i jestem zachwycona. Na lato jest super - delikatny, pięknie migoczący na ustach - po prostu super. W porównaniu z Glam Shine jest bardziej wodnisty i stąd daje efekt wilgotnych ust. Na pewno skuszę się też na inne kolory.

ślicznie lśni - super !

Ostatnio stałam sobie przy kasie w Sephorze i na ladzie stały własnie te błyszczyki - ekspedientka mnie zacheciła i tak własnie stałam się posiadaczką owej błyskotki :) Efekt taki jak lubię - naturalny, usta pięknie się błyszczą i naprawdę wyglądają smakowicie :) faktyczny sorbecik ... mniam,mniam :) mam odcień 52 - do mojego typu urody idealnie pasuje :) Równomiernie się zjada, nie zostawia przykrych niespodzianek, jak na błyszczyk jest dosyć trwały :) Jest mało wydajny i szybko ścierają się napisy na opakowaniu - za to - * Ale samo opakowanie jest bardzo ładne, poręczne. Bardzo dobrze się posługuje gąbeczką, lekko się wygina :) Myślę, że skuszę się jeszcze na jkiś kolorek. Dodatkowym plusekm jest cena bo tylko 30 zł ! polecam !

za delikatny... ale...

Mam odcień 49- ładny róż, ale dla mnie trochę za delikatny. Błyszczyk niesamowicie lśni na ustach, bo ma mnóstwo delikatnych drobinek ( nie jest to brokat ). Cena- około 33 zł, to dla mnie dużo i spodziwałam się czegoś lepszego. Poza tym na taką wodnistą konsystencję... Dla osób, które lubią delikatne kolorki będzie idealnym rozwiązaniem. Duży plus za efekt lśniących i mokrych ust :)

REWELACJA

Jest naprawdę rewelacyjny, ponieważ nie używałam droższych błyszczyków jak np LANCOME, czy HR. a jedynie porównywalny cenowo BOURJOIS i nieco tańsze nie mam skali porównawczej więc nie dam mu 5* , ale w swojej kategorii nie ma sobie równych, Może ktoś pomyśli ,że jestem nienormalna ale mam 5 kolorów tego cudeńka, i każdy jest super, stosjuę je w zależności od okoliczności i nastroju.
błyszczyk jest miłym gadżecikiem, mieści się w każdej damskiej torebce nawet tej najmniejszej.
Ma piękny zapach i dość długo ( jak na błyszczyk) trzyma się ust,

słodziutkie

zgadzam się, że jest idealny na dzień , nadaje b.naturalny i subtelny efekt co w lecie ma szczególne znaczenie, ale na wieczór faktycznie lepszy będzie holographic , który zresztą też bardzo lubię , niestety obydwa rodzaje mają jedną wadę nie są zbyt trwałe i przez to też niezbyt wydajne :( ale i tak je lubię :) pięknie pachnie , łatwo się nakłada , nie lepi się , naprawdę fajny błyszczyk

na codzień

Bardzo dobry błyszczyk.Wprawdzie nie miałam okazji uzywać jego brata Glam Shine ale myślę,nie ustepuje mu jakością.Jest trwały,ładnie nabłyszcza i pielęgnuje usta.Bałam sie kupić ciemnego odcienia i wzięłam brzoskwiniowy,który jest bardzo delikatny:(.Byłabym bardziej zadowolona gdyby było go widać choć trochę więcej...

3.10.2004-odejmuje jedna gwiazdkę,bo błyszczyk wchodzi w załamania ust i wychodzi poza ich kontur co nie wygląda ładnie

skromny

Nie zawiodłam się. Myślałam, że będzie jeszcze bardziej brokatowy, a tu niespodzianka! Jest fajny, taki delikatny :), jak ktoś woli skromniejszy make-up to idealny, jednak dla zwolenniczek efektu GLAMOUR lepszy holographic. Podsumowując bardzo mi się podoba do codziennego makijażu. Na wyjścia wolę jednak jego poprzednika mieniącego się na przeróżne kolory!!!!!!!!!!!!!

Prześliczny

Błyszczyk-ideał, wszystkiego ma w sam raz: i koloru i krycia i połysku. Bardzo dobrze się trzyma, równomiernie zjada; transparentne odcienie i setki złotych drobinek sprawiają, że usta wyglądają niezwykle apetycznie, zdrowo, świeżo i pełniej. Można stopniować efekt nakładając kolejne warstwy.
Ślicznie pachnie, smak też nie odrzuca.