Venita, Spray 1-Day Color (Zmywalny spray koloryzujący)

Venita, Spray 1-Day Color (Zmywalny spray koloryzujący)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Zmywalny spray do szybkiej koloryzacji i stylizacji włosów, przeznaczony do kolorowych pasemek, zmiany koloru całych włosów lub malowania wybranych fragmentów np. przy pomocy szablonów. Dla uzyskania kontrastowych kolorów oraz podczas stosowania na ciemne włosy należy wcześniej wykonać podkład kolorem 1-Day - Śnieżna biel
- Łatwy w aplikacji spray - zmywalny po pierwszym myciu

do kilku myć
szampony koloryzujące
bez alkoholu, bez amoniaku
fluid / krem

Najlepszy w kategorii sprayów

Spray sam w sobie jest taki średnio trwały- tj. zostawia ślad na rękach, ciężko się go zmywa z tkanin, ogólnie mało wydajny. Ale... nie napotkałam jeszcze lepszego sprayu jednodniowego niż ten. zmywa się dość łatwo, chociaż barwi skórę. Czerń jest bardzo intensywna, biel idealna do posiwinia, a zieleń nawet na ciemych włosach jest bardzo intensywna. Plusem jest duża gama kolorów. Idealne do charakteryzacji

jak zmarnować pieniądze – poradnik

Fioletowa Aura zastosowana na brązowe włosy.
Psikając sprej na włosy, stało się… uwaga, uwaga… nic. Włosy jedynie zyskały poświatę.
Sprej posiada właściwości lakieru do włosów.
Wydajność jest tragiczna. To mniej więcej coś jakby wydać 8-10 zł za 30-50 ml żelu pod prysznic.
Co tu więcej pisać. Sprej od kilku lat stoi na szafce i się kurzy.

Fajne do zabawy

Moja sześcioletnia córka chciała się poczuć troszkę bardziej dorosła i wymyśliła że pofarbuj sobie włosy.Są wakacje więc można troszkę poszaleć a że dodatkowo miała niedawno imieniny to wybrała sobie w sklepie dwa kolory.Ja miałam urlop więc obiecałam że zrobimy sobie razem pasemka.

Szukałam tego produktu w Hebe ale niestety nie było a nie chciałam wydawać dużych pieniędzy więc inne firmy nie wchodziły w grę .
Ostatecznie w osiedlowej drogerii znalazłam je za 10 zł.
Wybrałyśmy kolor niebieski i srebrny plus różową piankę ale o tym będzie w innej recenzji :)

*Jeśli chodzi o kolory to niebieski super wyszedł na naszych jasnych włosach a srebrnego nie bardzo było widać ,dawał tylko taka srebrną brokatową poświatę .Podejrzewam że na czarnym włosach efekt byłby super.

*Plusem jest że po jednym myciu kolor schodzi i nie odbarwia trwale włosów.

*Minusem jest to że spray działa jak barwiący lakier do włosów.Po użyciu włosy są suche, tępe i posklejane.Podczas próby rozczesania kolor się wykrusza.
Farbka nie zasycha na włosach, dotknięcie dłonią sprawia że ręce są całe ubrudzone.Jeśli ktoś ma długie włosy i spryska tylko końcówki to podczas ocierania się o bluzkę na plecach mogą zostać nieestetyczne plamy.

*Aplikacja też jest uciążliwa bo brudzi się wszystko dookoła i ciężko pokryć wybrane pasmo włosów.My to robiłyśmy metoda na folie aluminiową

Ogólnie fajny bajer na jakąś zabawę

Do pierwszego mycia. Intensywny kolor.

Jednodniowy spray koloryzujący do włosów Venita kupiłam z czystej ciekawości. Wybrałam kolor numer 12, czyli szafirowy błękit. Na włosach (ciemny blond) kolor jest intensywnie niebieski, taki prawdziwy, bardzo ładny szafirek. Kolor trzyma się na włosach cały dzień, tylko trzeba pamiętać i uważać, by nie dotykać rękami włosów, bo w przeciwnym razie kolor przeniesie się na nie, po prostu ubrudzi je. Przy aplikacji spray miło pachnie i nadaje kolor w mgnieniu oka. Ja po nałożeniu nie czekam aż włosy wyschną (bo są zwyczajnie mokre po aplikacji), tylko suszę je suszarką. Efekt jest zjawiskowy - i to za niecałe 6 złotych. Fajny spray na wakacje, szczególnie polecam mamom, których pociechy chcą "zabarwić" swe włoski, ale tylko na chwilę. Nie ma obaw - zmywa się dobrze przy użyciu szamponu do włosów. Polecam.

