Tutti Frutti, Masło do ciała `Kiwi i karambola`

Tutti Frutti, Masło do ciała `Kiwi i karambola`

Gęste masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i apetycznym zapachu kiwi ze słodką nutą karamboli. Orzeźwiające połączenie soczystego aromatu kiwi i słodyczy złocistych gwiazdek karamboli uwalnia energię i wyzwala radość życia! Owoce karamboli dojrzewające na słonecznych wyspach Indonezji oraz kusząco rześkie kiwi z Chin oszałamiają intensywnym zapachem i wypełniają radością na cały dzień. Dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Bogata konsystencja pieści zmysły, czarne drobinki masują ciało, a radosny, wibrujący aromat wprowadza w doskonały nastrój.

Bardzo dobry!!! :)

Produkt kupiłam jakoś w promocji za jakieś 8zł, ale ogólnie kosztuje ok 12-14zł. Bardzo polecam ten produkt ponieważ:
+ma wspaniały zapach
+ma dobrą konsystencję
+dobrze nawilża

Nie wiem tylko po co są te czarne drobinki przypominające pestki kiwi, ale i tak mi to nie przeszkadza :)

plusy:
+ boski zapach
+ dość dobrze się wchłania
+ dość łatwo się rozprowadza

minusy:
- niepotrzebne są czarne drobinki na wzór pestek kiwi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- nieporęczne opakowanie
- niska wydajność
+ dostępne analogiczne peelingi, olejki, płyny

Dobrze nawilża, pięknie pachnie

Szczerze? Kupiłam to masło przez przypadek. Podczas zakupów w Rossmannie bardzo się spieszyłam. Potrzebowałam pilingu do ciała, a słyszałam, że Tutti Frutti ma bardzo ciekawe zapachy. Przeczytałam na karteczce napis: "Tutti Frutti; piling do ciała" - i wrzuciłam produkt do koszyka. W domu dopiero zauważyłam, że kupiłam masło do ciała. Jednak się nie zawiodłam :)
Plusy:
1. Pięknie pachnie. Naprawdę bardzo ładny zapach: doskonale czuć owocowe nutki.
2. Zapach utrzymuje się na ciele. I to bardzo długo!
3. Bardzo dobrze nawilża. Ciało pozostaje miękkie, nawilżone i jędrne.
Plusy/minusy:
1. Czarne drobinki. Nie czuję, aby masowały. Na początku wystraszyłam się, że będą zostawać mi czarne kropki na ciele, ale po wsiąknięciu masła, drobinki znikają.
Minusy:
1. Cena. Jednak trochę za drogie.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie

dobry, ale szukam czegoś innego

Używam nowej wersji produktu. Dobrze się rozprowadza, jest wydajny, choć zapach średnio mi odpowiada, utrzymuje się jakiś czas na skórze. Jest go naprawdę dużo w opakowaniu, więc bardzo wolno idzie mi zużycie go, pomimo że używam go prawie codziennie (w trakcie tych kilku miesięcy zrobiłam co prawda przerwę od niego). Jeżeli komuś podoba się zapach to polecam. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobre masło

Masło świetnie pachnie! Zapach przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Bardzo dobrze nawilża skórę. Łatwo rozprowadza się i szybko wchłania. Produkt wydajny, ale mógłby byc odrobinę tańszy.

polubiliśmy się

Kosmetyk ma bardzo fajną konsystencję. Łatwo się go rozprowadza, szybko się wchłania. Ma przepiękny zapach. Lubie masła ze względu na wygodne słoiki w których są produkowane. Cena adekwatna do jakości. Jestem jak najbardziej zadowolona z tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Jestem po wrażeniem...

Obecnie posiadam wersje masełka w nowym opakowaniu. Przyznam szczerze, że ta nowa wersja jest lepsza pod względem konsystencji. Jest gładsza i łatwiej się rozprowadza. Zapach oczywiście bez zmian. Nadal jest świeży i przejemny dla nosa. Uwielbiam je stosować. Zawsze po otwarciu najpierw muszę je trochę powąchać i dopiero potem zaczynam je używać :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świeże masło do ciała

Wszystkie kosmetyki FARMONY maja to do siebie, że cudnie pachną. Zapach jest dla mnie kluczowym aspektem jeśli chodzi o wybór kosmetyków nawilżających ciało,więc juz na starcie Farmona ma duży plus.

