Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający tonik - mgiełka do twarzy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający tonik - mgiełka do twarzy

Średnia ocena: 3.64/5

Łagodny tonik-mgiełka o działaniu nawilżającym, przeznaczony do codziennejpielęgnacji cery suchej i wrażliwej, idealnie uzupełnia demakijaż. Dzięki zawartości kompleksu humektantów (mocznik + kwas hialuronowy), zapobiega utracie wody i chroni przed negatywnymi czynnikami. Panthenol,ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego oraz olej z kiełków pszenicy łagodzą i przywracają skórze równowagę.

sucha, wrażliwa
łagodzące, nawilżające
w sprayu
płyn
tonizowanie twarzy

REWELACJA

To jest mój pierwszy tonik który używam i jestem naprawdę zachwycona. Tonik idealnie nawilża i super się sprawdza pod makijaż, a jego wydajność to jest po prostu HIT! Myślę, że na pewno kupie go ponownie :) Bardzo polecam!

Mój numer 1 wśród toników

Uwielbiam ten tonik! Jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji. Ile razy bym nie próbowała toników z innej firmy i tak zawsze powracam do nawilżającego toniku z Vianka. Bardzo go lubię przede wszystkim za kilka rzeczy.

Po pierwsze, ma świetny aplikator. Nie wyobrażam sobie używać już toników, które trzeba nakładać na waciki. Bezpośrednie aplikowanie na twarz jest o wiele wygodniejsze. Nie marnuje się produktu, a jego odpowiednia ilość ląduje na twarzy a nie pozostaje wsiąknięta w wacik. Warto dodać, że aplikator nie zacina się. Dobrze nim się rozpyla produkt.

Po drugie, super odświeża. Uwielbiam go stosować rano po umyciu twarzy. Bezpośrednia aplikacja na twarz trochę mnie orzeźwia z rana. W upalne dni kiedy potrzebuję odświeżenia na twarzy też super się go używa.

Po trzecie, pięknie koi moją twarz. Po całym dniu, zmęczona makijażem skóra, potrzebuje odprężenia i ukojenia. Ten tonik jako ostatni etap po oczyszczaniu twarzy, sprawdza się rewelacyjnie. Skóra po jego użyciu jest ukojona i odprężona. Nie powoduje on żadnego ściągnięcia skóry, lepenia się twarzy ani wysuszenia.

Po czwarte, dodatkowo nawilża skórę. Zmatowioną myciem twarz doprowadza do idealnego poziomu nawilżenia.

Po piąte, nie zapycha, nie podrażnia, nie szczypie, nie pozostawia klejącej się warstwy na twarzy. Zapach również nie jest denerwujący. Jest delikatny, bardzo przyjemny.

Jak dla mnie to ideał. Stosuje go od kilku lat i choć czasami podkusi mnie spróbowanie czegoś nowego to szybciutko do niego wracam, bo nic tak dobrze mi się nie sprawdziło do tej pory, jak on. Gorąco polecam!

Tonik nawilżający

Tonik w poręcznej plastikowej butelce z atomizerem. Mgiełka jest drobna i gęsta czyli idealna. Dzięki temu tonik jest wydajny a jego aplikacja przyjemna. Nie podrażnia oczu. Zapach jest bardzo delikatny. Tonik spełnia swoje funkcje czyli tonizuje i nawilża, jednak w przypadku nawilżania nie jest to spektakularny efekt ale przyzwoity. Mam wrażenie że po pierwszych użyciach trochę mnie wysypało. Kiedyś już miałam ten tonik i było podobnie. Może to kwestia substancji powierzchniowo czynnych zawartych w toniku (w składzie są Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine). To moje jedyne zastrzeżenie do tego produktu.

Moje odkrycie 2023

Kupiłam tą mgiełkę na wyprzedaży (za około 11zł) zupełnie przypadkiem. Pierwszy ogromny plus za spryskiwacz - większość produktów ma go zepsutych, tutaj po naciśnięciu jest faktycznie mgiełka. Bardzo piękny zapach. Skóra po tej mgiełce jest miękka, nawilżona i świetnie przygotowana do kolejnego etapu pielęgnacyjnego. Od razu zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie!

Nie dla mnie

Zacznę od tego, że tonik kupiłam dwa i pół miesiąca temu. Po takim czasie zostało mi jeszcze pół butelki przy codziennym stosowaniu przez miesiąc, a następnie miesiąc stosując na skórę dłoni. Zapach jest bardzo ładny, świeży, ale to kwestia subiektywna.

MOJA SKÓRA I EFEKT TONIKU
Posiadam skórę mieszaną, wrażliwą, skłonną do wyprysków. Miałam do tego toniku trzy podejścia, średnio co trzy tygodnie. Za każdym razem efekt ten sam - zapchało mnie całkowicie, jak żaden inny produkt dotychczas. Parę razy w ciągu dnia pojawiały się nowe krostki. Całkowite zaprzestanie używania produktu powodowało unormowanie cery.

INNE ZASTOSOWANIE
Został mi jeszcze miesiąc ważności i od tygodnia stosuje na dłonie, gdzie mam skórę bardzo wysuszoną, popękaną, wrażliwą. Zazwyczaj na tonik nakładam krem do rąk i wtedy jest ok, ale w momencie kiedy nie użyję kremu, tonik znika po godzinie a dłonie znowu są wysuszone. Po większości kosmetyków do dłoni stają się one czerwone, piekące, często produkt trzeba zmyć, w tym wypadku tak się nie dzieje.

