Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Tonik łagodzący Nivea Visage delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę suchą i wrażliwą nadając jej piękny wygląd. Dzięki łagodnej bezalkoholowej formule wzbogaconej olejkiem migdałowym i olejkiem z nagietka delikatnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę nie powodując wysuszania. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu
Delikatnie łagodzi i nawilża skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula
officinalis, Prunus dulcis, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Glycine Soja, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

Cena: 13-18zł / 200ml
/mg/

Najlepszy

Jak na razie najlepszy tonik jakiego używalam. Inne nic nie robiły i nie widziałam wiekszego sensu ich uzywania. Na szczęście trafilam na ten tonik i to był strzał w 10!
Lagodzi.. Często cos powyciskam na twarzy, rozdrapie, a on sprawia ze ślady sa o wiele mniejsze! Nie używając go robiły mi się nieladne strupki...
Nawilza.. Mam problem z suchymi skorkami, a on naprawdę sprawił ze nie ma ich juz tak dużo i często.
Do demakijazu na sile tez się nada, ale do tego wole używać mleczek czy pianek. Jednak jak nie domyje oczu to dobrze się sprawdza.
Niestety wydaje mi się ze poprzedni skład lepiej działał, ale nadal jest dobrze :)

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Wysusza skórę

Kupiłam go bo został mi polecony. Pomimo tego, że to do cery suchej to ktoś mi powiedział, że dobrze działa też na cerę tłustą. Powiem jedno - stanowczo odradzam. Produkt strasznie wysuszył mi skórę, zaczęła ona pękać. Owszem przy nakładaniu tego zdawało się wydawać, że to faktycznie do suchej cery bo nawilżał. Jednak nic bardziej mylnego. Musiałam po prostu go wyrzucić.

Zalety:
-Nie drogi
-Ładnie pachnie

Wady:
-Sucha skóra

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Pół

Nie dla mnie

Kupiłam go, bo jest skierowany do posiadaczek cer wrażliwych i suchych. Ja akurat mam mieszaną, ale szukałam czegoś łagodnego. U mnie się nie sprawdził.

*pozostawiał lepką warstwę, skóra się po nim świeciła. *nie pozostawiał uczucia świeżości, jedynie przyjemnie pachniał
*cena w porządku, ale nie zużyłam go nawet do połowy, przemywałam nim twarz mojemu D. i jemu przypadł do gustu, ale on jest akurat typem kosmetycznego analfabety ;)

nie mam zastrzeżeń

Tonik używam 2x dziennie rano i wieczorem. Rano do oczyszczenia skóry po nocy a wieczorem po demakijażu i umyciu skóry żelem z wodą.
Ten tonik naprawdę sprawdza się dobrze. Nie wysuszał skóry, nie podrażniał, nie uczulił, zapach też mi przypadł do gustu. Skóra po jego użyciu nie kleiła się i była przyjemna w dotyku. Naprawdę dobry kosmetyk.
Ostatnio zakupiłam kolejną butelkę i skład trochę się różni ale dalej zamieszczę zdjęcie ze składem starej wersji i nowej.
Pierwsze zdjęcie-stara wersja, drugie zdjęcie nowa wersja

Używam tego produktu od: 1 maja
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

W ogóle nie oczyszcza.

Tonik nie oczyszczał mi twarzy, jak dla mnie beznadziejny zapach, twarz mi się po nim świeciła niemiłosiernie. Zużyłam tylko pół butelki, bo skórę twarzy muszę mieć idealnie czystą, a nie powierzchownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesiący
Ilość zużytych opakowań: pół

Delikatny, przyjemny w stosowaniu

Zacznę od tego, że mam skóre suchą, atopową. Tonik jest łagodny, nie podrażnił mnie. Stosuje nawet na powieki! Jeżeli ktoś ma zanieczyszczoną skórę niech nie liczy na cuda; tonik używam tylko po to by usunąć resztki płynu micelarnego, którym zmywam makijaż oraz żeby przywrócić odpowiednie pH. Skład jest bardzo przyjemny dla sucho skórnych ;)

P L U S Y :

:) jest łagodny

:) nie piecze- nie podrażnia

:) koi

:) delikatny, przyjemny zapach

:) wygodne, estetyczne opakowanie

:) niska cena

:) dostępność

:) nie zawiera alkoholu

:) nie ściąga skóry

:) skóra po użyciu jest przyjemna w dotyku

:) nie wysuszaM I N U S Y :

:( nie oczyszcza dogłębnie - zaskórniki pozostają

S K Ł A D :

*WODA

* GLICERYNA - substancja nawilżająca. Ma zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu pełni rolę promotor przenikania - ułatwia w ten sposób transport innych substancji w głąb skóry

