BingoSpa, Brzoskwiniowy żel pod prysznic z witaminą A

BingoSpa, Brzoskwiniowy żel pod prysznic z witaminą A

Delikatny krem pod prysznic BingoSpa nakarmi skórę słodko orzeźwiającą brzoskwinią, a Ciebie napełni radością i chęcią do działania.
Lekka, puszysta piana brzoskwiniowego żelu pod prysznic BingoSpa zmysłowo otuli ciało, a zapach soczystych brzoskwiń wyzwoli pozytywną energię. Dzięki zawartości witaminy A skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i blask. Na cały dzień pozostawi uczucie radości i słodkiego ukojenia.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
w płynie

Dobrze myje i ślicznie pachnie

Brzoskwiniowy krem pod prysznic mieści się w 500ml butelce, która wykonana jest z miękkiego przeźroczystego plastiku, bez problemu możemy kontrolować ilość. Zamknięcie jest na klik i bardzo dokładnie wykonane, jeśli butelka się przewróci nic się z niej nie wyleje. Wygląd butelki jest bardzo prosty i schludny.

Konsystencja nie przypomina mi kremu, jest to raczej zwykły żel pod prysznic czy do kąpieli. Konsystencja jest dość rzadka i lejąca, lubi przeciekać przez palce dlatego bezpośrednio nakładam ją na gąbkę lub wlewam pod strumień wody do wanny. Brzoskwiniowy płyn wytwarza miękką i delikatną pianę, która przez chwile utrzymuje się na powierzchni wody.

Krem fantastycznie i obłędnie pachnie, jest to zapach brzoskwiń z domieszką czegoś czego nie potrafię określić. Zapach bardzo przypadł mi do gustu i umila chwile spędzone podczas kąpieli. Niestety po spłukaniu ciała nie utrzymuje się na nim.

Zadaniem tego przyjemniaczka jest mycie i tutaj sprawdza się dobrze, dokładnie oczyszcza ciało nie powodując wysuszenia czy podrażnienia. Krem jest wydajny, nie trzeba dużo aby go spienić i umyć się nim. Jeśli chodzi o inne obietnice producenta czyli młodzieńczy wygląd i blask to tutaj nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie mniej jednak nie oczekiwałam tego, krem ma głównie myć i to robi więc jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (500ml)

Idealny na lato i nie tylko ;)

Produkt ma praktyczną butelkę - przezroczystą, więc na bieżąco widzimy stan kosmetyku, z otwieranym wieczkiem.

Jego zapach spodobał mi się od razu. Jest niewątpliwie brzoskwiniowy, delikatnie wyczuwam w nim słodycz. Nie jest to zapach mdlący czy uciążliwy. Ma kremową konsystencję, dobrze się pieni w kontakcie w gorącą wodą. Zdecydowałam się na zakup 2 buteleczki i jestem w trakcie jej zużywania :)

Plusy:

+ dobrze myje
+ właściwie oczyszcza
+ odświeża
+ pielęgnuje
+ nie powoduje wysuszenia skóry, raczej jest neutralny w tej kwestii
+ nie podrażnia
+ ładnie pachnie, a zapach unosi się w całej łazience
+ dobrze się pieni
+ ma przystępną cenę

Minusy:

- dosyć szybko się kończy, choć muszę przyznać, że nie żałuję sobie produktu ;)

Przyjemny kosmetyk, który u mnie fajnie sprawdza się latem, choć myślę, że czasem i zimą miło będzie przypomnieć sobie zapach brzoskwiń ;)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania