Dove, Heat Defense Therapy, Odżywka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury

Odżywka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury zawiera serum ochronne składające się z mikrocząsteczek, które intensywnie nawilża i wzmacnia włosy narażone na działanie wysokiej temperatury. Pozostawia włosy gotowe do stylizacji nie obciążając ich. Odżywka nie obciąża włosów, łatwo się spłukuje, pozostawia włosy gładkie i pomaga w ich rozczesywaniu. Włosy po wysuszeniu i wyprostowaniu są gładkie i lśniące.

Jedna z ulubionych

Używałam tej odżywki jakieś 4-5 lat temu i bardzo, bardzo ją lubiłam, o czym świadczy fakt, że zużyłam dwa opakowania, a z natury jestem stworzonkiem kochającym testować i rzadko kupuję ten sam kosmetyk dwukrotnie. Włosy po użyciu tej odżywki były miękkie, gładkie, odżywione, lepiej się układały i wyglądały na zdrowsze i mocniejsze. Nie mam pojęcia, czy chroniła włosy przed wysoką temperaturą, w sumie ciężko by to było nawet sprawdzić. Chętnie bym ją kupiła, ale tej wersji nie ma juz w sprzedaży, musze więc wypróbować jej nową wersję, bo - z tego co czytałam - ma nawet lepsze oceny.

Używam tego produktu od: używałam 4 czy 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taka sobie.

Kupiłam tę odżywkę zachęcona ceną promocyjną i tą niby ochronną funkcją termiczną. No i jakoś mnie nie zachwyciła. Ładnie pachnie, włosy się rozczesują bez problemu, ale szału nie ma. Po pewnym czasie z resztą zaczęły mi się elektryzować, ale nie jestem pewna, czy to na pewno jej sprawka.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jest całkiem niezła jak na tę firmę.

Odżywka jest nie droga i bardzo wydajna. Uwielbiam jej zapach i konsystencję. Włosy po niej są błyszczące i ładnie się rozczesują. Co do ochrony to ciężko jest mi to stwierdzić, ponieważ używam spray tresemme jeszcze przed prostowaniem, samej odżywki bałabym się stosować. Nie wzmaga przetłuszczania włosów, co jest dla mnie dodatkowym plusem.

Jest ok

Odżywka jest ok. Nie regeneruję włosów, ale włosy po niej są przyjemne w dotyku, ładnie pachną, łatwo się rozczesują, jakiegoś zadziwiającego blasku nie widać, ale generalnie jest ok:)

może być

Fajny zapach, nie obciąża włosów, nie wysusza, nie wydaje mi się jednak, żeby jakoś specjalnie chronił przeciwko skutkom prostowania...

Pod koniec aplikacji ciężko jest ją wydostać...
Jak dla mnie mało wydajna, a dodam, że włosy mam krótkie- do połowy szyi.

Aha, i jak dla mnie- zbyt wodnista konsystencja.

Niezły produkt.

Specjalnego odżywienia nie zaobserwowałam, za to wygładzenie jak najbardziej. Lubię ten produkt za zapach i za to, że dyscyplinuje moje włosy. Dzięki temu specyfikowi fajnie się układają, wyglądają na zdrowsze, są przyjemne w dotyku i "sypkie".

Co do ochrony przed temperaturą - cóż, ja lubię w to wierzyć. ;)

Minus za wydajność - za szybko się kończy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

typowo drogeryjna odżywka

kiedyś prostowałam codziennie włosy, więc postanowiłam w nią zainwestować. mimo jej używania końcówki niestety i tak mi się rozdwajły, a włosy były suche i zniszczone.
po zastosowaniu odżywki włosy były miłe w dotyku i ładnie pachniały, ale nie odżywine czy nawilżone. już nie prostuję włosów to nie jest mi potrzebna, ale za działanie też raczej bym do niej nie wróciła. teraz wole inne odżywki.

Nic specjalnego

Zawsze lubiłam kosmetyki linii Dove do włosów, bo były naprawdę niezłe. No i trafiła się czarna owca. Skusiłam się ze względu na dość wysoką notkę, ale to nie była mądra decyzja. Nie jestem zadowolona z tej odżywki, ponieważ nie pielęgnowała ona moich włosów tak jak odżywki z innych serii, tzn. bardzo ciężko się rozczesywały, były łamliwe. Jedyne, co mnie zaskoczyło, to to, że nie miałam większych problemów z brakiem połysku i układaniem. No i sama nie wiem co o niej myśleć...

Używam tego produktu od: Używałam kiedyś i już więcej n ie kupię
Ilość zużytych opakowań: Tylko jedno. Na szczęście.

KWC

Minimalnie lepsza od szamponu, ale to w końcu odżywka, więc nie dziwota.

+ włosy po jej użyciu były miękkie i ładnie pachniały
+ pomagała w rozczesaniu
+ wydajna; szampon skończył się szybciej
+ niewygórowana cena
+ estetyka - jak w przypadku całej serii.

Dobra seria. I dzięki niej polubiłam Dove.

Lubię :)

Zużyłam całe jedno opakowanie ale potem nie kupiłam, bo jest mnóstwo innych odżywek, które chciałabym przetestować. Ogólnie moim zdaniem ta "ochrona przed wysoką temperaturą" to pic na wodę, chwyt reklamowy. Ale włosy były po niej gładkie i miękkie ;) Wiem, że to zasługa chemicznego składu, ale cóż... Jestem ciekawa, czy wersja w nowym opakowaniu jest tak samo dobra.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Coś okropnego !

Na początku ładnie pięknie, wszystko się ładnie układało, błyszczało, pachniało i ogólnie byłam zachwycona. Jednak po dłuższym stosowaniu niezmiernie się zawiodłam. Więc na prawdę nie polecam tej odżywki. W cale nie ochrania przed wysoką temperaturą, przynajmniej ja tego nie zauważyłam.
Włosy stały się z czasem szorstkie i niemiłe w dotyku. Bardzo się przetłuszczają po jej użyciu. Szkoda na nią nawet tych paru groszy.

Używam tego produktu od: mieiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

obciąża

Lekko wygładza (na chwilę)
Ochrona przed temperaturą? Raczej brak efektów.
W sumie więc nic nie robi, za to obciąża i przetłuszcza włosy. Tyle, że tania i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy