My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

Trwały puder matujący w kamieniu do wykończenia makijażu i poprawek w ciągu dnia. Specjalnie opracowana technologia matowi twarz na wiele godzin i chroni skórę przed podrażnieniami. Cera wygląda zdrowo i naturalnie.

matujące
prasowany
mieszana, normalna, tłusta

nigdy więcej

Puder nie ma nic wspólnego z matowieniem. Nie spełnia się ani nakładany na całą twarz samodzielnie, ani jako wykończenie makijażu. Bardzo szybko cera się świeci. Dodatkowo puder waży się i tworzy nieestetyczne plamy. Miałam odcień zbliżony do mojej cery, więc mogłam go zmyć. Ostatecznie zużyłam go do przypudrowania powiek, tutaj sprawdził się jako baza pod cienie. Cerom mieszanym nie polecam.

Nie jest matujący.

Nawet zapomniałam, że go miałam. Porządkując swoją szufladkę odkryłam, go i przypomniałam sobie dlaczego tak szybko wylądował na dnie szuflady. Puder się osypuje i nie matuje. Po nałożeniu go na strefę T nie zauważyłam żadnej różnicy. Dosłownie nic. Puder ani matujący ani wykończeniowy. Jestem i byłam rozczarowana pudrem. Jeszcze okropnie on plami. Jest za ciemny i robi wielgachne ciemne placki na twarzy, które ni jak zniwelować. Nie kupujcie, mimo ceny.

nie zycze go nikomu

Puder matujacy i podobno cera ma wygladac zdrowo i naturalnie. Klamstwo. Puder 1 w opakowaniu wydawal sie ok ale na twarzy to czysta pomarancza.. puder ciemnieje.. robi plamy i wogole nie wyglada naturalnie. Buzia po jego uzyciu nie dosc ze wyglada sucho i nieestetycznie to szybko wyswieca sie spowrotem.. Nie dla mnie..

bardzo średni

za tą cenę można kupić lepsze pudry. Bardzo widać go na twarzy, czasami tworząc tzw "ciastko" . Mat utrzymuje się około godzinę co w moim przypadku jest dużo za krótko. nie kupie go ponownie i raczej nie polecam chyba że ktoś chce sam się przekonać ;)

Słabiutko

Mam odcień nr.3. Kupiłam ten puder kiedy byłam mocno opalona. W opakowaniu kolor wydawał się być ok. Ale po nałożeniu na twarz wyglądałam jak pomarańczka.
Efekt matu też nie jest jakiś powalający, a dodam, że ja nie mam tłustej skóry. Przy nakładaniu mocno się pruszy. Ściera się dosyć szybko tworząc plamy.
Jedyny plus jaki widzę to niska cena, ale dla mnie to za mało.

Powodów do narzekań nie ma.

Przed kupnem tego produktu nie sprawdzałam żadnych recenzji na jego temat, dlatego lekko podupadłam na duchu widząc, że puder ma tak słabą ocenę. Wystarczyło jednak przekonać się na własnej skórze, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Odcień nr 2 wspaniale komponuje się z koją karnacją, nic się nie odznacza. Puder matuje na krótko, ale przy moim tłustym czole i policzkach, w zasadzie mało który puder to robi.
Nie ma mowy o żadnym zapychaniu, odkąd używam tego pudru, nie zauważyłam żadnego wysypu pryszczy. Podczas rozprowadzania nie tworzą się plamy, nie ma również efektu "mąki".
Mimo małej pojemności puder jest wydajny (no chyba, że ktoś lubi obficie napudrować facjatę). Warto dodać, że twarz muśnięta tym pudrem jest bardzo miła w dotyku, sprawia wrażenie gładkiej. Produkt nie podkreśla suchych skórek.
Za cenę promocyjną, coż więcej wymagać? Dobra rzecz!

Jak dla mnie udany zakup.

Nie jest tak zły, jak malują go niektórzy. Uważam, że to jeden z ciekawszych pudrów z tzw. niskiej półki.
Rzeczywiście puder lekko ciemnieje na twarzy, ale dla mnnie to nie problem. Posiadam nr 2, w pudełku kolor wydaje się być jasny, ale z moją cerą stapią się całkiem dobrze (nie należę raczej do bladolicych).
Ma fajną kremową konsystencję, nieźle pachnie i cera jest po nim miło wygładzona. Jedyne małe zastrzeżenie mam do matownienia - po należeniu produktu na twarz, cera jest ładnie zmatowiona, jednak po pół godziny zaczyna sie już trochę świecić (muszę tutaj dodać, że mam bardzo tłustą strefę T i w zasadzie mało, który puder radzi sobie z jej zmatownieniem na dłużej, dlatego nie odejmuje za to punktów).
Nakładam na twarz lekką warstwe i efekt jest ładny. Przy nałożeniu większej ilości można uzysąć efekt tapety, ale trzeba pamiętać, że jest to puder do wykończenia makijażu (nie kryjący podkład).
Mnie póki co nie zapchał z czego jestem zadowolona.
Polceam wypróbować na własnej cerze, a nie kierowac się negatywnymi opiniami.

Słaby...

Kupiłam dość jasny odcień, zastanawiałam się nawet czy nie za jasny, ale po nałożeniu na twarz nie mogłam się pozbyć wrażenia, że wygląda na bardziej żółty i trochę ciemniejszy... Podkreśla suche skórki i pory. Nakładałam go w znikomych ilościach, bo inaczej tworzył sztuczny efekt. Mimo oszczędnego używania dość szybko dokopałam się do dna pudełeczka. Nie matował na zbyt długo mojej tłustej cery.
Plusem jest to, że puder nie kruszy się i nie rozsypuje. Ma ładny zapach. Ciężko mi podać inne pozytywne cechy.

Ok

Jak na swoją cenę jest ok.

Nie sypie się
Nie robi plam
Delikatnei kryje
Nie robi efektu maski na twarzy

Minusem jest brak gąbki (ale dopupiłam swoją)

Bardzo mi sie podoba ;)

Nigdy nie byłam przekonana do pudrów itp. zawsze kojarzyły mi się z efektem maski. Jednak ten puder bardzo mi przypadł do gustu.

+zapach taki słodki, ale nie nachalny
+cena
+dobre krycie, mam jasną cerę trądzikową i ogólnie dobranie koloru jest straszne jednak ten sprawdził sie bardzo okej.
+cekinki które w nim są bardzo mi się podobają <moim zdaniem>zobaczymy jak sprawdzi sie w upalne dni ;p.

-opakowanie, niby okej wszytko nie rozwala sie czy coś ale szybko się robią na nim rysy przez co wygląda no cóż mało estetycznie.
-brak gąbeczki ale to mały problem bo dokupiłam i jest ok.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Pieniądze wyrzucone w błoto.

Kupiłam, i od razu pożałowałam. Co z tego że jest tani, skoro w ogóle nie spełnia swojej funkcji. Matuje na pół godziny, robi brzydkie plamy, ciężko dobrać odcień do jasnej cery. Opakowanie jest w porządku, dobrze się zamyka. Nie wiedziałam co z nim zrobić, więc zmieszałam go z jaśniejszym pudrem Affinitone i może jakoś mi się uda go zużyć, ale kiepsko to widzę...

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

KOSZMAR

Plusy:
+ tani

Minusy:
+ matuje na 30 minut
+ pozostawia nieestetyczne plamy na twarzy, po prostu nawet pędzlem z niewielką iloscią pudru nie da się go równomiernie rozprowadzić
+ ZAPYCHA!!!! i to okropnie
+słaby wybór kolorów

Używam tego produktu od: jakiś czas