Chanel, Allure Homme EDT

Chanel, Allure Homme EDT

CHANEL Allure - uderzająco męski. Czysta linia flakonu zwieńczona metalowym korkiem kryje zapach o czterech twarzach, które razem tworzą jego zmysłowy charakter. Nie pozostawia wątpliwości - jego przeznaczeniem jest mężczyzna pewny siebie, który wie czego chce od życia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bergamotka, skórka cytrynowa
nuta serca: pieprz jamajski
nuta bazy: wetiwer, paczuli, drzewo sandałowe , drzewo cedrowe, bób tonka

skórzane, drzewne
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

CUDOWNY!

no tak, używam tego od 8 lat i nie mogę się uwolnić, naprawdę trudno znależć coś piękniejszego, nie znam Kobiety, której by się nie podobał, nie polecam, chciałbym pachnieć oryginalnie:) cóż, niestety juz jest popularny, na szczeście masa facetów używa aqua di gio i innych fahrenhaitów, tak trzymać, czym mniej ludzi go używa, tym bardziej jest oryginalny, konkludując CUDOWNY!

po prostu zajebisty!

super nic dodac nic ujac, bardzo ciepły zapach, oryginalny a przede wszystkim z klasa! polecam bo naprawde warto

bardzo męski :)

Uwielbiam gdy mąż nim pachnie. Jest to zapach ciepły, zmysłowy, elegancki i baaardzo męski. Moim zdaniem najlepszy na jesień i zime bo naprawde rozgrzewa ;) Raczej na specjalne okazję i romantyczne wieczory niz do pracy.W sumie to ja się chyba nim zachwyciłam bardziej niz mój mąż :)..

miodzio

schrupalabym chyba kazdego(nawet tego najmniej przystojnego)faceta otulonego ta cudna wonia.jest to milosc od pierwszego powonienia.bardzo go lubie i zawsze jak jestem przy jakiejs perfumerii to wypsikuje nim caly paseczek i nosze pozniej tygodniami w torebce z czego wynika ze jest bardzo trwaly.niestety moj facet stwierdzil ze zapach jest malo meski i nie chce go uzywac;(no trudno sie mowi.jego aqua ujdzie w tloku

super

kupiłam je mojemu mężczyźnie, pachnie cudownie. Sa bardzo podobne do allure sport, tylko mniej "ogórkowe" a za to ciut bardziej ciepłe...co zupełnie nie ujmuje im typowo meskiej świeżości. Za krótko były testowane, ale wydaje się że sa trwałe. Polecam na lato, wiosnę i ciepłe jesienne dni.

Veni, vidi, vinci.

Veni, vidi, vinci.
Allure czyni mezczyzne...
(Masakrycznie trwaly ;))
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Recenzja: ...

niezapomniany zapach! :-)

Choć nie używam go osobiście, przyznać musze że jest to zapach, który robi wrażenie. Ba, jestem gotowa wyznaczyć nagrodę dla tego, kto wskaże mi cudowniejszy zapach! Używał go pewien facet... Faceta już nie ma :( ale zapach pozostał, jako ten którego nigdy się nie zapomina :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

BOSKI ZAPACH

To jedyna woda toaletowa, ktora urzekla mnie bardzo! Duzo z Wizazanek pozytwnie sie o Allure wypowiadalo, wiec zaczelam testowac na sobie, a potem na moim "Ideale":) Musze przyznac, ze zapach jest po prostu boski, dziala na mnie jak zaden inny i smialo moge stwierdzic, ze jesli facet chce powalic kobiete na kolana, to tylko tym zapachem!

Ładne

Perfum używa mój chłopak. Są eleganckie i zmysłowe. Zapach ładny, lecz troszeczkę za delikatny w porównaniu z Shannel Allur Home Sport, który jest mocnejszy, troszeczkę ostrzejszy i bardzo seksowny. Dlatego za zapach daję 4*.

Wspaniały...

Boski... uwielbiam ten zapach - to kwintesencja męskiej elegancji i klasy. Mogłabym się wwąchiwać w mojego Pana cały czas ale trudno byłoby mu się poruszać z takim ciężarem na szyi więc czasami psikam nadgarsteczek coby go czuć :)

świetny

Mąż ma swoje Allure, ja swoje - tyle, że jego bardziej się do niego "przykleiło". Piękny, ciepły i bardzo trwały zapach, ładnie stapia się z męską skórą...Teraz wytrwale podsuwam mężowi inne wody, po prostu mu je kupuję, bo lubię zmiany, ale coś mi się zdaje, że po różnych "skokach w bok" do woni świeższych i bardziej zielonych - on i tak wróci do swego ulubionego Allure...

cudowny!

Cudowny zapach! Elegancki i jednoczesnie zmyslowy. Od dawna uzywa go moj maz, a ja - choc juz dawno powinnam do niego przywyknac - wciaz nie moge sie go "nawachac". Jest naprawde wspanialy!