Masło oczywiście ślicznie pachnie, pojemniczek jest duży i wydajny, krem jest lekki, łatwo się aplikuje i szybko wchłania.

Jedyne co mam do dodania, że mógłby się ciupkę dłużej utrzymywać na skórze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeden pojemniczek

Bardzo udane masło do ciała :)

Używam tego produktu od dosyć dawna,jest wydajny, mam jeszcze trochę. Daję 4 i pół gwiazdki, bo nie stosowałam jeszcze wiele maseł, więc nie mam dużego porównania, pewnie są takie co lepiej nawilżają itp.

No ale te ma plusy takie, że i tak nieźle nawilża, bardzo lubię jego zapach, który jest moim zdaniem nienachalny, nie jakiś bardzo chemiczny, a do tego soczysty, aż chciałabym zjeść tę zawartość, dlatego smarowanie się tym masłem jest dla moich zmysłów przyjemnością nie do przecenienia :) Zapach dość długo utrzymuje się na skórze.

Wiadomo, najlepsze moim zdaniem na noc, ale i tak fajnie i szybko się wchłania. Lubię takie kosmetyki, które naprawdę dają przyjemność z używania, dzięki którym można się odprężyć, ten moim zdaniem do takich należy :)

Uważam, że jest niedrogi i dobrej jakości. Jedyne minusy, który dostrzegam, to ten właśnie, że czasem skóra jest po nim lekko zielonkawa, z tym, że mi to nie przeszkadza i to, że dla suchej skóry może się nie sprawdzić, ja generalnie takiej nie mam, rzadko mi się tak przesusza, więc te masło spełnia u mnie swoje zadania.A co ważne dla mnie jak pisałam- relaksuję i lubię go używać. Na pewno kupię ponownie :)

Konsystencja przyjemna. Polecam :)
Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Zakupiłam ten produkt 2 tygodnie temu ale już mogę się wypowiedzieć na jego temat. Doskonale się sprawdza na upalne dni. Moją skóre nawilża, a zapach jest odświeżający. Nie pozostawia na skórze \'zielonych zabarwień\' a drobinki doskonale się wchłaniają.

Plusy :
- Zbita konsystencja.
- Odświeżający zapach.
- Nawilżenie ciała.
- Wydajne.
- Szybko wchłania się w skóre.
- Nie pozostawia plam na ubraniach.
- Zapach utrzymuje się na skórze przez kila godzin.

Ja nie zauważyłam minusów jak na razie:)

Ilość zużytych opakowań: Zaczynam 1

Zdecydowanie godny polecenia

Kupiłam je jeszcze zimą i od razu się w nim zakochałam. Masło genialnie nawilżyło moją skórę, która zimą wymaga ode mnie naprawdę wiele. Uwielbiałam je po prostu używać. Zapach nieziemski, utrzymuje się i na skórze i w łazience przez dłuższą chwilę. Teraz kiedy zrobiło się gorąco używam go rzadziej, ok. raz w tygodniu bo taką konsystencję wolę zimą. Ale zwłaszcza po depilacji jest świetne.

Plusy
- wspaniały zapach
- idealna konsystencja
- cena (gratis dostałam jeszcze mini opakowanie peelingu)
- dostępność
- nawilżenie skóry

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Warto wypróbować!

Uwielbiam to masło za jego zapach, konsystencję i cenę. Według mnie łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Skóra po nim jest gładka i nawilżona, a zapach długo się utrzymuje i dodaje energii na cały dzień. Do tego jest bardzo wydajny. Ja używam go zazwyczaj wiosną i latem- zimą wolę coś mniej rzeźkiego.

Jedynym minusem są dla mnie drobinki, które ciężko jest rozsmarować i czasami zamiast relaksować denewują;)