Nie wytrzymał nawet 2 godzin..

Kupiłam spray w kolorze różowym dla młodszej siostry. Już na samym początku spray zawiódł mnie i moje oczekiwania.
W czasie aplikacji na bardzo jasnych blond włosach zostawił delikatną poświatę różu ale doskonale wybrudził wszystko inne.
Opakowanie nie starczyło nawet na pokrycie końcówek włosów na całej głowie. Po wyschnięciu produkt wyczesywał się z włosów przez co nawet nie dotrwał do zabawy karnawałowej w przedszkolu siostry. Szkoda, bo młoda bardzo się cieszyła z kolorowych włosów.

Cena z kosmosu jak za taki spray..10 zł to definitywnie za drogo jak na taką ilość i jakość produktu. Pianki z Venity są 1000 razy lepsze na takie okazje.

Nie polecam.

Spoko na imprezę.

Spray spoko, ale raczej na jednorazową imprezę / wypad. W ciągu tego jednego dnia kolor utrzymuje się dobrze, nie blaknie, nie zmywa się. Kolory są świetne, intensywne, duży wybór palety barw. Kupiłam na promocji za 6 zł, uważam, że było warto :) Nie miałam problemów ze zmywaniem, zszedł po 2 wymyciu głowy.

Spray

niestety ,spray zmienił kolor moich włosów w róż i nie szło zbytnio spłukać , nie polecam dodam że włosy miałam rozjaśniane, więc efekt powinien być jak na opakowaniu

nieee

Jestem z produktu niezadowolona. Może i daje fajny kolor włosom, ale jest to po prostu kolorowy lakier do włosów. Po użyciu włosy są twarde, sztywne, a ich rozczesanie graniczy z cudem. Produkt nie jest wydajny, a opakowanie jest wygodne. Mimo wszystko jedno wielkie NIE.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Fajne na chwilę.

Ogółem produkt bardzo fajny. idealny na imprezę, sesje zdjęciowe, lub tak po prostu jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na kolorowe włosy na dłużej lub chce sprawdzić czy takowe będą mu pasować. jednak ma w sobie lakier, przez co bardzo skleja włosy, przy rozczesywaniu podczas psikania wygląda całkiem 'naturalnie ' jednak jest też trochę brudzący i mało wydajny, na pokrycie dłuższych włosów w całości, potrzeba około 4 sztuk. Jednak nie jest gorszy niż jego konkurenci z o wiele droższych firm, to się ceni. :)

ok

Ciesze się, że znajoma namówiła mnie na przetestowanie tego produktu, choć nie ukrywam miałam pewne wątpliwości. Okazało się jednak, że kolor jest trwały, utrzymuje się na włosach do pierwszego mycia. Szkoda tylko, że ciężko go ostatnio dostać w mojej drogerii ale jeżdżę na drugi koniec miasta i robię zapasy :) Idealny na imprezę :)

Ogólnie jestem na TAK

Mam włosy koloru ciemny brąz i na moich włosach kolor wyszedł - miałam ten spray w kolorze niebieski jeans(jakoś tak). Jesli chodzi o samą aplikację to trzeba na pewno dobrze wstrząśnąć sprayem i pryskać z odpowiedniej odległości (kiedy pryska się z bliska efekt nie wychodzi). Faktycznie aplikator zaciął mi się dwa razy, ale wydaje mi się że przez to, że chciałam za szybko wszystko zrobić. Trzeba na spokojnie a wszystko się uda. Jak za ta cenę uważam,że jest super. Kolor fajny, widoczny i utrzymał się na moich włosach całą noc. Ze zmyciem zero problemów - trochę wody z szamponem i zero śladu. Ma też fajny, ale intensywny zapach - niektórym może przeszkadzać, ja go lubię:)

Słaby

Kupiłam z ciekawości. Na moich włosach nie było widać żadnego koloru, chociaż jestem szatynką. Jedyne co dało się zauważyć to tylko delikatna poświata. Aplikator strasznie się zacina, jakby był zapchany. Spray bardzo brudzi i ciężko potem się domyć. Włosy po nim są szorstkie i jakby sklejone.

Zalety: brak

- niewidoczny kolor
- zacinający się aplikator
- brudzi
- ciężko go zmyć ze skóry
- włosy są po nim szorstkie i sklejone
- mocno chemiczny zapach