* PEG-8 - substancja nawilżająca odpowiedzialna za prawidłowe nawilżenie, co zapewnia dobre funkcjonowanie skóry

* PEG-40 - substancja odtłuszczająca usuwająca zanieczyszczenia tłuszczowe z powierzchni skóry

* HYDROGENATED CASTOR OIL oraz PRUNUS DULCIS - tworzy na skórze film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody ze skóry, przez co zmiękcza i wygładza skórę

* CALENDULA OFFICINALIS - działanie przeciwzapalne, ściągające, bakteriostatyczne, grzybostatyczne, nawilżające, a także przyspiesza regenerację naskórka

* TRISODIUM EDTA - zwiększa trwałość kosmetyku oraz jego stabilność

* POLYQUATERNIUM-10 - czynnik antystatyczny, substancja formotwórcza

* GLYCINE SOJA - utrzymywanie wody w naskórku, dzięki czemu go nawilża, a także zmiękcza i wygładza. Ogranicza potencjalne działanie drażniące anionowych substancji powierzchniowo czynnych

* METHYLPARABEN oraz POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE - Substancja konserwująca, która uniemożliwia rozwój i przetrwanie mikroorganizmów w czasie przechowywania produktu. Chroni również kosmetyk przed nadkażeniem bakteryjnym, które możemy wprowadzić przy codziennym użytkowaniu produktu (np.nabierając krem palcem)

* BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, GERANIOL, HYDROXYIISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, CINNAMYL ALCOHOL, gmfbtwblipwykoppowiadomDrukujALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL oraz LIMONENE- substancje nadająca zapach

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Kosmetyczny przyjaciel :)

Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę twarzy. Próbowałam wszystkiego, aż w końcu trafiłam na ten tonik. Zapłaciłam za niego na promocji ok. 10 zł i to najlepiej wydane pieniądze. Oczywiście kupię tonik też po cenie nie promocyjnej. JEST NIESAMOWITY. Odżywił moją skórę i wraz z kremem z tej samej serii idealnie nawilżył. Nie czuję uczucia ściągnięcia cery, zmęczenia, wysuszenia! Ma piękny zapach i opakowanie.
Jak dla mnie numer 1 wśród toników, które do tej pory miałam okazję używać.

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Od lat niezmiennie faworyt

+Przyjemne dla oka, estetyczne opakowanie
+Delikatna nutka zapachowa
+Nie zawiera wysuszającego skóry alkoholu
+Po użyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona, głaska w dotyku
+Nie daje nieprzyjemnego uczucia naciągniętej, suchej skóry

-Odejmuję pół gwiazdki z nieco błahego powodu, a mianowicie- wielka szkoda, że nie służy również do demakijażu oczu :) Muszę kupować osobny kosmetyk do tego celu :(

Dla posiadaczek cery suchej- GORĄCO POLECAM!!!

Używam tego produktu od: Od kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Ok. 3

MOŻE BYĆ, ALE BEZ REWELACJI:)

Całkiem przyjemny tonik. Ładnie łagodzi podrażnienia i ma przyjemny zapach.
Z zanieczyszczeniami radzi sobie kiepsko.

Plusy:
- wydajność
- ładny zapach
- delikatne działanie
- niska cena
Minusy:
- słabo usuwa zabrudzenia

TAK,TAK,TAK

Idealny dla mojej suchej cery, jeszcza lepiej komponuje się z innymi nawilżającymi kremamy z firmy nivea.

PLUSY
-Pięknie pachnie
-Nawilża
-Łagodzi podrażnienia
- Idealny na zime

MINUSY
-Średnio oczyszcza

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Milutki!

Bardzo przyzwoity tonik. Dla cery wrażliwej- idealny. Nie podrażnia, nie wysusza, nie zapycha. Ma bardzo przyjemny zapach.

Świetnie oczyszcza buzię, pozostawiając ją tak delikatną jak skóra niemowlaka:)

Megadelikatny!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Mój ulubieniec :)

Wreszcie znalazłam idealny tonik dla mojej wiecznie podrażnionej i zaczerwienionej twarzy:

+ ładnie delikatnie pachnie
+ dobrze usuwa resztki makijażu
+ cudownie koi- skóra po nim nabiera fajnego zdrowego kolorytu, blednie
+ nawilża ale nie powoduje błyszczenia
+ cena również w porządku bo często trafiam na promocje w carrefourze za 9,99 zł
+ bardzo wydajny, używam codziennie rano i wystarcza mi na ponad 2 mce

Jak dla mnie minusów brak. Będę go kupować w nieskończoność bo akurat w kosmetykach typu tonik, mleczko nie lubię eksperymentować a na szczęście od teraz mam już swoje ideały :)

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciego