Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,5 ml
Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Jeden z lepszych eyelinerów :)

Naprawdę bardzo dobry eyeliner. Stosuje go od kilku lat. Używam też innych eyelinerów ale zawsze do niego wracam.

- Można bardzo łatwo zrobić nim prostą i ładną kreskę

- Nie rozmazuje się

- Mam 2 kolory: czarny i niebieski. Obydwa są wspaniałe i bardzo wyraziste

-Tani jak na tę jakość

-Wydajny

Najłatwiej go kupić w takich osiedlowych drogeriach. Nie widziałam nigdy w swoim mieście stoiska Joko.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo ich zużyłam

Niezbyt udany..

Niestety. Mimo najszczerszych chęci i prób poległam przy tym tuszu.

Nie dość, że pędzelek, a raczej tępa końcówka jest okropnie wyprofilowana robiąc mi spore kuku przy malowaniu, to jeszcze trwałość średniawa.
Tusz się kruszy na powiece już po kilku godzinach, odbija się na górnej powiece, zbiera czasami przy spojówkach.
Aplikacja-tak jak pisałam- strasznie toporna. Nijak to się ma do innych nawet niskiej jakości eyelinerów z w miarę dobrymi końcówkami. Ta jest po prostu beznadziejna.

Na szczęście mam niezbyt wymagającą współlokatorkę, to jej go wcisnęłam ;)

Ilość zużytych opakowań: oddałam na szczęście

Idealny!

Eyeliner sprawdza się świetnie - był to mój pierwszy, ale nie miałam problemów z nauczeniem się poprawnego malowania kresek

+ Ładny kolor
+ Wygodny w stosowaniu
+ Tani
+ Nie zostawia śladów na powiekach

- Mógłby być trochę trwalszy - po całym dniu bywa, że mam zmazane końcówki kresek

Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Genialny!!!

Świetny eyeliner! To był mój pierwszy tego typu kosmetyk i będzie chyba już ostatnim. Nie mam porównania ale jak dla mnie jest prawie idealny.
+wydajny
+dzięki pisakowi nawet początkująca osoba może narysować idealną kreskę
+nie rozmazuje się i długo utrzymuje na powiece
+głęboka czerń
+super niska cena
+wodoodporny
A teraz minusy:
-na początku trochę szczypały mnie oczy po nałożeniu ale to chyba przez moje niezdarne nakładanie, teraz nic takiego się nie dzieje
-dość długo wysycha, jeśli zaraz po aplikacji np. spojrzę wysoko do góry, kreska odbija się na powiece.

No ale tych minusów jak widać można uniknąć jeśli umiejętnie się go stosuje.
Generalnie świetny kosmetyk w świetnej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch lat (ale nie codziennie)
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dla fanek piekących powiek :(

Na codzień nie używam eylinera,jednak od święta fajnie zrobić sobie cat eyes ;)

Plusy:
:) mały pędzelek
:) głęboka czerń
:) fajny design buteleczki
:) dla wprawionych szybko się nakłada

Minusy:
:( wolno zasycha
:( UCZULA! podrażnia powieki,szczypią przy nakładaniu a po zmyciu linia przy rzęsach jest sucha i czerwona
:( "ogonek" kreski przy zewnętrznym kąciku oka rozmazuje się,zasycha,kruszy się
:( zbyt wysoka cena jak na takie coś (eyeliner za 5zł z Editt był lepszy :()

Mam duże powieki ,które przy otwarciu nie chowają się całe dlatego świeżo nałożony eyeliner nigdzie mi się nie odbija. Dlatego

NIE POLECAM wrażliwym oczkom,na których eyelinery i tusze się odbijają

jest ok

plusy:
- cena
-dostępność
-kolor
-możliwość narysowania precyzyjnej cienkiej kreski jak i grubej
-utrzymuje się dosyć długo na powiece
minusy:
-lekko się odciskuje na górnej powiece
-moze się rozmazywać i jak mi się dostała odrobina do oka to płakałam z pół godziny

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca

Średniak

Produkt ani mnie bardzo nie rozczarował, ani nie zachwycił. Są lepsze i gorsze produkty, ale do konkretów:

Plusy:
-łatwa aplikacja
-głęboka, intensywna czerń
-wydajny

Minusy:
-nie najlepsza trwałość, kruszy się trochę w kącikach, ale to zapewne wina też mojej problematycznej, tłustej cery
-trzeba kilka razy pociągnąć kreskę, za pierwszym razem linia ma nieestetyczną "przerwę" w środku.

Ale mimo wszystko warto wypróbować ten kosmetyk :) Virtual to dobra marka, nie warto nigdy sugerować się ceną

Świetny

Myślę, że ten eyeliner śmiało może konkurowac z tymi w wyżej półki dużo od niego droższymi. Jak dla mnie ma same zalety ŻADNYCH WAD, a stosuję go ładnych kilka lat. On był moimi pierwszym eyelinerem i do tej pory nie zamieniłam do na żadnego.

PLUSY:
- niska cena (ok. 10 zł)
-baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wydajny
-łatwy w użyciu
-szybko zasycha
-nie rozmazuje się
-intensywny czarny kolor

Używam tego produktu od: więcej niż 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Patrząc na konsystencje myślałam że dosyć szybko spłynie gdzie tylko się da ALE jednak nie. ;)
Bez problemowo sie nakłada, długo się utrzymuje oraz nie rozmazuje. Ma głęboki kolor (używałam czarnego), a czy on jest wodoodporny hmmm nie zauważyłam tego raczej zachowuje się jak standardowy kosmetyk nie wodooporny (za co pół gwiazdki w dół)
Ilość zużytych opakowań: pięć

Trudny w obsłudze

Liner ma bardzo dużą wadę - bardzo ciężko go nałożyć na oko :( Mimo, że posiadam sporą wprawę w posługiwaniu się eyelinerem płynnym, to tym nie jestem praktycznie w stanie się ładnie umalować. Mam wersję ze sztywnym pędzelkiem, na który nabiera się zbyt mało produktu i starcza na wykonanie ok 3 mm kreski nim zacznie "przerywać". Być może sam płyn (żel, krem) jest zbyt gęsty i przez to taki "tępy". Jak już uda się po długiej walce nałożyć to trzyma się całkiem nieźle, nie rozmazuje się jednak kreska ma tendencję do "pękania"

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Uwielbiam!

Bardzo fajny eyeliner! Jest wystarczająco czarny, nie złazi/kruszy (jak wcześniejszy używany), trzymie się cały dzień chociaż lubi się czasem rozmazać w kącikach. Dobrze maluje mi się nimi kreski, używam codziennie i nie wyobrażam sobie bez niego dnia. Cena też sympatyczna, starcza na długo.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: z 3

Jest OK

Bardzo dobry jeżeli chodzi o poręczność i możliwość narysowania dobrej kreski. Kolor jest idealnie czarny - nie jak w przypadku niektórych pseudoczarnych eyelinerów. Jedynym minusem jest to, że według mnie jest wodoodporny... Tzn nie jest tak trwały jakbym tego oczekiwała po wodoodpornym produkcie - wystarczy mała łezka w oku i już jest rozmazany (nie można w nim chodzić gdy pada śnieg...) i właśnie za to odejmuję mu jedną gwiazdkę.