Avon, Care, Dry Skin SOS, Body Lotion Rice Oil Moisturizing Complex (Nawilżający balsam do ciała do skóry suchej)

Zapewnia suchej skórze miękkość i promienność. Zawiera glicerynę, wazelinę, olejek ryżowy, lecytynę, aloes, prowitaminę B5, olej sojowy i sól PCA. Sprawia ze skóra wygląda zdrowiej.

Nie do końca przypadł mi do gustu

Pierwsze co mnie w nim węcz zachwyciło to zapach, jest poprostu piękny. Ale na tym chyba koniec moich zachwytów, no może jeszcze pochwalę opakowanie eleganckie w swojej prostocie, takie jak lubię. Niestety teraz ta część, której nie lubię, czyli minusy. Po nałożeniu na mojej skórze dość długo zostawał tłusty film. Nie mam suchej skóry, przesusza się tylko w niektórych miejscach tj. nogi, łokcie i ramiona, a krem jest przeznaczony do skóry suchej. Miałam nadzieję, że po używaniu go pozbędę się tego problemu, ale ku mojemu zdziwieniu jeszcze bardziej je wysuszył! Kiedy inne zwykłe kremy nawilżające nałożyłam na noc rano zastawałam skóre miękką i gładką, a tutaj zastałam rozczarowanie. Od razu po "nakremowaniu" jest ok nawet bardzo ok, ale krem aż tak mocno nie nawilża jak powinien. To chyba pierwszy produkt z Avon, który mi się nie spodobał.
Podsumowując: najgorszy nie jest ale cudów nie ma.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

super nawet po depilacji!!!

Przetestowałam niemal każdy kosmetyk Avon\'u...

Ten balsam to w pełni trafiony zakup!

+ idealnie nawilża i natłuszcza nawet silnie przesuszoną skórę
+ jest swietny nawet po depilacji
+ bardzo wydajny

- mógłby wchłaniać się nieco szybciej

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nawilżający opatrunek dla suchej skóry

Mam bardzo suchą skórę,która w okresie zimowym lubi pękać i łuszczyć się.Niepozorny balsam z Avonu to strzał w 10!

Plusy:
+ cena (w promocji ok. 11zł)
+pojemność (400ml)
+bezzapachowy
+DŁUGOTRWALE nawilża suchą skórę,przynosi jej ukojenie i ulgę (nawilżenie do następnej kąpieli)
+przyjemna konsystencja śmietanki
+dość szybko się wchłania(zawsze nakładam bardzo grubą warstwę,żeby skóra była bardzo dobrze nawilżona)
+po jego użyciu skóra jest miła w dotyku,widocznie nawilżona,nie jest sucha
+wydajny
+nie pozostawia na skórze tłustego filmu

Jego "wadą" jest to,że został wycofany z oferty.Na szczęście znalazłam dobry odpowiednik; również marki Avon :)

Świetna propozycja dla spragnionej nawilżenia skóry.Naprawdę działa i widocznie nawilża skórę również w głębszych jej warstwach.Polecam!:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 400ml

Uczulił.

Wszystko by było super gdyby nie to że mnie uczulił, gdy tylko się nie psmarowałem zaczynało mnie bardzo swędzieć a potem czwerwone plamy na ciele. Ale gdybym miał pominąć ten fakt to bardzo fajny balsam, dobrze nawliża, szybko się wchłania, pozostawia ciało bardzo miekkie, przyjemne w dotyku. Jest tani jak na tak dużą pojemność < kosztuje około 10 - 12 zł, nie wiem z kąd cena 22 zł >. Dość wydajny. Więc na prawde fajny balsam, gdyby nie to że uczulił, nie wybacze mu tego !

Używam tego produktu od: Używałem około 6 razy. Zużyłem około 1/5 opakowania i oddałem mamie.
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania. Teraz użytkuje go mama. :)

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Jak dla mnie za tłusty, zostawia film na skórze.
Po goleniu powoduje u mnie jeszcze większe podrażnienie skóry.
Nijaki, szpitalno - chemiczny zapach, który bardzo mi się nie podoba.
Taki jakiś silikonowy, zapychający. Za bardzo sztuczny. chemiczny mi się wydaje.
Jedyny plus to to, że jest bardzo wydajny.
Wycofali go ze sprzedaży, więc nie wiem czy można jeszcze gdzieś kupić. Czasem pojawiał się w netto dla konsultantek.

Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam całego pierwszego

fajny

Używałam go jakis czas temu i z tego co pamiętam to całkiem fajnie nawilża. Ma dość gęstą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, troche długo się wchłania i pozostawia tlusty film. Posmarowany w miejscu po depilacji delikatnie szczypał, ale dało się wytrzymać. Ogólnie ok.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1/ 400 ml

genialny!

jest bezzapachowy co ma duży plus, świetnie się rozprowadza na skórze przy czym od razu dobrze ją nawilża. bardzo polubiłam go po opalaniu, delikatnie mrowił co dawało przyjemne uczucie.
szkoda, że został wycofany. na szczęście mogę go zdobyć w ofercie \'netto\' dla konsultantek.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

W porządku

+ wydajność, sporo - 400ml za jakieś 10zł w promocji
+ dobrze nawilża, używałam zawsze po kąpieli
+ zapach, nie za ostry ani nie mdły
+ dobrze się wchłania, zostawia miłą w dotyku skórę

+/- wg mnie tak bardzo &quot;gładko&quot; się nie rozprowadza

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

długotrwałe nawilżenie

Więcej niż połowa asortymentu tej firmy to kompletne badziewie, ale jest też kilka perełek naprawdę godnych uwagi. Takim produktem jest balsam z odżywczym olejkiem ryżowym z serii Avon Care. Oczywiście jak każdy dobry produkt, został już wycofany ze sprzedaży :-/

Balsam ma odpowiednią, niezbyt gęstą konsystencję. Ma dobry poślizg, więc doskonale rozprowadza się na ciele i szybko wchłania dając ukojenie suchej skórze. Ponieważ nie jest gęsty nie pozostawia na skórze żadnej niemiłej tłustej warstwy. Jednak największym zaskoczeniem jest długotrwałe nawilżenie skóry. Kiedy posmaruję się tym balsamem wieczorem, rano nadal czuję jego działanie - do tej pory taki efekt odczuwałam tylko po jednym balsamie, na dodatek gęstym i lekko tłustym. Lubiłam stosować go w chłodne dni, bo odpowiednio zabezpieczał skórę przed zimnem. Rano nie mam czasu na smarowanie się balsamem, więc jego długotrwałe działanie nawilżające (trwające co najmniej 12 godzin) było dla mnie dużą wygodą.

Oprócz olejku ryżowego kosmetyk zawiera także wyciągi z aloesu i soi a także mocznik - czyli substancje słynące z doskonałych właściwości nawilżających.

Balsam jest bezzapachowy, więc bez obaw można używać perfum.

Stosunek jakości i pojemności do ceny uważam za dobry - 400ml świetnego balsamu można było dostać w promocji za ok. 11-12 zł.

Żałuję, że go wycofano, bo bardzo polubiłam ten kosmetyk. Dawał wyraźną ulgę mojej suchej skórze. Poza tym był to dla mnie kosmetyk uniwersalny - używałam go także do dłoni i stóp (świetnie radził sobie z przesuszonymi piętami!).

Używam tego produktu od: kilku m-cy

idealne nawilżanie

Kupiłam go przypadkiem, skończył mi sie balsam i wybrałam pierwszy lepszy z katalogu:)
Moge powiedzieć o nim same dobre rzeczy: swietnie pachnie, cudownie nawilża i jest wydajny
Co więcej dodawać:)

Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Fantastyczny

Balsam jest świetny, wspaniale nawilża, pięknie pachnie oraz szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Jest również bardzo wydajny. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1, 400 ml

Nawilża

Plusy:
+ nawilża - normalnie nie mam suchej skóry, jednak po kontakcie z wodą robi się napięta i jakaś taka szorstka,
+ jest wydajny - nie potrzeba wsmarować go nie wiem ile, żeby faktycznie poczuć efekty,
+ naprawdę ładnie pachnie,
+ niedrogi

Minusy:
- długo i nie do końca się wchłania, przez co na skórze zostawała mi taka lepka warstwa (nawet przy małych ilościach balsamu)

Poza tym nie ma go już w ofercie. A szkoda, bo był całkiem przyjemny :)