PODSUMOWANIE
Zdecydowanie nie kupię ponownie przez to, że zapycha. Jednak pewnie wielu osobom tonik przypadnie do gustu:)

fajny produkt

Kupiłam po pozytywnych opiniach w internecie i sie nie zawiodłam.Fajnie koi i nawilża skórę. . Skóra po jego użyciu jest miękka w dotyku, ładnie pachnie. Tonik nadaje skórze świeżośći. Gdy jest lato reaplikuje go kilkukrotnie w ciągu dnia .
POLECAM

Najlepszy i tyle

Uwielbiam testować nowe kosmetyki i dość rzadko wracam do nich po zużyciu (chyba, że trafi się jakaś perełka). Ale z tonikami jest inaczej, nie wiem w sumie dlaczego. W każdym razie mam krótką listę swoich pewniaków i nawilżający Vianek jest w tej chwili na jej szczycie. Cenię go za działanie, ale też komfort stosowania. Ostatnio pokończyły mi się wszystkie zapasy, a impulsywnie kupiony tonik spoza listy mi się nie sprawdził, więc kolejna butelka Vianka wskoczyła do koszyka. I przypomniałam sobie, że lubię go za to, że:
-nawilża, koi i zmiękcza skórę
-nie pozostawia lepkiej czy tłustej warstwy
-jest super delikatny
-ma genialny atomizer zawsze rozpylający idealną mgiełkę
-jest tani i ma dobry skład.

Jedynie dziwny, mdły zapach nie do końca mi odpowiada, ale wybaczam.
POLECAM, POLECAM, POLECAM

Idealny

Ten tonik to strzał w 10. Zakochałam się w nim od pierwszego psiknięcia. Uwielbiam używać go przed nałożeniem kwasu hialuronowego. Od kiedy stosuje go rano i wieczorem zważyłam po jakimś czasie że skóra jest naprawdę fajnie nawilżona.

Przypadkowo odkryta perelka

Oceniany tutaj tonik wypatrzyłam jako dodatek do gazety. Ponieważ cena była zacna ( 12 złotych razem z gazetą), nie wahałam się z zakupem.
Mam cerę suchą, dojrzałą. Tonik to mój urodziwy niezbędnik- wybieram takie, które nie tylko przywracają prawidłowe pH skóry, ale też nawilżają likwidują uczucie ściągnięcia

Atomizer to ideal- nie zacina się i nie bluzga na cztery strony świata. Naciskam i moją twarz otula subtelna mgiełka.

Tonik jest lekki, bezbarwny i nie obciąża skóry, nie pozostawia na nie uczucia lepkości. Pięknie też pachnie- subtelnie, owocowo i bez chemicznych nut.

Nawilża skórę i to nawilża na długo. Koi ja i zmiękcza. Jest tak delikatny, a zarazem tak skuteczny. Jest też wydajny- zużywam go i zużywam od ładnych paru tygodni.
Tonik- ideal po prostu.
Kto jeszcze nie poznał, temu polecam.

Fajny nawilżacz

To produkt z serii tych "bezpiecznych". Bardzo fajnie koi i nawilża moją skórę. powracam do niego regularnie. Skóra po jego użyciu jest miękka w dotyku. Dodatkowo nie jest mocno perfumowany a butelka ma fajny rozpylacz który tworzy mgiełkę.

Działa cuda

Tonik z serii niebieskiej świetnie działa na moją skórę, używam go po umyciu twarzy i widać od razu różnice w wyglądzie skóry. Jest ona bardziej miękka, nawilżona, wygląda zdrowiej i bardziej świeżo. Jest idealnym dopełnieniem kremu z tej samej serii.

Co więcej ma fajny aplikator, przez co nie trzeba marnować płatków kosmetycznych, robisz psik psik i gotowe.

Ma on również piękny, delikatny zapach co bardzo zachęca mnie do częstego aplikowania.

Oświeżenie i Nawilżenie w jednym!

Niedawno zakupiłam Tonik Vianek nawilżający z ekstraktem z ziela owsa, i muszę przyznać, że jestem zachwycona jego działaniem.

Zalety:

Wydajność: Tonik ten jest niesamowicie wydajny. Kilka psiknięć wystarcza, aby pokryć całą twarz. Dzięki temu jedno opakowanie starcza na długo, co przekłada się na korzystny stosunek jakości do ceny.

Super aplikator w sprayu: Aplikator w postaci mgiełki to prawdziwa perełka tego produktu. Działa równomiernie i delikatnie rozpyla tonik na skórę, co sprawia, że aplikacja jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna.

Dobra cena na promocji: Kupiłam ten tonik w drogerii Rossmann na promocji, co jeszcze bardziej poprawiło moje wrażenia. Cena była bardzo przystępna, więc to idealny moment, aby wypróbować ten produkt.

Działanie nawilżające: Tonik ten doskonale nawilża skórę. Już po pierwszym użyciu poczułam, że moja cera jest bardziej miękka i elastyczna. Regularne stosowanie przyniosło jeszcze lepsze rezultaty - moja skóra jest teraz promienna i dobrze nawilżona.

Wady:

Brak innych aktywnych składników: Mimo że tonik świetnie nawilża, nie zawiera innych aktywnych składników, takich jak kwas hialuronowy czy witaminy. Dla osób poszukujących kompleksowej pielęgnacji może to być wada.

Podsumowując, Tonik Vianek nawilżający z ekstraktem z ziela owsa to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Jest wydajny, posiada świetny aplikator w sprayu, a cena na promocji jest bardzo atrakcyjna. Działa nawilżająco, choć brakuje mu dodatkowych składników aktywnych. Jeśli zależy ci na skutecznej nawilżającej pielęgnacji, to warto dać mu szansę.