Blue, Zmywacz do paznokci z acetonem i prowitaminą B5

Blue, Zmywacz do paznokci z acetonem i prowitaminą B5

Blue Zmywacz do paznokci z acetonem zawiera prowitaminę B5 odżywiająca paznokcie oraz aceton dla szybkiego i łatwego używania lakieru do paznokci. Zamknięty w wygodnej plastikowej butelce.

z acetonem
10-50ml

dobry, ale ten zapach...

Nie używam często zmywacza bo rzadko maluję paznokcie zwykłymi lakierami. Częściej robię hybrydę. No, ale zmywacz do paznokci zawsze tam jakiś mam. Ostatnio zakupiłam ten.

Zmywacz znajduje się w małej buteleczce z kolorową nakrętką. Butelka ma 50 ml. Przez opakowanie widać ile jeszcze produktu zostało.

Zmywacz spełnia swoją funkcję czyli zmywa lakier. Robi to dobrze, nie trzeba jakoś mocno czy intensywnie trzeć płytki. Zmywa nawet kilka warstw lakieru bez problemu. Nie niszczy, ani nie wysusza płytki paznokcia.
Wszystko jest w nim super tak naprawdę tylko ten zapach. Jest strasznie intensywny i mocny. Ja wiem że prawie wszystkie zmywacze zawierają aceton i mają brzydki zapach, ale ten po odkręceniu ledwie da się wytrzymać. Potem jest trochę lepiej. Ale i tak po takim zmywaniu muszę wywietrzyć pokój.

Zmywacz jest bardzo tani. Kupiłam go za 1zł. Także jak za te pieniądze to i tak super. Tym bardziej, że produkt jest bardzo wydajny. Wystarczy wlać parę kropel na wacik aby zmyć wszystkie pazokcie.

Dobry, tani zmywacz

Ostatnio wpadł mi w ręce taki oto zmywacz. Używałam już wielu i ten nie jest najgorszy ani najlepszy. Ot normalny zmywacz.
Opakowanie jest malutkie bo 50 ml, z kolorową zakrętką.
Zawiera aceton ale to jak większość zmywaczy, nie przeszkadza mi to za bardzo. Może zapach jest trochę mocny ale tylko na początku, potem da się przeżyć.
Muszę przyznać ze bardzo dobrze zmywa lakier, nawet ze skórek jeżeli coś tam się dostanie. Zmywa dobrze nawet dwie warstwy. Nie wysusza płytki paznokcia.
Jest wydajny bo wystarczy odrobina aby spełnił swoje zadanie.
I przede wszystkim jest bardzo tani, taki na każdą kieszeń.
Dobrze sprawdza się jako zmywacz. Polecam

Bardzo dobry zmywacz do paznokci

Jest to jeden z lepszych jak dla mnie zmywaczy, dokładnie zmywa nawet mocne lakiery, nie wysusza paznokci i nie niszczy płytki jest wydajny i nie drogi.

skuteczny i niedrogi

Nie lubię przepłacać za rzeczy, które mogę kupić za przysłowiowe grosze i tak jest w przypadku zmywaczy do paznokci. Opisywany produkt jest często przeze mnie kupowany właśnie ze względu na skuteczność i niską cenę. Specyfik dobrze radzi sobie z usuwaniem nawet kilku warstw lakieru i to nawet takiego w ciemnym kolorze. Kolejnym plusem produktu jest to, że nie wysusza płytki paznokcia. Jeśli chodzi o wydajność, to również w mojej ocenie jest ona niezła, na pewno wyższa niż w produktach konkurencji w zbliżonej cenie. Zapach nie jest może najprzyjemniejszy, niemniej nie jest on jakoś szczególnie intensywny, zresztą od zmywaczy oczekuję skuteczności, a nie zapachu francuskich perfum. Reasumując, jest to dobry, niedrogi i łatwo dostępny produkt.

Dobry produkt

Ten produkt idealnie domywa paznokcie, nawet z kilku warstw lakieru. Jego zapach nie jest az tak intensywny jak innych produktow tego typu. Zawiera witamine B5, ktora wzmacnia paznkocie. Idealnie wspolgra z wszelkiego rodzxaju wacikami i patyczkami. Łatwo nim wykonac nawet najmniejsze poprawki. Jest wydajny, tani i ogolnodostepny. Polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe