Victoria's Secret, Amber Romance, Fragrance Mist (Perfumowana mgiełka do ciała)

Victoria's Secret, Amber Romance, Fragrance Mist (Perfumowana mgiełka do ciała)

Amber Romance to orientalno - waniliowa kompozycja; zawiera takie składniki jak wiśnia, nuty słodkie, wanilia, drzewo sandałowe, rumianek, aloes, ambra, cukier i mleko.

łagodzące, zapachowe
zapachowa
w sprayu
normalna
mgiełki do ciała

Otulający i niebanalny zapach, szkoda, że tylko w postaci mgiełki

Butelka: Duża (250 ml) plastikowa butelka, aplikator - spray, bardzo gustowna i przyjemna dla oka szata graficzna

Zapach: Mieszanka ambry, wanilii i drzewa sandałowego, zapach jest słodki, a zarazem wyrafinowany i elegancki, bardzo ciepły i otulający, a przy tym kobiecy i atrakcyjny, bardzo mi się podoba i żałuję, że istnieje tylko w postaci mgiełki

Trwałość i projekcja: Standardowa dla mgiełki, na początku zapach jest bardzo intensywny i unosi się również w otoczeniu, ale po około godzinie całkowicie znika, nie utrzymuje się również na ubraniach

Podsumowanie: Świetna mgiełka o urzekającym i niebanalnym zapachu. Używam z przyjemnością, ale tylko w domu, ponieważ jest zbyt nietrwała na wyjścia. Byłoby super, gdyby VS wypuściło również intensywną wodę perfumowaną o tym samym zapachu.

Przyjemniak.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Plastikowy, przezroczysty. Łatwo przez niego kontrolować zużycie produktu. Producent daje różne pojemności do wyboru – 75 ml jak i 250 ml. Dozownik w postaci mgiełki dobrze rozpyla kosmetyk, delikatnie. Wersja mini jest idealna do torebki, nie otwiera się sama i nie wylewa. Etykieta jest bardzo minimalistyczna. Z przodu logo marki i nazwa. Z tyłu krótki opis i skład.

Wrażenia: Mgiełka ma dość nietypowy zapach, elegancki, bardziej zbliżony do perfum. Jak w każdej mgiełce tej marki, jest słodko. Ale tutaj słodycz jest dopełnieniem, a nie głównym składnikiem. Nuty zapachowe są dobrze wyczuwalne od wiśni, przez drzewo sandałowe, ambrę czy mleko. Kompozycja zapachowa jest dość neutralna, będzie świetnie pasować na co dzień jak i na wieczór. Bardzo fajnie się rozwija na skórze, jak przystało na tego typu produkt jest to ekspresowe. Mgiełka nie brudzi ubrań, ale zapach też się nie utrzymuje nadmiernie długo. Jest dość wydajna, ale oczywiście to jest zależne głównie od użytkownika. Producent obiecuje nawilżenie, ale to się nie dzieje. Na plus, że nie podrażnia i nie wysusza skóry. Cena jest nieadekwatnie wysoka w stosunku do jakości.

Typ kobiety: Myślę, że to dość neutralna kompozycja. Odnajdzie się w niej zarówno młoda dziewczyna jak i dojrzała kobieta.

Trwałość: Jak na mgiełkę całkiem niezła, do 2 godzin.

Przepiękne nowe wydanie butelki

Amber Romance to druga moja buteleczka od Victoria`s Secret, otrzymałam teraz nowszą wersje tego oto zapachu.

Butelka się różni od starszej wersji jest podłużna i bardziej elegancka, pompka jest wygodniejsza.

Amber Romance nie jest moim typowym zapachem, który bym sama wybrała.
Jest to zapach bursztynu i kremu angielskiego, Wydaje się być zapachem słodkim jak wanilia z lekka tonacją bursztynu no i kod koniec pudrowa nuta.
Jesli lubisz słodkie tonacje to może Ci sie spodobać, dla mnie na codzień jest za słodki, w szczególności w pierwszych godzinach, potem stopniowo zapach sie ulatnia i nie jest tak ciężki.

Ładny zapach

Zapach jest przyjemny i delikatny, trwałość okej. Jak na razie jest to mój ulubiony zapach od VS, ale nadal szukam czegoś lepszego. Może z balsamem trwałość zapachu byłaby jeszcze lepsza?

