AA, Therapy Natura, Krem regeneracyjny z ekstraktem z białej herbaty

AA, Therapy Natura, Krem regeneracyjny z ekstraktem z białej herbaty

Krem polecany do rewitalizacji skóry zmęczonej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Ekstrakt z białej herbaty skutecznie zwiększa aktywność komórek skóry i stymuluje ich naturalne procesy regeneracyjne. Neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się skóry. Przy systematycznym stosowaniu kremu, skóra jest zregenerowana i wypoczęta.

Fantastyczny, delikatny krem

To świetny produkt, robi dokładnie to co powinien - nawilża, delikatnie natłuszcza i odżwieża. Skora jest w efekcie stosowania kemu odżywiona i wygląda lepiej. Kolejną zaletą jest jego bezzapachowość, co dla mnie oznacza, że nie dostanę żadnejwysypki, uczulenia itp.
Cena tego kremu jest świetna, a dla niektorych może być myląca, ale uwierzcie - to naprawdę dobra rzecz. Jedynym minusem jest fakt, że produkt ten jest koszmarnie trudnodostępny. Wlaściwie w żadnej aptece nie można go spotkać :-(
Szkoda bo chętnie bym go stosowała regularnie, a obecnie nie jest to możliwe (nigdzie go nie ma w sprzedaży).

do mieszanej i tłustej cery

ma półprzezroczystą tubkę, w której pod światło widać, ale go zostało
bezzpapachowy, to znaczy pachnie jak to kosmetyki apteczne, dla mnie plastikiem ale przyzwyczaiłam się
bardzo wydajny - używałam go łącznie ze 4 miesiące
z pewnością nie jest to krem regeneracyjny
to lekki, szybko się wchłaniający krem, super do cery mieszanej czy tłustej, skóra po nim jest zupełnie matowa
nadaje się pod podkład, ale też na noc - rano skóra jest gładka, "zwarta", nie przetłuszczona, nie ma rozszerzonych porów, wygląda po prostu zdrowo
krem nie zapycha, nie podrażnia, nadaje sie nawet pod oczy
musiałam go jednak odstawić zimą, bo słabo nawilża, ale polecam do mieszanej skóry ze skłonnością do alergii - krem jest niedrogi a dobry (kupiłam w promocji za 5zł !)

Używam tego produktu od: zeszłej jesieni, z przerwą na zimę

jestem zadowolona

Krem dobry dla mojej wrażliwej i alergicznej cery, co ważne nie uczula i nie zapycha. Zapach delikatny, wręcz neutralny. Konsystencja nie jest wazelinowa, raczej jak leciutki krem nawilżający. Według mnie ma całkiem pozytywny skład. Krem nawilża, koi, jestem z działania zadowolona. Jest to wyjściowo dobry krem do dalszego poszukiwania swojego KWC. Ale jak dotąd wracam do niego za każdym razem.

Używam tego produktu od:roku

efektów brak

Krem nie robi nic. Nawilża dość słabo, nie odżywia, nie zauważyłam efektów regeneracji...jest bezzapachowy, konsystencja wazelinowa. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 2 mies