Garnier, Orchidea Vital, Krem rewitalizujący na dzień 50+

Garnier, Orchidea Vital, Krem rewitalizujący na dzień 50+

Krem rewitalizujący redukuje zmarszczki, nawilża, zmniejsza przebarwienia. Orchidea jest doskonale znana ze swojego piękna. Ekstrakt z orchidei został specjalnie wyselekcjonowany ze względu na dużą zawartość poliascharydów stanowiących naturalne źródło energii dla komórek. dodatkowo ekstrakt z orchidei stymuluje witalność komórkową. Bioproteiny soi to silne przeciwzmarszczkowe składniki aktywne, pobudzające syntezę kolagenu i elastyny-niezbędnych włókien podtrzymujących strukturę skóry.
Krem na dzień Garnier Orchidea Vital to kompletna pielęgnacja rewitalizująca opracowana specjalnie do skóry dojrzałej. Zwalcza nawet najbardziej widoczne oznaki starzenia. Dzień po dniu skóra jest intensywnie nawilżona, odbudowana, zmarszczki i przebarwienia są zredukowane.
Skóra jest bardziej nawilżona: +38,6%
Skóra jest mniej wiotka: 15,4%
Przebarwienia pigmentacyjne są rozjaśnione: +76%

świetny!

Nie mam jeszcze 50 lat, ale moja skóra potrzebowała silniejszej kuracji, więc po świetnej serii liftingującej Garniera, zdecydowałam się jeszcze na zakup tej z orchideą. Kupiłam krem na dzień, na noc, pod oczy i serum.
Konsystencja kremiku jest bardzo aksamitna, taka śmietankowa, delikatny zapach, błyskawicznie się wchłania, nie zapchał ani troszkę mojej tłustej cery! Ładnie ujędrnia, prasuje zmarszczki, wyrównuje koloryt. Jestem bardzo zadowolona, na pewno za jakiś czas ponownie kupię całą serię. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno