Nivea, Baby, Ochronny krem na każdą pogodę (stara wersja)

Nivea, Baby, Ochronny krem na każdą pogodę (stara wersja)

Ochronny krem na każdą pogodę chroni delikatną skórę dziecka przed mrozem, chłodem i wiatrem od 1. dnia życia. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka i tlenkiem cynku tworzy na skórze warstwę ochronną, która chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jednocześnie nie naruszając naturalnych funkcji skóry Zawiera pantenol, który łagodzi podrażnienia i pomaga redukować zaczerwienienia Łatwo się rozprowadza

Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Formuła stworzona tak, aby zapewnić wysoką tolerancję dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Bez alkoholu etylowego.

nawilżające, ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
bez alkoholu
w tubie
wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy do twarzy, kremy przeciwsłoneczne

Ochronny krem Nivea Baby

Bardzo fajny kremik dla dzieci. Idealny na każdą pogodę. Ma lekka formule. Szybko sie wchlania. Biały kolor,dość gęsta konstytencja przynajmniej jak dla mnie, nie uczulił mojego dziecka ani nie było żadnych zaczerwienień. Nivea to jednak nivea. Zawsze niezawodna.

Dobry

Dobry krem na ochronę skóry mojego dziecka . Zaopatruje się zawsze gdy dni stają się już chłodniejsze lub cieplejsza wtedy skóra mojej córki jest wystawiona na nie porządne efekty słońca bądź wiatru. Konsystencja jest kremowa i balsamiczna szybko się wchłania co najważniejsze przy małym dziecku nie podrażnia ani nie uczula.

Krem i konsystencji maści

Bardzo gęsty, ciężko się go rozsmarowuje. Zapach według mnie jest neutralny.
Zostawia białą powłokę na skórze więc idealnie nada się do twarzy maluszka na mrozy, wsiąka tylko lekko w skórę.
Jest dosyć trwały i wydajny.

Strasznie tłusty i średnio zdaje egzamin..

Krem zakupiłam dzieciom przede wszystkim na wiosenne i jesienno-zimowe spacery. Niestety po pierwszej aplikacji nastąpiło zniechęcenie i ucieczka przed tubką, choć jakoś dały się później przekonać do pielęgnacji. Krem zamknięty w błękitnej tubce z misiem na szacie graficznej i praktycznym zamknięciem na klik. Konsystencja kremu biała ibardzo, bardzo gęsta więc w połowie kremu ciężko go wycisnąć , jest bardzo lepki i strasznie tłusty, przez co wszystko z czym ma styczność ( włosy, czapki,ubrania ) są tłuste. Co do działania mogę powiedzieć, że nie jest zbyt pomocny ponieważ przy małym przymrozku nie ochronił delikatnych policzków dzieci, przez co powstały zaczerwienienia skóry i czerwone plamy przez zbyt duzo wody w składzie. Dzieci nie chętnie go stosowały bo daje uczucie czegoś lepkiego i przeszkadzającego na twarzy. Jedyny plus to taki , że mocno natłuszcza i nawilża skórę przez co jest gładka, ale miał chronić i nie chroni..

Doskonale chroni skórę mojego dziecka przed wiatrem i mrozem

Skóra mojego półrocznego synka jest bardzo wrażliwa. Po spacerze w wietrzny czy mrozny dzień jest zaczerwieniona, podrażniona. Nivea Baby Ochronny krem na każdą pogodę ma świetny skład,gdyż nie zawiera alkoholu etylowego. Przekonuje mnie tym, że jest rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Ochronny krem na każdą pogodę Nivea Baby tworzy na skórze mojego dziecka warstwę ochronną a także łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. To świetna pielęgnacja na co dzień dla delikatnej i wrażliwej skóry mojego synka.

Sprawdzony krem

Tego kremu zawsze stosowałam u moich dzieci przed wyjściem na dwór zimą. Krem spelnia swoją rolę ochronną bez dwóch zdań. Zapobiega podranieniu skóry twarzy oraz rąk przed nadmiernym wiatrem i ujemnymi temeraturami. Dla mojego typu cery jest zbyt tłusty. Bardzo przyjemnie delikatnie pachnie. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Nie jest uciążliwy przy rozprowadzaniu. Nie zostawia białej poświaty. Krem jest na każdą kieszeń gdyż można go kupić w przystępnej cenie.

Okropnie tłusty

Mój partner kupił to, gdy w okolicznych sklepach zabrakło Musteli. Stwierdziłam, że w sumie dlaczego nie, spróbujemy dla naszego dwulatka. Pierwszy zgrzyt nastąpił przy nakładaniu. Krem dość trudno się rozsmarowuje, bieli na początku, jest okropnie tłusty. Nasz energiczny dwulatek mało nie wyszedł z siebie. Nawet przyjemny zapach nie pomógł ;) bo owszem krem ma bardzo przyjemny zapach. I owszem chroni chyba. Ale moje dziecko wyglądało jakbym wymazała mu buzię olejem. Dosłownie. I trudno go zmyć. Kolejne próby aplikacji wyglądały dokładnie tak samo, kończyło się złością i ucieczką na widok błękitnej tubki, bardzo ładnej zresztą. A chyba wszystkie mamy wiedzą jak wygląda spacer z dzieckiem które wkurzymy 5 minut przed wyjściem.
Gwoździem do trumny było, gdy któregoś dnia by zachęcić młodego pokazałam, że "o popatrz, mama też się posmaruje". No ok, posmarowałam się. Rzadko doświadczam takiego uczucia dyskomfortu w związku z nałożeniem czegoś na twarz- czułam, że świecę się tak, że na drugim końcu osiedla mnie widać, calutki czas czułam że mam na buzi obrzydliwą lepiącą tłustą warstwę czegoś, lepiły mi się do tego tłuściocha włosy które zazwyczaj noszę rozpuszczone. Mając porównanie do niewiele droższych musteli czy weledy nigdy przenigdy więcej nie zafunduję mojemu dziecku takiego odczucia na buziaku. Nie, to nie jest w żaden sposób przyjemne. Kij z aplikacją, ale po prostu fatalnie czułam się z tym na buzi. Napisałabym też, że kij ze składem, ale nie, ogrom parafiny kosztem 10zł na buzi mojego malucha zdecydowanie mi nie odpowiada. Nie kupię więcej i nawet nie mam pomysłu jak zużyć resztę tubki, oddawać nikomu nie będę, bo zwyczajnie nie uważam żeby był to specyfik o dobrym składzie, który z czystym sercem chciałabym dać jakiemuś dziecku.
Dam dwie gwiazki, bo faktycznie przed wiatrem, mrozem chroni

Chroni i pielęgnuje.

Kremu używam zawsze przed wyjściem na dwór, nieważne czy jest gorąco czy zimno.
Nakładam go na twarz i rączki mojego dziecka.
Pozostawia tłustą, ochronną warstwe, która chroni moje dziecko przed wiatrem, słońcem czy innymi czynnikami na które jest narażone.
Ma fajną kremową konsystencję, którą łatwo rozprowadzić. Ma ładny delikatny zapach który czuć przez dłuższy czas.
Skóra dziecka jest fajnie nawilżona i natłuszczona.
Wygodne i poręczne opakowanie mogę mieć zawsze pod ręka czy to w torebce czy w wózku.

Dobry

Nivea, Baby, Ochronny krem na każdą pogodę to całkiem dobry krem ochronny. Opakowanie jest wygodne, łatwo się aplikuje. Konsystencja nie za gęsta. W pierwszej chwili zostawia białą warstewkę ale za chwilę się wchłania. Chroni dobrze skórę na buzi i raczkach od wiatru.

Działa! Pożegnaliśmy popękane naczynka

Krem stosowałam na budzie mojego trzy latka ktory podczas mrozu że spaceru wracał z popękanymi naczynkami. No i cóż, działa :) pożegnaliśmy popękane naczynka, a na dodatek krem tak szybko się wchłania że udaje się go nałożyć niemal niezauważalnie :)
Sama stosowałam podczas największych mrozów przed spacerami i przyjemnie się go nosi, nie jest tłusty ale zostawia na skorze przyjemna warstwę. Nie klejąca!
Opakowanie idealne do plecaka czy torby

Nivea trzyma fason

Świetny krem dla dorosłych i dzieci. Krem szybko sie wchłania. Tworzy na buzi taka ochronna powłokę. Twarz jest mega nawilżona i delikatnie pachnie. Pomógł mi również na zaczerwienia w kącikach ust.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry krem na każdą pogodę.

Krem świetnie chroni zarówno przed słońcem, jak i wiatrem oraz mrozem. Nie jest zbyt tłusty i doskonale się rozprowadza. Zapach neutralny, nie podrażnią i nie wywołuje reakcji alergicznej. Polecam.