L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

regenerujące, ochronne
olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce

Serum do paznokci

Ma gęstą żelową konsystencję, wydajny, szybko się wchłania, nie zostawia poczucia klejących rąk, czasem przycina się pompka.
Przy regularnym stosowaniu widać efekty. Skórki w mniej wysuszone, paznokcie wzmocnione.

L`biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

ładny przyjemny zapach, świetnie i szybko się wchłania w paznokcie, po 2 tygodniach regularnego stosowania widoczne pierwsze efekty regeneracji płytki paznokcia

Jest ok

Działa regenerujący, rozjaśnia płytkę paznokcia. Nabłyszcza, ale nie przyspiesza jakoś szczególnie wzrostu ani nie zapobiega łamaniu. U mnie niestety nie sprawdził się.
Opakowanie ma ładne sposób użycia jest dość łatwy, chociaż trzeba chwilę poczekać po użyciu.

Luuuubię!

Kilka lat temu poleciła mi koleżanka to serum i naprawdę uważam je za jedne z lepszych. Wygładza skórki, wzmacnia paznokcie i u mnie przyspiesza wzrost paznokci, a mam bardzo "trudne" i zniszczone, bo obgryzam niestety.
Polecam!

Coś tam działa

Już dość długo mam problem ze słabymi, łamiącymi się pazkokciami. Trochę pomaga odpowiednia suplementacja, ale chciałam im pomóc bardziej wiec kupiłam to serum.
Zazwyczaj nakładam go na noc. Ładnie pachnie i dość dobrze się wchłania, jest również bardzo wydajne.
Jeśli chodzi o działanie to nie wpłynęło znacząco na poprawę stanu płytki, jednak pięknie zregenerowało skórki.
Myślę, że kupię go ponownie aby utrzymać skórę wokół paznokcia w dobrej kondycji, bo samo to bardzo poprawia wygląd dłoni.

Warto mieć

Lubię to serum chyba głównie ze względu na skład. Nie szkodzi paznokciom, co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż teraz ciężko jest znaleźć odżywkę, która nie pogorszy ich stanu...

Z moimi paznokciami nie zrobiła nic specjalnego; stosowałam ją raczej, by tylko na paznokciach coś "mieć". Były one w dobrej kondycji, poza tym nie używałam tego serum regularnie. Na pewno ładnie zaróżowiło i rozjaśniło płytkę oraz wybieliło końce.
Serum ładnie pachnie, jest w przystępnej cenie oraz ma fajne opakowanie. Jest też wydajne, mimo że czasem stosowałam nawet kilka razy dziennie.

Wad nie widzę.

Niewiele robi, niestety

Dla mnie porażka. Ostatnio mam duży problem ze skórkami paznokci oraz paznokciami. Skórki są suche i często się zadzieraj, a paznokcie kruche i rozdwajające się. Oprócz intensywnej kuracji witaminowej postanowiłam zastosować jakiś preparat na skórki/paznokcie. Po recenzjach tego kosmetyku uznałam że może to będzie to, niestety produkt jest nie dla mnie.
Ma fajną żelową konsystencje, ale pompka po naciśnięciu wręcz pryska tym gdzie popadnie, nie da się więc najeść produktu na paznokcie, tylko najpierw na dłoń a później na palce. Trochę bezsensu bo nie jest to kosmetyk jak krem do rąk i raczej powinno się umyć później ręce po tym. Za to jest wydajny jedna pompka wystarcza na wszystkie place.
Cóż wcieram i wcieram i nie widzę jakoś specjalnej poprawy, a o wiele lepszy wydaje się zwykły krem do rąk. Stosuję go trzeci tydzień, 2 razy dziennie i tylko trochę poprawia stan moich wysuszonych skórek do umycia rąk. Skończę produkt, bo może potrzebuje on więcej czasu, ale raczej drugi raz nie kupię. Może zmienię zdanie po jakimś czasie, ale na dzień dzisiejszy produkt jest nie dla mnie.

fajne

Bardzo przyjemny, ma fajną konsystencję i przepięknie pachnie,przyjemny w uzywaniu Jest wydajny, jedna mala kropelka na jedną dłoń. całkiem szybko się wchłania, resztę po czasie po prostu zmywam wodą. używam go w miare regularnie, jedynie szkoda ze nie jest w pedzelku

Nic

Żelowa, gęsta dość konsystencja i dobra wydajność, nienachalny zapach i tyle dobrego. Nie zauwaźyłam żadnego pozytywnego działania. Zwykła oliwa z oliwek lub olej rycynowy na moich paznokciach i skórkach robiły więcej dobrego. Sama zmieszałam oliwę, olej rycynowy, kroplę olejku cytrynowego i wit.E i mam naprawdę działające serum do paznokci i skórek.

Ulubione serum

Miałam zawsze ogromne problemy skórne i z włosami, więc wiadomo, że paznokcie również są dla mnie problematyczne. Serum L'biotici to jedyny produkt, który zauważalnie wpłynął na ich kondycję. Kompleks witamin jest w idealnym zestawie, co sprawia że paznokcie stają się twardsze, błyszczące i nie rozdwajają się. Skórki nie stanowią już żadnego problemu, bo ich nie ma :) polecam!

do powtórnego kupienia

Kupiłam chyba przy różnych okazjach ze 3 buteleczki, i muszę przyznać, że faktycznie pomaga, chociaż szał innych recenzentek wydaje mi się troszeczkę przesadzony :) Produkt ładnie nawilża i uelastycznia, ale nie wzmacnia. Raczej paznokcie nie rosły szybciej ani nie mogłam ich zapuścić dłuższych, ale też stosowałam krótkimi seriami (2tyg z hakiem a potem długa przerwa).
Nie chroni też przed zimnem/ wiatrem/ etc., na zimę byłoby to za mało.

Plusy
+b. ładnie pachnie
+szybko się wchłania
+poprawia kondycję paznokci i skórek
+nie zawiera paskudztw typu aceton i nie jest lakierem

Minusy
-na początku jest żelem, a na palcach już się leje od ciepła
-niepraktyczne opakowanie: jak zgubisz nasadkę, to już nie włożysz do torebki bo pompka sama się naciśnie, no i trudno wykończyć zawartość w pełni
-raczej mało wydajny, albo po prostu to mi szybko schodził (1 opak na ze dwa tygodnie?)
-podobieństwo opakowań z innymi produktami Biowax- kiedyś prawie kupiłabym odżywkę do włosów zamiast tej odżywki!!! grr
-dozowanie- jedna pompka to za mało, dwie już za dużo :(

PS. Cena 18zł?? ja kupowałam w aptece za jakieś 13, a i inne recenzje wskazują na niższe ceny, nie sugerujcie się tym specjalnie.

Szok!

Serum kupiłam przez pomyłkę, byłam pewna, że sięgnęłam po serum do włosów z tej samej linii. Po otwarciu opakowania zorientowałam się, że coś jest nie tak ;) Ale to musiało być przeznaczenie! Serum jest genialne! Zastosowałam je do tej pory dwa razy, a moje postrzępione skórki już zostały ujarzmione! Nie mogę stwierdzić jak serum działa na paznokcie, bo upłynęło zbyt mało czasu odkąd zaczęłam stosowanie kosmetyku, niemniej jednak do pielęgnacji skórek bardzo je polecam! Serum szybko się wchłania, ma delikatny zapach. Gdyby nie pomyłka, pewnie nigdy bym się na nie nie zdecydowała ;)