Biały Jeleń, Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej z kozim mlekiem

Biały Jeleń, Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej z kozim mlekiem

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Emulsja do higieny intymnej Biały Jeleń hipoalergiczny - kozie mleko przeznaczona jest do codziennej higieny i pielęgnacji miejsc intymnych. Formuła emulsji do higieny intymnej z kozim mlekiem Biały jeleń jest oparta na łagodnych substancjach myjących, delikatnie myje, zapewniając długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Substancje pielęgnujące:
- ekstrakt z koziego mleka - odżywia i nawilża skórę, zapobiegając wysuszaniu śluzówki
- kwas L-mlekowy - przywraca i utrzymuje prawidłowy poziom pH miejsc intymnych, zmniejsza ryzyko infekcji
- pantenol - działa kojąco na podrażnienia i wspomaga naturalne mechanizmy gojenia mikrouszkodzeń
- ksylitol, laktitol - wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory miejsc intymnych
Emulsja do higieny intymnej Biały Jeleń z kozim mlekiem nie zawiera: SLES-u, parabenów, Cocamide DEA, sztucznych barwników, alergenów zapachowych, mydła i alkoholu. Przebadano dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii. Posiada pozytywną opinię lekarza ginekologa.
Sposób użycia: niewielką ilość emulsji rozcieńczyć na dłoni, umyć miejsca intymne, następnie dokładnie spłukać wodą. Do użytku zewnętrznego. Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.

hipoalergiczna, bezzapachowa
podrażniona, wrażliwa
płyny
równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, odświeżające, łagodzące
z pompką, w butelce

Cudowna, kremowa, delikatna emulsja do higieny intymnej.

Bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem w formie pompki pozwala użyć odpowiednią ilość kosmetyku. Emulsja ma kremową konsystencję i bardzo delikatny prawie nie wyczuwalny zapach. Delikatnie nawilża.

Stosuje ją zamiennie z innymi emulsjami marki Biały Jeleń. Zdecydowanie polecam.

Jeden z najlepszych!

Ten plyn uwielbialam! Jest jednym z najlepszych! Niestety od dluzszego czasu nie mieszkam w Polsce i raz na ruski rok zdarza mi sie go kupic okazyjnie, na codzien niestety nie mam mozliwosci a wielka szkoda! Przede wszystkim uwielbialam to jak na mnie dzialal! Mimo iz ma perfumy w skladzie nie odczuwalam tego; nie powodowal infekcji, podraznien ani swiadu. Nie naleze do osob wrazliwych ale swego czasu gdy pojawila sie u mnie infekcja, z ktora dosc dlugo walczylam doktor polecila mi deliktne specyfiki. Ten produkt pomogl mi i ochronil przed nawrotem. Bardzo golubilam poniewaz powodowal, ze czulam sie mega odswiezona! No i ten zapach! Czulam sie po prostu czysta, porownujac do innych specyfikow na Polskim rynku ten spisywal sie u mnie na medal! Zuzylam kilka opakowan. Inne srodki powodowaly dziwny, zmieszany zapach okolic intymnych + perfum + czulam sie jakbym sie wcale nie umyla... Bialy jelen i Lactacyd to moje nr 1!
Co do konsystencji - nie pamietam ale jest pompka, wiec znacznie ulatwia to dozowanie, produkt odpowiednio gesty, nie splywal.
Butelka byla fajna, przezroczysta, poreczna.
Produkt starczal mi na bardzo dlugo oczywiscie przy codziennym stosowaniu.
Jak go gdzies tylko znajde to ponownie zakupie.

OK

Nie mam konkretnych wymagań co do żelów do higieny intymnej, oprócz kwestii delikatności. Chociaż jak na razie żaden żel mnie jeszcze nie podrażnił i nie zalazł w kość, to preferuję te bardziej naturalne.

Żel ma wygodne opakowanie z pompką, trochę małą pojemność, ale jest wydajny. Chociaż większość żeli do higieny intymnej jest wydajnych//
Jest delikatny, nie podrażnia, w dobrej cenie.
Chociaż ja i tak prawie wszystko kupuję na promocji he
Następnym razem będzie kolej na inny produkt tej firmy.

Ogólnie jestem zadowolona, ale w żaden sposób nieprzywiązana tylko do tego żelu. Po prostu jest OK>

Najlepszy

Świetny kosmetyk do higieny intymnej! Używam od wielu lat i jestem ciągle zadowolona. Bardzo wygodna pompka, idealna konsystencja.
Produkt jest wydajny, tani i raczej łatwo dostępny.
Znacznie lepszy skład od tych bardziej reklamowanych specyfików.
Spełnia swoją rolę i nie podrażnia nic a nic :)

Must Have

Na tą emulsję trafiłam, gdy poszukiwałam produktu do higieny intymnej bez SLS , SLES i innych "ulepszaczy". To był strzał w dziesiątkę. Produkt jest bardzo łagodny. Bardzo dobrze myje, odświeża i pozostawia uczucie świeżości i komfortu. Raz na zawsze pozbyłam się wciąż nawracających infekcji. Zaczęłam go stosować na kilka miesięcy przed ciążą, stosowałam go przez cały okres jej trwania, również w połogu - świetnie się sprawdził . Minęły dwa lata, a ja nadal jestem mu wierna. Rewelacyjny produkt!

super produkt :)

Ulubiony żel nie tylko do higieny intymnej, ale również do mycia twarzy. Jest bardzo łagodny, ma piękny zapach i pozostawia uczucie świeżości. Duży plus za pompkę.

Bardzo fajny :)

Kosmetyk jest w ładnym opakowaniu z dozownikiem co jest dużym plusem. Ma kremową konsystencję i bardzo delikatniutki zapach. Bardzo dobrze myje, odświeża i nawilża, dając poczucie świeżości, ulgi i czystości. Nie powoduje podrażnień, zaczerwienień, jest hipoalergiczny. Bardzo przypadł mi do gustu, chętnie kupię jeszcze nie raz.

Taki sobie

Kupiłam go jak mi się skończył Żel do higieny intymnej z bławatkiem z tej samej firmy, jednak nie jest tak dobry. Stosowanie go jest nieprzyjemne, jest bardzo tępy, nie pieni się, pozostawia skórę suchą. Męczę się, żeby go skończyć, nie polecam.

Na razie ulubiona emulsja.

Szukałam czegoś bez typowego sls-u i przypadkowo znalazłam ulubieńca. Dosyć ostrożnie wybieram żele do higieny intymnej po nieprzyjemnej przygodzie z myjadłem od Ziai, choć przed nią żaden specyfik nie zrobił mi krzywdy.

• Zapach w emulsji jest bardzo przyjemny, dla mnie lekko męski - jak cała seria (nie mam pojęcia jak pachnie prawdziwe kozie mleko, chociaż moja teściowa hoduje kozę O.o ).
• Wydajność emulsji jest bardzo dobra, do umycia potrzebowałam 1 lub 2 pompki, konsystencja odpowiednia, jako żel pod prysznic też się sprawdziła.
• Działanie: robi co ma robić, czyli dobrze myje. Pomogła mi uporać się z powracającą wciąż infekcją po żelu z Ziai, gdzie nawet Lactacyd nie pomógł. Jelonek mnie nigdzie nie podrażnił i nie wysuszył.
• Cena - ok. 9 zł za niecałe 300 ml.

Bardzo dobry produkt!

Emulsja jest bardzo przyjemna w użyciu, nie spływa z rąk pod prysznicem. Ma gęstą kremową konsystencję i bardzo przyjemny zapach koziego mleka. W swoim składzie jest prosta, beż żadnych kombinacji co jest dużym plusem! Często używam jej zamiast żelu do mycia twarzy ponieważ emulsja jest bardzo łagodna i nie podrażnia.
Super polski produkt za bardzo dobre pieniądze!

Bardzo dobra emulsja do higieny intymnej

Emulsja ma fajną, gęstą konsystencję, która nie spływa z rąk. Piękny zapach koziego mleka. Nie powoduje podrażnień. Ma dobry skład jak za taką cenę. Opakowanie z pompką również na plus.

Poprawna

Żele do higieny intymnej są dla mnie ważnymi kosmetykami z dwóch powodów - po pierwsze moje kobiece rejony są bardzo delikatne na wszelkie podrażnienia, a po drugie żele te są moimi podróżnymi kosmetykami 3 w 1 służą mi do mycia całego ciała i twarzy no i oczywiście zgodnie z przeznaczeniem.
Kupując kosmetyki od których wiele nie wymagam staram się wybierać te produkowane przez polskie firmy. I właśnie taką jest biały jeleń.
Żel - a właściwie emulsja choć szczerze mówić nie wiem czym to się różni - sprawuje mi się bardzo dobrze ładnie wszystko myje i nie podrażnia. Opakowanie z pompka jest wygodne.
Konsystencja produktu mi odpowiada, ale jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to perfumy w składzie - moim zdaniem są zbędne.
Podsumowując jest to dobry produkt, który zapewne jeszcze kupię.