Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,5 ml
Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Boski!

Kosmetyk świetnie spełnia swoją funkcję, maluje idealne kreski. Tusz jest intensywnie czarny, bardzo dobrze sie trzyma i nie kruszy, pięknie podkreśla oko. Myślę, że jak na taką cenę produktu, to należy się mu 4,5 gwiazdki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry, ale trudna aplikacja!

Ten eyeliner m wiele plusów:
* trwałość,
* naprawdę czarna czerń
* niska cena.

Ma jednak jeden MINUS, który w moim przypadku go dyskwalifikuje - nieudany aplikator. Nie jestem początkująca w nakładaniu eyelinera, a jednak mam z tym problem. Pędzelek nie jest wystarczająco cienki i nabiera zbyt dużo kosmetyku.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Oł yEAH .!

Cudoo.!

jest genialny.!

Kupiłam go kilka dni temu i już się nie mogę z nim rozstać .! skusiła mnie jego cena .. jedynie 11 zł. ;))

\'. Jest twardy .. wydajny .. nie za rzadki . . pędzelek jest idealny .. wystarczy jedno ciągniecie i gotowe .!
Nie rozmazuje się , trzyma sie dość długo .;)

Jak dla mnie ideał ..

Używam tego produktu od: paru dni

super

uwielbiam go, kupiłam go parę lat temu przez przypadek na jakimś stoisku za 11 zł skusiła mnie jego końcówka bo była twarda, i od tamtej pory się z nim nie rozstaję, stosuje zamiennie ten i w takim samym opakowaniu z golden rose (tańszy po ok 7zł) oba są trwałe, wygodne w uzyciu i wydajne, jesli chodzi o eyeliner to jest to mój KWC :***

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:cięzko zliczyć ;)

trwały

był to mój pierwszy eyeliner. dałam za niego 10zł i myślałam, że za taką cenę nie mogę się spodziewać rewelacji, ale jednak się myliłam. kreska wytrzymuje na moim oku bardzo długo, po kilka lub kilkanaście godzin. wracam po imprezie a kreska jest nierozmazana, jestem z niego bardzo zadowolona. jedyny problem mam z namalowaniem kreski czasami wychodzi wspaniała a czasami za gruba, ale myślę że to kwestia wprawy bo nie maluję oczu codziennie:)

Używam tego produktu od:2 lat

Aplikator do dopracowania

Liner ma kilka istotnych zalet, które przyćmiewają jego wady.
Jest trwały, w miarę wodoodporny, ma ładną czerń, nie jest za rzadki, więc wystarczy raz zrobić linię i nie trzeba poprawiać. Wydajny!
Jednym słowem ma wszystko to, czego potrzeba:)

Jak dla mnie minusem jest aplikator, nie mogę go opanować, rzadko udaje mi się zrobić ładną, nie za grubą kreskę. Na dodatek często maluję nim przypadkiem końce rzęs, które potem odbijają się na powiece. Ciężko to potem usunąć. Przy innych linerach tego problemu nie miałam.
Ale jak mi się uda pomalować, to efekt jest świetny, więc warto, daję lekko naciągane ****

Używam tego produktu od:rok

Bardzo dobry!

Jako fanka kresek długo poszukiwałam idealnego eyelinera, ten z dotychczasowych jest najlepszy. Nie chcę wydawać dużo pieniędzy na ten kosmetyk, ponieważ kreski robię codziennie i niestety b. szybko się zużywa. A więc za taką cenę można by powiedzieć, że jest idealny. Kreska wychodzi piękna, czarna, a przede wszystkim trzyma się cały dzień. Niestety minusem jest wg mnie pędzelek, którym nie potrafię robić idealnej kreski:( Robię ją zawsze od chyba roku, a z tą końcówką nie potrafię sobie poradzić. Mimo to daję 4 gwiazdki, bo takie kłopoty mi niestraszne;) Ja przekładam pędzelek ze starego linera i jest super. Naprawdę polecam, z pewnością jeszcze go kupię;)Używam tego produktu od: 1 miesiąca

bardzo fajny

Bardzo piekny, gleboki odcien czerni. O to wlasnie mi chodzilo!
Cena w sam raz- zaplacilam 10,50.
Utrzymuje sie caly dzien, nie trzeba poprawiac kreski.
Bardzo, bardzo trwaly.
Jedyne co mnie meczy w tym linerze, to ze musze bardzo dlugo sie meczyc zeby go wieczorem calkowicie zmyc.
Ogolnie polecam, bardzo dobry kosmetyk!

Używam tego produktu od:miesiaca

bdb

Kupiłam ten liner zachecona pozytywnymi opiniami wizażystek, ponieważ wczesniej nie udalo mi sie znalezc odpowiedniego dla siebie eye linera. Nie zawiodłam się! Produkt Joko jest naprawde bardzo dobry, kupilam go za 12zł, jest trwały,w odpowiednim, glebokim odcieniu czerni. Aplikator u mnie spisuje sie super, oczywiscie najpierw musialam pocwiczyc, teraz wykonuje nim ladne, rowne kreski. Mozna nim wykonac linie roznej grubosci. Mysle, ze kupie go ponownie. Polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiac

Świetny

Do tej pory unikałam eyelinerów w płynie - mam złe doświadczenia (kłopoty z aplikacją, twardy pędzelek).
Liner Joko posiada idealny jak dla mnie pędzelek - ani za miękki, ani za twardy. Kreskę maluję etapami - najpierw środek, potem zewnętrzny kącik i wewnętrzny. Mimo to kreska wygląda tak, jakby była namalowana jednym płynnym ruchem. Kolor czarny nie jest za mocny i dla mnie to jest zaleta, ponieważ można precyzyjnie stopniować natężenie kreski. Nie umiem robić ładnych kresek i najczęściej muszę je rozcierać by dobrze wyglądały. Przy użyciu tego linera nawet nie roztarta kreska wychodzi ładnie i nie jest postrzępiona.
Liner nie wysycha tak szybko na powiece jak żele do kresek z Inglota, ale mimo to nie ma efektu ksera. I dodatkowo nie muszę myć pędzelka po każdym użyciu.
Poza tym za tę cenę nie ma się co zastanawiać - zachęcam do zakupu i ćwiczenia kresek :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

najlepszy liner na rynku

Uważam, że Deepliner Joko to zdecydowanie najlepszy tusz do kresek na rynku. Elegancko czarny, treściwy- nie wodnisty, bardzo wydajny- używałam go epizodycznie jak mnie naszła faza na kreski na oku i za każdym razem jak do niego wracałam byłam pozytywnie zdziwiona, że zawartość jest ciągle świeża i użyteczna jak za świeżaka.
Końcówka jak dla mnie bomba- nie za twardy pisak to lepsza alternatywa pędzelka. Do plusów zaliczam jeszcze brak podrażnienia oka, noszę soczewki i wiele razy solidnie je podmalowałam- parę mrugnięc i po problemie;) Podczas noszenia nie rozmazuje się, za to ładnie się zmywa- nie używam preparatow do demakijażu- radzi sobie z nim woda z szarym mydłem (cera po przejściach;)), nie zostajawiając efektu pandy.
Plus za niską cenę za tak wzorcową jakość.
Używam tego produktu od: 1,5roku, może więcej

nie-akceptowalny aplikator

Zakupiłam ze względu na recenzje, że malowanie nim kreski jest dziecinnie łatwe, a ja jako mało sprawna i niedoświadczona - bałam się eye linerów. Łatwość malowania zachwalana w opiniach przekonała mnie.
Po pierwszych użyciach byłam przekonana, że ćwiczenie czyni mistrza. Kreska nigdy nie była równa, paćkałam całą powiekę. Ćwiczyłam wytrwale. Po kilku dniach stwierdziłam jednak, że jestem antytalenciem i nie ma się co męczyć.
Po kilku tygodniach powróciłam do eye linera innej firmy, z inną końcówką. Jakaż byłam zdziwiona, gdy zwykłym pędzelkiem udało mi się namalować na prawdę niczego sobie kreskę! A więc to nie moja nie-zdolność, tylko feralna końcówka tuszu do kresek Joko.
Absolutnie zgadzam się z opiniami, że kolor i trwałość jest rewelacyjna. Dyskwalifikuję ze względu na aplikator.