Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Node Fluide to delikatny szampon, który przywraca włosom blask. Może być także stosowany jako produkt podtrzymujący działanie szamponu leczniczego - Nadaje się do mycia włosów po keratynowym prostowaniu włosów - Formuła perfumowana. Nodé Fluide zachowuje podstawowe składniki filmu hydrolipidowego skóry głowy, dzięki czemu nie powoduje jej łuszczenia się.

do włosów przetłuszczających się
oczyszczające, wygładzające, wzmacniające, łagodzące
bez SLS i SLES, zapachowa
Skóra głowy
problemowa, sucha i wrażliwa

Bioderma node

Nie jest to niestety najlepszy produkt Biodermy. To co denerwuje prawie wszystkich, to dziwna konsystencja, która sprawia, że trudniej nim umyć długie włosy. Moja skóra głowy jakoś go również nie pokochała, chociaż włosy są miękkie i fajne po umyciu. Jednak to produkt nie dla mnie.

łagodny szampon

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to konsystencja szamponu. Jak dla mnie totalna porażka, jest po prostu wodnisty przez co trudno się go dozuje. Chyba najprościej polać nim włosy. Myślałam, że mam jakiś wadliwy egzemplarz, ale ten szampon taki jest. Jeśli chodzi o samo mycie nim włosów to nie jest najgorzej, dobrze myje i oczyszcza przy czym jest łagodny dla skóry. Pasuje więc niemal każdemu. Po umyciu włosy są raczej trudne do rozczesania więc konieczne jest użycie odżywki. Cena szamponu też nie zachwyca. Ja nie kupię go więcej.

Łagodny, ale... mało skuteczny

Szampon Node Shampooing Fluide jest naprawdę bardzo łagodny, ale przez to właśnie chyba mało wydajny i nie do końca spełnił moje oczekiwania. Ilość produktu, której musiałam użyć, żeby włosy zaczęły się pienić, była rozczarowująco duża :( Do tego konsystencja produktu jest bardzo wodnista (czyżby dlatego trzeba było nałożyć go tak dużo, żeby włosy były czyste?). To najmniej wydajny szampon, jakiego zdarzyło mi się w życiu używać. I to przecież wcale nie tani produkt.

Fajny, delikatny szampon

Bardzo polubiłam ten szampon. Zapewne nie jest najwydajniejszym produktem w stosunku do ceny, ale jeśli ktoś poszukuje delikatnego szamponu na co dzień do wrażliwej skóry głowy, to sprawdzi się świetnie.
Rzadka konsystencja, dlatego trzeba go ostrożnie nakładać. Ja nalewam trochę na zagłębienia dłoni i nanoszę na skórę głowy.
Nakładam go dwukrotnie podczas mycia, pieni się delikatnie, ma łagodny zapach. Dobrze oczyszcza skórę głowy, a nie powoduje przetłuszczania czy jakichkolwiek podrażnień. Świetny produkt dla osób poszukujących czegoś o lepszym składzie niż w przeciętnej drogerii.

Warto sprobowac

Świetny szampon, nadaje się nawet do skory wrażliwej, nieobciążający, włosy pozostają lekkie i świeże na długo. Bardzo wydajny produkt, dobrze ale nieprzesadnie się pieni i ładnie pachnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym!

Bioderma Node

Dobry szampon do skóry z tendencją do przesuszania się oraz dla osób z tendencją do alergii oraz posiadających słabe, delikatne lub zniszczone włosy.
Szampon jest bardzo wydajny i skuteczny choć posiada dość rzadką konsystencję dobrze się pieni i nie podrażnia skóry głowy. Dobry dla alergików i osób mających problem z przesuszaniem bądź z zaczerwienieniem skóry głowy. Polecam.

Delikatny mode shampooing

Bardzo dobrze sprawdza się do codziennego mycia głowy dziecka. Ciemieniucha nie pojawia się. Skóra głowy jest zdrowa i odżywiona. Nie szczypie w oczy. BARDZO polecam.

Delikatny szampon do wrażliwej skory

Uwielbiam ten szampon. Mam często problem z łupieżem jak tylko go nie stosuje. Przy używaniu tego szamponu skóra głowy jest w świetnym stanie a włosy delikatne jak u dziecka. Polecam serdecznie, nie znam podobnego szamponu na rynku.

Szampon o dobrym składzie

Szampon Bioderma Node to kosmetyk godny polecenia. Delikatnie myje, dobrze się pieni, nie uwrażliwia skóry głowy nawet przy codziennym użyciu. Mimo wodnistej konsystencji wystarczył mi na 1,5 miesiąca stosowania (mycie co drugi dzień, włosy do ramion). Włosy po użyciu szamponu są miękkie, sypkie, w moim przypadku nie wymagają każdorazowego zastosowania odżywki.

Delikatny

Zacznę od tego ze mam bardzo wrażliwa skore głowy wystarczy ze raz użyje szampon który mi nie odpowiada a zaczyna się okropne swędzenie i pieczenie skory głowy. Ten szampon jest rewelacyjny dla mojej wrażliwej skory głowy. Włosy po nim sa świetnie oczyszczone, mięciutkie i takie „sypkie „.

Szampon naprawdę pomaga - włosy staja się zdrowe, pełne życia i bujne. Z każdym jego użyciem włosy stają się naturalnie piękne. Włosy dzięki niemu ładnie pachną są oczyszczone.

Fajny śmierdziuszek

Świetny, prawdziwa perełka pośród delikatnych szamponów - należy jedynie opracować odpowiednią taktykę jego użytkowania.

Największą wadą nie jest dla mnie - wbrew pozorom - zbyt płynna konsystencja, w końcu od czego jest praktyczna metoda kubeczkowa? Chociaż nawet przy jej zastosowaniu niestety nie podbijemy wydajności szamponu - jest niestety zbyt mała, trzeba użyć sporo produktu aby uzyskać pianę.

To jednak mogę przeboleć, natomiast ...ten okropny zapach! Nawet nie będę opisywać moich skojarzeń... Nie, nie lubię i nie polubię!
Aby przetrwać rytuał mycia moich bardzo długich włosów nakładam jednocześnie aromatyczny peeling na ciało, to skutecznie maskuje paskudny odorek Biodermy. A w INCI producent dodał zapach... tylko czego... za ten straszny smrodek minus jedna gwiazdka.

Działanie szamponu jest za to świetne - absolutnie bez zarzutu. Pięknie oczyszcza, nie podrażnia skóry i nie obciąża włosów. Mimo wszystko - bardzo polecam, szczególnie osobom z problemami skalpu.