Ten romans prędko się nie skończy :)

Długo zastanawiałam się, czy warto kupować mgiełkę vs. Nie należą one do tanich, ani też trwałych produktów i za tą cenę możemy mieć spokojnie flakon perfum. Pewnego dnia natrafiłam jednak na promocję w Rossmanie i zaczęłam sprawdzać zapachy. Ta okazała się moim zdecydowanym faworytem <3 Zapach jest słodki, jak wszystkich mgiełek vs, ale ma swoją głębię. Mam przez to wrażenie , że jest zapachem eleganckim. Wyczuwam w niej kokos jednak w wydaniu, którego nie spotkałam nigdy wcześniej. Sprawia to, że zapach jest wyjątkowy i nieoczywisty. Pojemność jest bardzo duża, mgielka starcza na naprawdę długo. Lekkie opakowanie w całości wykonane z plastiku sprzyja podróżom. Prezentuje się naprawdę ładnie także na półce. Co do trwałości jest to mgiełka i nie oczekiwałam cudow, ale pachnie dłużej niż inne z tej serii.

Piękna

Mgiełka victoria Secret Amber romance to piękny zmysłowy zapach. Jest to nuta orientalna.
Mgielke dostępna jest w rosku w cenie około 80zl.Do wyboru mamy jeszcze kilka zapachów. Muszę przyznać że kompozycje zapachowe są bardzo ciekawe.
Opakowanie tej mgiełki jest bardzo eleganckie. Nakrętka jest złota a butelka w odcieniach pomarańczu. Bardzo ładna szata graficzna. Pojemność mgiełki to 250ml.
Butelka jest przeźroczysta przez co widzimy ile mgiełki ubyło.
Zapach jest odpowiedni zarówno na dzień i na wieczór. Myślę że fajnie się sprawdzi jesienią i zimą bo jest to ciepły otulający zapach. Znajdziemy tu między innymi wiśnie wanilię drzewo sandałowe ambrę czy też mleko. Trwałość tego zapachu jest całkiem ok. Dość długo utrzymuje się na ciele natomiast wiadomo że jest to mgiełka i nie ma takiej trwałości jak perfum. Wydajność też jest dobra zapach jest dość intensywny i aplikujemy go niewiele. Ogólnie polecam wypróbować.

Mieszane uczucia

Zapach przypomina mi troche bardzo tanie perfumy. Zdecydowanie dla osob ktore lubia mocne zapachy. Mgiełka bardzo wydajna, jedno psyknięcie powala na kolana.

Ciepły zapach

Bardzo lubię tę mgiełkę, chyba zużyłam już z 10 opakowań. Jest ciepły, słodki zapach, idealny na jesień lub zimę. Nie jest tak oczywisty jak Bare Vanilla, który pachnie typowo waniliowym ciasteczkiem. Ten jest bardziej nieokreślony, ale nadal słodki i otulający. Trwałość moim zdaniem jedna z lepszych jeśli chodzi o mgiełki Victorii - naprawdę zaskakująco trwała. Polecam

Od lat jest ze mną!

To zdecydowanie moja ulubiona mgiełka z Victorii...
W zapachu zakochałam się już za pierwszym razem. Mocny, piżmowy i do tego bardzo kobiecy. Jeśli chodzi o trwałość- oczywistym jest, że to mgiełka, więc nie będzie utrzymywała się przez cały dzień, jednak i tak utrzymuje się u mnie kilka godzin. Zawsze każdy pyta jakie to perfumy i gdzie je dostać. Najgorszy aspekt to niestety dostępność. Jest w niewielu internetowych drogeriach, ale warto poszukać. Cena, zwłaszcza jak na pojemność bardzo na plus. Ja muszę w końcu przetestować również inne zapachy :)

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

mnie nie urzekła

Zapach babciny albo ciotkowy, mnie się kojarzył ze starą szafą. I bardzo nietrwały, po 15 min czuć tylko gdy przystawimy nos do popsikanego miejsca. Nie wiem jak z wydajnością bo od razu odsprzedałam. 2 gwiazdki za opakowanie, bo ładne

Najlepsza mgiełka VS

Bardzo ładny zapach, przyjemny w noszeniu - waniliowo-pudrowy, kobiecy, ale nie za słodki, nie za "tani" lub sztuczny. Trwałość niestety nie jest jakaś imponująca, ale to przecież nie perfumy. Na dodatkowy plus przemawia pojemność - 250ml oraz proste, eleganckie opakowanie. Inne mgiełki z VS niespecjalnie mi się podobają (testowałam), ta jest zdecydowanie najlepsza.

Super!

Najlepsza mgiełka do ciała, jakiej używałam. Zapach jest bardzo trwały i intensywny. Przepiękny. Bardzo wydajna.
Kupiłam akurat w promocji w Hebe, więc kosztowało mnie to ok. 20 zł.