Avon, Naturals, Pomegranate & Mango, Conditioning Body Lotion (Balsam do ciała `Granat i mango`)

Balsam do ciała cudownie pielęgnuje skórę, pozostawiając na niej pyszny zapach. Formuła z ekstraktami granatu i mango znakomicie oczyszcza i odświeża skórę.

nawilżające

+ poręczne, lekkie opakowanie
+ wygoda użytkowania
+ ładny zapach
+ szybko się wchłania
+ nie wywołuje reakcji alergicznych
+ lekka konsystencja

- dostępność
- kiepski skład produktu
- nie nawilża skóry

Kupiony w: U konsultantki

Fajny zapach i nic poza tym

Balsam ma bardzo przyjemny zapach, idealny na lato. Jednak podobnie do reszty balsamów z tej serii, nie daje skórze żadnych właściwości odżywczych. Jeśli szukacie balsamu, który ma dawać JEDYNIE piękny zapach- wtedy polecam :)

Kupiony w: U konsultantki

Szybko wchłania się w ciało

balsam postanowiłam zakupić, gdyż man sucha skórę i potrzebowałam jej nawilżenia ale też by szybko się wchłanial.
Balsam faktycznie się dość szybko wchłania, stosuje go po każdej kąpieli i zauważyłam, że lekko nawilżyl moje ciało.
Jednak nakładam go dwie warstwy by był efekt.
Ma piękny zapach, który, trzyma się do następnego dnia. Więc krótko jak dla mnie.
Jego konsystencja jest lejąca, więc to jest na plus.

W miarę

Balsam po pierwsze cudownie pachnie, zapach ten utrzymuje się na ciele ok 1h.
Nie ma on długotrwałego efektu, nie poprawia ogólnej kondycji skóry, ale tez nie szkodzi, jest lekki co jest plusem. Ogólnie ocena 4/5, bo jednak zapach fajny, ale mógłby być trwalszy

Polecam!

Fajny, delikatny i o ładnym zapachu. Skóra po użyciu miękka i gładka. Bardzo dobrze rozsmarowuję się na skórze, nie pozostawia białych śladów. Cena niska, świetny do codziennego stosowania.

Dla niewymagających będzie w sam raz.

Zużyłam jedną buteleczkę tego balsamu i wystarczy.

Nie mam wymagającej skóry, jest wyjątkowo normalna pod względem nawilżenia.

W tym balsamiku podobał mi się owocowy i trochę słodki zapach. Konsystencja była lekka, balsam wchłaniał się całkiem szybko i całkowicie, nie zostawiał klejącej warstwy. Pomimo małej pojemności wystarczył mi na dość długo. Nie podrażnił mi skóry.
Cały czas stał do góry nogami, więc spływał i zużyłam go prawie do samego końca.
Plusem jest również niska cena na jakiejś dobrej promocji albo w zestawie.

Dla mnie był to zwykły balsamik o miłym zapachu. Nic wyjątkowego, ale też nic złego.
Ja go ponownie nie kupię.

Wykorzystała: kilka próbek

Polecam :p

Zdecydowanie mój faworyt. Balsam posiada lekką formułę. Delikatnie nawilża skórę, nie pozostawia tłustej warstwy. Co więcej, zapach tego balsamu jest obłędny, idealne połączenie aromatów, do tego dosyć długo się utrzymuję.

Niby ok, ale....

Testowałam już rożne warianty zapachowe z tej serii, wydaje mi się, ze chyba najbardziej popularna jest właśnie ta. Balsam ma bardzo ładny zapach, wyczuwalne są owoce. I właśnie to zapach jest największą jego zaletą. Jest on również wyczuwalny później, jednak nie jest zbyt trwały.
Konsystencja balsamu jest dość lejąca i właśnie dla mnie za bardzo, ponieważ wolę nieco gęstsze balsamy, dzięki czemu łatwiej jest aplikować produkt.
Sam balsam nawilża, ale mam wrażenie, że głownie podczas samego aplikowania, a po czasie skóra wraca do poprzedniego stanu, zatem jest dla mnie zbyt mało nawilżający.
Nie podrażnia ani nie uczula mnie.
Ma wygodne opakowanie, o dość małej jak na balsam pojemności, plastikowe z aplikatorem.

Taki sobie

Balsam szału nie robi. Konsystencje ma bardzo rzadką wręcz lejąca. Słabo nawilża. Używałam przez jakiś czas codziennie rano i wieczorem nie widziałam efektów pod wieczór natomiast czułam juz przesuszenie szczegół na łydkach i łokciach. Nie polecam jest dużo innych lepszych produktów. Zapach ma bardzo ładny i przyjemny.

Ładny zapach

Bardzo przeciętny produkt. Zapach bardzo ładny, właśnie dlatego się na niego skusiłam. Jednak nie czułam po nim jakiegoś mega nawilżenia. Nie sprostał moim wymaganiom.

Średni

Jak dla mnie te balsamy są nijakie. Pachną ładnie to fakt, ale nic po za tym. Nawilżenie bardzo małe, co po dwóch godzinach nie ma po nim śladu. Jak dla mnie to można używać tylko pod względem zapachu :)

Kupiony w: U konsultantki

Zaletą tego produktu jest jego zapach - nic więcej....

Produkt otrzymałam w prezencie - nigdy nie używałam wcześniej balsamów z Avon dlatego ucieszyłam się na myśl, że wreszcie coś nowego :)
Moja radość z posiadania produktu nie trwała jednak długo - do pierwszego zastosowania kiedy urzekł mnie soczysty zapach owoców i nic więcej.

Poza tym po nałożeniu długo schnie, jego formuła jest lepka i musimy nieco poczekać, żeby móc się ubrać. Wartości odżywczo-nawilżające produktu zerowe, spójrzcie na skład chemiczny...
Produkt zużyłam niemalże na siłę, znalazłam dla niego zastosowanie jako balsam do stóp.

Kupować produkt dla samego zapachu? Nie warto...