Avon, Naturals, Tea Tree & Grapefruit, Deep Pore Peel Off Mask (Głęboko oczyszczająca maseczka peel off `Drzewo herbaciane i grejpfrut`)

Maseczka przywraca równowagę tłustej skórze, ożywia. Drzewo herbaciane ma właściwości antyseptyczne; oczyszcza i odświeża. Grejpfrut posiada właściwości antybakteryjne i oczyszczające. Kompleks BioSeed zawierającym ekstrakty ziaren winogron, miodli indyjskiej i słonecznika, znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych.

najlepszy

Moja najulubieńsza!

PLUSY:
- wydajność
- fajny zapach
- maseczka typu peel-off, więc nie trzeba zmywać tylko ściągnąć
- oczyszcza
- twarz się relaksuje podczas jej noszenia
- żelowa konsystencja

MINUSY: brak

Używam tego produktu od: 2 lata

OK

Fajnie oczyszcza i ładnie pachnie. Z jednej strony przyjemnie się jej używa bo łatwo i bezproblemowo schodzi, z drugiej strony jest trochę za gęsta jak na mój gust i ciężko się ją nakłada i rozprowadza.

Skóra po użyciu jest ściągnięta i oczyszczona jednak efekty są krótkotrwałe, na dłuższą metę ich nie widać - wydaję mi się, że nie poprawiła stanu mojej skóry mimo iż używam jej od kilku miesięcy. Maseczka jak maseczka, nic szczególnego, po prostu ok

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dobry

bardzo lubię tą maseczke ze wzgledu na folie w ktora sie przemienia. uwielbiam ją zrywać z twarzy. :) ładnie pachnie, dobrze oczyszcza, może nie rewelacyjnie ale i tak zawsze do niej wracam. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań:dwa

taka sobie

Lubie maseczki peel - off gdyż mam cere tłusta z niedoskonałościami. Maseczka przyjemnie pachnie, łatwa w aplikacji i usuwaniu. Jest bardzo wydajna. Niestety jej działanie nie spełniło moich oczekiwań.
Moja cera przez kilka minut po ściągnięciu maseczki wygląda ładnie, jest matowa. Niestety przy dłuższym użyciu nie zauważyłam większej poprawy stanu skóry.

Używam tego produktu od: 2006
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Może byc ;)

Używałam żelu do mycia z twarzy z tej samej serii i skusiłam sie tez na maseczkę. Jak dla mnie nic specjalnego nie robi. Skóra przez jakąś chwilę jest napięta. Jedyny plus jeśli chodzi o działanie to gładsza skóra. Może odrobinę wyszuszona.
Dobrze schodzi ( w jednym kawałku).

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

polecam

A ja jestem z niej bardzo zadowolona. Podoba mi się jej formuła, nie trzeba sie męczyć ze zmywaniem jej z twarzy, po prostu ją się ściąga, a potem wystarczy przetrzeć buzię tonikiem. Bardzo dobrze oczyszcza twarz, idealna dla osób, które często używają pudru.

Ilość zużytych opakowań: dużo...

Bo promocja

Właściwie kupiłam ją tylko dlatego, że była za 6.90 jak się zamówiło jakiś tam inny kosmetyk. Ogólnie rzadko używam maseczek, bo nie mam na to czasu i raczej nie mam zbyt dużego pola do prównań. Mam skórę tłustą, a jednak nawet w "strefie T" po użyciu czułam suchość. Ale tylko przez jakiś czas. Efekt szybko minął i znów cała się świeciłam. Używałam jej tylko jak mi się nudziło lub po oczyszczaniu twarzy z tych piekielnych zaskórników. Bo żadnych oszałamiających efektów nie zauważyłam, był to tylko komfort psychiczny, że zrobiłam coś dla swojej twarzy. W sumie nic specjalnego.

Używam tego produktu od: pół roku, dzisiaj sie skonczyła

może być ;-)

Produktu już raczej nie kupię bo serię tę wycofano jakiś czas temu. Maseczka fajnie wygładza i napina skórę. Ostatnio używam jej 2-3 razy w tygodniu ale jej efekty nie są jakieś specjalnie spektakularne ale ogólnie nie żałuję że ją mam. Świetna przed jakimś ważniejszym wyjściem. Fajnie zasycha i ściąga sie równie łatwo (w moim przypadku w jednym kawałku- maseczka nie rwie mi się na strzępy!!!). Ogólnie tak jak napisała poprzedniczka- fajny gadżecik!!!

Używam tego produktu od grudnia (strasznie nieregularnie, ale teraz sie poprawiłam :-))
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

gadżet

całkiem przyjemna maseczka, głównie ze względu na łatwe ściąganie-dobrze zasycha po jakichś 20 minutach i da się ściągnąć w całości(lub w dużych kawałkach) i się nie rwie.
nie jest tak mocna, jak peel-off sake i ryż. ładnie pachnie olejkiem herbacianym.
nie usuwa aż tak dobrze martwego naskórka. raczej napina skórę(jak po liftingu:D). co do właściwości antybakteryjnych-troszkę zapobiega pryszczom, zwłaszcza, jak się używa 2-3 razy w tyg. nie radzę używać na podrażnioną skórę, bo wtedy piecze.
nie wiem, czy kupię ponownie, bo chyba wycofali całą serię.Używam tego produktu od:kwietnia
Ilość zużytych opakowań:2/3

nie polecam

Jak dla mnie to ona nic nie robi tyle ze jak jest na twarzy to ja napina. Potem się ściągnie i nic .Może jedyne co to wysuszy cerę i tyle. Tylko strata tych 20minut.

Ilość zużytych opakowań:męczę 1

Niezła

Zawsze kupuję ją w promocji z czymś bo cena 17zł za samą maseczkę mnie nie przekonuje:) Co prawda używam jej bardzo niereularnie (brak czasu) to nawet jestem zadowolona
Zalety:
- oczyszcza - może nie jakoś strasznie głęboko i idealnie ale oczyszcza:)
- wygładza - tu akurat duży +
- ładnie pachnie
- cenę w promocji da się przeżyć:)
Wady:
- strasznie długo schnie! może za dużo jej nakładam ale musze odczekac dobre pół godziny aż dobrze zaschnie...
- mimo że czekam i czekam i tak w niektórych miejscach nie zasycha, roluje się i muszę ją zmywać wodą...
Pewnie kupię ją ponownie bo uwielbiam maseczki peel offa ta w porównaniu do innych ma najmniej wad:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Super gładka twarz

Ten kosmetyk to rewelacja.Naprawde spełnia swoje zadanie.Moja cera jest oczyszczona i co najwazniejsze dla mnie gładaka jak pupcia niemowlaka. Uwielbiam go i zawsze gdzy potrzebuje szybkiego oczyszczenia sięgam po niego. Fajny zapach, łatwo sie go nakłada, łatwo ściąga lecz czasem przykleia sie do włosów to jest trochę denerwujące.Dla mnie najlepszy.

Używam tego produktu od:1 roku przeważnie co tydzień
Ilość zużytych opakowań:kilka