Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Bezalkoholawa i bezacetonowa formuła pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci w chusteczce Cleanic skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy. Pielęgnuje i natłuszcza paznokcie. Zawiera olejek migdałowy i witaminy E i F. Jedna chusteczka pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci wystarcza do zmycia 10 paznokci pomalowanych ciemnym lakierem. Przyjemnie pachnie. Idealny do torebki, kieszeni czy kosmetyczki.

w płatkach
10-50ml
bez acetonu

Rewelacyjna nowość!

Kupiłam go, ponieważ byłam ciekawa jego działania. Zmywacz w chusteczce jest bardzo wygodną formą w podróży, nie trzeba się martwić tak jak przy standardowym zmywaczu, że wyleje się w walizce.

Co do zapachu to tutaj przeżyłam kolejne zaskoczenie. Zapach jest bardzo ładny, pachnie olejkami, ani trochę nie przypomina zapachu zmywacza.

Jeśli chodzi o działanie to znowu przeżyłam szok. Jedna chusteczka faktycznie zmywa 10 palców i to nawet ciemnego koloru. Na paznokciach pozostaje po nim ładny zapach oraz delikatna tłusta warstwa, która je nawilża. Jedynym minusem jest cena, ale w podróży warto zainwestować w takie cudo.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwie chusteczki

to jakaś magia

Te chusteczki to dla mnie jakieś czary. Wcale a wcale nie smierdzą, jedna zmywa 10 palcow z ciemneczerwego lakieru, a jeszcze miło natłuszcza. Dla mnie cudo z dwoma wadami: drogie ( moze kiedys bedzie w wielopakach) i dostępność.
Obowiazkoa pozycja dla tych z nas których partnerzy potrafia wywąchać wacik ze zmywaczem zakopany na dnie śmietnika:))))

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki