Chanel, Allure Homme EDT

Chanel, Allure Homme EDT

CHANEL Allure - uderzająco męski. Czysta linia flakonu zwieńczona metalowym korkiem kryje zapach o czterech twarzach, które razem tworzą jego zmysłowy charakter. Nie pozostawia wątpliwości - jego przeznaczeniem jest mężczyzna pewny siebie, który wie czego chce od życia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bergamotka, skórka cytrynowa
nuta serca: pieprz jamajski
nuta bazy: wetiwer, paczuli, drzewo sandałowe , drzewo cedrowe, bób tonka

skórzane, drzewne
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Przepiękny i zmysłowy...

Zgadzam się w zupełności z moimi poprzedniczkami! Zapach jest boski, bardzo zmysłowy i elegancki. Uwielbiam go czuć na skórze mojego faceta. To jego ulubiony zapach i bardzo mnie to cieszy. Chyba nie ma osoby której ten zapach nie przypadłby do gustu.Bardzo, bardzo gorąco polecam!!!!

mój mąż...

Najpiekniejszy męski zapach jaki kiedykolwiek wyprodukowano!!! Na moim męzu pachnie cudownie. Jest połączeniem świeżosci i zmysłowosci. Jest sexy, ciepły, zmysłowy i spokojny. Nie wyobrażam sobie, zeby moj mąż pachniał innym zapachem. Krzysiu ceni sobie poręcznośc flakonu - jest idealny do podróżowania, z racji swej prostoty łatwo go "upchnąć" w torbie.

Boski

Zapach jest niesamowity! Jest najlepszym zapachem na świecie, jak poczuję go od kogoś to kolana mi się uginają. Czasami mam ochotę sama go używać.

meskosc pachnie Allure

Piekny, ekscytujacy, zmyslowy !! Kiedy mezczyzna nim pachnie, mam ochote wtulic sie w jego ramiona. Te perfumy swietnie komponuja sie z zapachem meskiej skory i efekt... efekt jest piorunujacy !!!

Najlepszy!

Zapach, który uwodzi. Fantastyczna nuta, oszałamiający, mocny. Zapach dla prawdziwego mężczyzny. Najlepszy, jaki wąchałam!

pyszny zapach!

Piękny, elegancki, wyrafinowany zapach. Bardzo mi się podoba kobiecy. Męski też mnie nie zawiódł! Bardzo lubię, gdy mój maż nim pachnie. Zapach raczej, na wieczór niż do pracy. Lepszy do garnituru niż do jeansów.

Oceniam na 4.50

Podtrzymuję opinię w zgłoszeniu. Zapach jest przepiękny, mimi że damski Allure nie przypadł mi do gustu.