St. Ives, Nawilżający żel pod prysznic `Energizujące owoce cytrusowe`

St. Ives, Nawilżający żel pod prysznic `Energizujące owoce cytrusowe`

Zawiera ponad 85% naturalnych składników oraz wodę ze szwajcarskiego lodowca. Receptura z wyciągami ze szwajcarskich roślin, które odżywiają skórę. Zawiera energizujący Eukaliptus.Orzeźwiający zapach żelu ożywia zmysły, a cudownie lekka piana delikatnie oczyszcza skórę, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku.

Uwielbiam

+ Cuudowny zapach
+ nie podrażnia,nie wywołuje reakcji alergicznych
+fajny skład
+dobrze się pieni
+cena w porządku
+NAWILŻA, dobry do suchej skóry

- BRAK

Dla mnie KWC od kiedy pamiętam :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6

Świetny zapach!

Bardzo lubię używać tego żelu.
Przede wszystkim kosmetyk ma wspaniały, intensywny i orzeźwiający zapach.
Żel dobrze się pieni, nie wysusza skóry.
Jest dość wydajny. Opakowanie jest poręczne oraz wygodne.
Polecam!

słabiak

Niewygórowana cena? Przeciętnie żele kosztują około 6-7, a ten w Rossmannie kosztuje prawie 10!
Dodatkowo nie jest to nic specjalnego, zwykły przeciętniak, a nawet powiedziałabym, że słaby. Żel niespecjalnie się pieni, raczej słabo, bo jest rozrzedzony. Szybko go ubywa. Na gąbce pachnie inaczej niż w opakowaniu. Nie zostawia nawet śladu zapachu na skórze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

lubię

firmę st. ives, a ten żel był kolejnym który przypadł mi do gustu.

+ w miarę niedrogi
+ pojemność
+ no i przede wszystkim obłędnie cytrusowy zapach. orzeźwia, pobudza... to zdecydowanie największy plus żelu

pienienie się w normie, wydajność też. nie jest to może kwc w kategorii myjek, ale to porządna i wysoko notowana pozycja w moim rankingu. na pewno jeszcze kiedyś kupię :)

Używam tego produktu od: 1m-c

Bez wad

+ Przystępna cena, duża butla, wysoka wydajność, ładna etykietka i kolor żelu.
++ Odpowiednia konsystencja i pienienie, dużo wyciągów roślinnych nie tylko z cytrusów.
+++ Myje, chłodzi, odświeża, nie wysusza, a nawet wręcz nawilża skórę, co się rzadko zdarza w przypadku żeli pod prysznic.
++++ Bardzo dobrze skomponowany zapach, rześki, trochę cierpki, kwaskowaty, dodający energii. Nie jest to zapach odświeżacza do toalet ani płynu do mycia naczyń, kojarzy mi się z orzeźwiającym drinkiem.

Wbrew temu, co napisała jedna z poprzednich recenzentek, zawiera konserwanty (jak można było tego nie zauważyć w składzie?) i inne substancje, które mogą wysuszać i podrażniać... ale tego nie robią.

Cudnie pachnie

Kupiłam ten żel niedawno w Rossmannie.Cena jest zachęcająca więc czemu nie?
-Ładna duża butelka -343 ml
-ładny cytrusowy zapach,bardzo przyjemny nie drażniący
-nie zawiera konserwantów,nie zauważyłam aby uczulał,przynajmniej mnie nie uczulił :)
-dobra,dość gęsta konsystencja a takie lubię
-przyjemny zapach
-dość dobrze się pieni i łatwo spłukuje.Jednak jest jeden drobny szczegół który mi doskwiera: czemu zapach tak krótko utrzymuje sie na skórze?
Poza tym jednym minusem,jest OK.Nie kupiłam teraz choć miałam wielką ochotę,ale kupiłam inny marki Luksja te nowe które właśnie weszły do drogerii,szkoda że nikt ich nie wyrecenzował :) Polecam! Mocna 4
Dostępny w Rossmann.Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1.Polecam do wypróbowania,jest godny uwagi i zakupu gdyż nie kosztuje dużo.

Cytrusowa doskonałość

Pierwszy żel, z jakim się spotkałam, który NAPRAWDĘ nawilża! Do tego dodać przepiękny zapach o właściwościach energizujących (stawia na nogi lepiej niż kawa, przynajmniej mnie : ) ), ładny kolor, butelkę..

Na pewno zagości w mojej łazience jeszcze nie raz. : )

Używam tego produktu od: trzech tygodni

dobrze nawilża

Ten żel postanowiłam zabrać ze sobą na wakacje, głównie dlatego, że producent obiecywał nawilżenie, którego latem nigdy nie za wiele.
I cóż - słowa dotrzymał ! :))) Żel rzeczywiście dobrze nawilża skórę, pozostawia ją miłą, mięciutką i pachnącą.
A przy tym ma duża pojemność - polecam.

cytrusowa przyjemność

Największym atutem tego żelu jest zapach - bardzo orzeźwiający, cytrusowy, cierpki z nutka goryczki, prawdziwa cytrusowa uczta.
Żel ma duża pojemność ale to niestety nie idzie w parze z wydajnością, jest dość rzadki i bardzo szybko się zużywa. Starczył mi mniej więcej na tyle samo czasu co mniejsze żele o standardowej pojemności 250 ml a ten ma prawie 100 ml więcej.
Ma przyjemny kolor, intensywnie zielony - działa energetyzująco.
Żel spełnia swoje zadanie, oczyszcza skórę, odświeża, dobrze myje, pieni się - tutaj nie mam żadnych zarzutów.
Cena przystępna.
Nie wiem czy jeszcze zakupie, nie zachwycił mnie jakoś szczególnie, może wypróbuje inne warianty zapachowe.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Rzadki

Żel nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo rzadka konsystencja dosłownie przelewała się między palcami. Bardzo szybko się skończył. Mało się pienił. Nie oczyszczał do końca skóry. Nie nawilżył.
Miły delikatny zapach, lekko orzeźwiający. Można wyprobować, ale ja już raczej do niego nie wrócę. Zawiodłam się. Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: z trudem 1 całe

Orzeźwienie z butelki.

Jestem wyjątkowo wybredna jeśli chodzi o żele pod prysznic i w dodatku nigdy nie przepadałam za żelami o zapachu cytrusów, ale ten diametralnie odmienił moje podejście. Żel ma genialny, cudowny zapach świeżych cytrusków- ale nie bardzo nachalny i mocny, dlatego nie pachnie się po jego użyciu jak cytryna :), bardziej jak grejpfrut :) ale jest to zapach naprawdę delikatny i ładny. Doskonale orzeźwia i odźywia, stawia rano na nogi, nie wysusza skóry, delikatnie ją pielegnuje. Może nie jest zbyt wydajny, ale co tam. U mnie już i tak zostaje na stałe w łazience :)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni