Oriflame, Feminelle, Refreshing Intimate Deodorant (Odświeżający dezodorant do higieny intymnej (nowa wersja))

Orfilame dezodorant do higieny intymnej Feminelle pozwala czuć się świeżo i pewnie przez długi czas. Wzbogacony witaminami, chłodzącym ekstraktem z kwiatu lotosu oraz kompleksem dezodoryzującym, zapobiegającym powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

dezodorant
odświeżające, łagodzące
płyn
normalna

Bardzo ciekawy produkt

Dezodoranty do higieny intymnej to w zasadzie rzadkość wśród tego typu kosmetyków - bardziej kojarzą nam się z tym płyny co codziennego stosowania i chusteczki do okazyjnego odświeżenia poza domem. Tak więc kiedy zobaczyłam w ofercie Oriflame ten dezodorant, bez wahania zamówiłam. I mogę powiedzieć, że produkt jest godny przetestowania. Może nie odświeża długotrwale, ale uczucie chwilowej świeżości można spokojnie wyczuć przez jakiś czas. Ma przyjemny zapach, identyczny jak chusteczki do higieny intymnej z tej samej linii. Małe i poręczne opakowanie to również jego zalety. Wydajność jest jednak bez szału, szybko się zużywa.

Kupiony w: U konsultantki

sama nie wiem

Produkt zaciekawił mnie bo nigdy wczesniej nie uzywałam podobnych specyfików aczkolwiek wybierajac sie w podróz w ciepłe strony postanowiłam wypróbowac jak sie sprawdzi. powiem tak odswiezenie było utrzymywało sie przez jakis czas aczkolwiek po 3 dniach miałam lekko zaczerwieniona skóre bikini i stwierdziłam ze moze w połaczeniu z wysoka temperatura zachodza jakies niepozadane reakcji, odstawiłam uzyłam pożniej jeszcze sporadycznie ale uwazam ze stosunkowo szybko sie skonczył w buteleczce nie ma go zbyt duzo

Kupiony w: U konsultantki

rewelacja

Ma delikatny, niepodrażniający zapach, jeśli mamy potrzebę odświeżenia się a nie bardzo mamy na to czas lub warunki nie pozwalają jest to idealny produkt.

ma wady, ale jeszcze go kupię

To jeden z tych dziwnych przypadków kiedy wraca do średniego produktu, choć nie ponawiam zakupu bardzo dobrego. Ale tutaj wynika to z braku alternatywy i mimo wszystko pozytywnych wrażeń po pierwszym opakowaniu. Deo ma przyjemny zapach, ale zdecydowanie nie zachowa poczucia świeżości na pół dnia. Lubię jednak użyć go rano, bo daje mi psychiczny komfort. Odeszłam też od używania do ciała i spryskuję nim bieliznę, czasem nawet w ciągu dnia. Kosmetyk niestety mało wydajny. Zaczęłam używać w lecie, zostawiłam i wróciłam niedawni - intensywne używanie trwało ze 2 tygodnie.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni