Avon, Naturals, Ginger & Mango, 2in1 Shampoo and Conditioner (Energizujący szampon z odżywką 2 w 1 `Imbir i mango`) (stara wersja)

Energizujący szampon z odżywką Imbir i Mango delikatnie oczyszcza, dodaje włosom energii i puszystości, oraz sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Szampon z zastosowaniem do włosów normalnych. Zawiera kompleks BioSeed.

Nic na dwa razy

Szampon jest typowym przeciętniakiem Avon. Nic nie robi dobrego włosom, tyle tylko że myje a i to jakoś topornie. Dość przyjemny zapach, z przewagą słodkiego mango. raczej nie polecam, chyba że po jakiejś radykalnej obniżce ceny jako szampon dla mas.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, cięzko go skończyć.

Przeciętny, ale ładnie pachnie

Poza zapachem nie ma tam nic. Myje i to wszystko. Nie wiem gdzie ta odżywka, bo włosy wcale nie są po nim miłe i miękkie.
Nie jest też wydajny, bardzo dużo trzeba go nałożyć i kiepsko się pieni, za pierwszym myciem prawie wcale.

Fakt, cena jest niska, ale w zbliżonej można dostać coś lepszego. :)

Używałam tego produktu: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Znajomy zapach

Rozpocznę opis od nakreślenia walorów aromatycznych, bo te faktycznie sa głównym atrybutem zwracającym uwagę na ten szampon. Spodziewałam się egzotycznej kompozycji zapachowej, podczas gdy, mój nos rozpoznaje w produkcie zapach znanej, wspominanej z nostalgią gumy do żucia... Turbo :) Może tylko mój nos tak reaguje, ale woń doprawdy do złudzenia podobna.
Nietrwała. Kilkaniaście minut po umyciu, zapach znika i staje sie niewyczuwalny, dla mnie.
Pozostałe cechy kosmetyku- konsystencja- żelowa, dość rzadka. Nie jest to kosmetyk wydajny. Szampon dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Niestety- powoduje plątanie moich* włosów (* nie znaczy to oczywiście, że stanowi to regułę), utrudnia ich rozczesywanie. Kwestia odżywki budzi moje wątpliwości, nie zauważyłam żadnych korzystnych zmian, wręcz przeciwnie: szampon ciut "kosmaci" włosy, przesusza je.
Odnoszę dziwne wrażenie, że jest przesycony- "chemią" szczodrzej niż przeciętne produkty.
Niestety nie zyskał mojej aprobaty.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Godny polecenia

Ma śliczny zapach, dobrze myje i odżywia wlosy, po umyciu są one miękkie i puszyste, łatwo się rozczesują.
Opakowanie jest poręczne, wydajność w porównaniu z ceną rewelacyjna, szczególnie jeśli kupi się produkt na promocji
Teraz mam zamiar przetestować limonkę (kocham zielony kolor). Jestem ciekawa czy będzie równie dobra!

Używam tego produktu od:....

nie jest zły

O tak, szamponik zapach ma śliczny, to na pewno plus dla niego, a poza tym to jest raczej przeciętny, nie najgorszy ale bez rewelacji. Co do własności energizujących, cokolwiek one znaczą, to nie zauważyłam niczego takiego. To że jest z odżywką jest raczej trochę naciągane ja i tak używam po nim oddzielnej odżywki, bez tego mogą być problemy.

Używam tego produktu od:ok 4 mcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań:kończę duża 400ml

tak - dla zapachu

Dosc przyjemny szampon, glownie ze wzgledu na jego zapach.
Niestety przydaloby sie w nim wiecej odzywki, bo placze wlosy i dosc trudno jest je rozczesac.
Ale dobrze sie ukladaja, nie sa wysuszone, nie spowodowal u mnie swedzenia skory glowy, tak jak niektore szampony z tej firmy.
Zasluzone 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

słaby

Powiem szczerze,że kosmetyk skusił mnie tym imbirem. Kupiłam go w promocji tak,żeby wypróbować . Nie sprawdził się w ogóle:
- w ogóle się nie pienił, a nałożyłam go 2 razy tyle ,ile innych szamponów
- włosy szybko się przetłuszczały
- nie wiem czy w ogóle je mył;/, tzn nie zauważyłam
Nie polecam, bo nawet zapach imbirowy się szybko ulatniał

Używam tego produktu od:już nie używam

dla niewymagających

Wszystkie szampony z Naturalsow mają 1 cechę wspólną - ślicznie pachną! Ten szapom pachnieapetycznie, że mozna go uznać za żel. Ale do rzeczy. Słabo się pieni, zużywa w expresowym tempie, a efekty i tak są słabiutkie, tzn nie ma się uczucia umycia, włosy są bardzo suche. Generalnie, nie polecam.

dobry na lato

kupiłam skuszona cena i tym że to nowość:)
zapach ma świetny!idealny na lato.na myśli przywodzi jakieś azjatyckie kraje;)
co do właściwości pielęgnacyjnych to w sumie nie najgorszy ale też nie jakaś rewelacja.w sumie to nie lubie szamponów 2w1,plączą one strasznie długie włosy co jest ich zasadniczym minusem;/
ale ogulnie mówiąc szamponik niczego sobie miałam gorsze i lepsze;)

Używam tego produktu od:już skończyłam

nic specjalnego

moge się zgodzić co do zapachu bo jest naprawdę fajny pod tym względem, ale właściwości jako szampon 2w1? :( to coś nie bardzo pod tym względem, po umyciu nim mam nie za miłe siano, czasem trochę łupież mi się pojawi, kiedyś już wkurzyłam się na niego i używam jako żel pod prysznic ale jest bardzo wydajny :P nio i jako szampon uzywam sporadycznie :P

apetyczny

Patrząc na recenzje Wizażanek pomyślałam \"rany, ale mu się oberwało\". A to przecież taki porządny szampon ;] Jestem zaskoczona tym bardziej, że sama mam wymagające włosy i skórę głowy - częste farbowanie wpływa na nie nieco destruktywnie, a nieuregulowany tryb życia sprawia, że się na zmianę przetłuszczają albo przesuszają.
Do rzeczy - szampon bosko pachnie, dzięki czemu dzień zaczyna się bardzo przyjemnie ;] Jest wydajny (a zazwyczaj nawalam szampony w ilości przekraczającej wszelkie dopuszczalne normy), włosy pozostawia gładkie, lśniące i bardzo puszyste - naprawdę nie potrzeba nakładać po nim odżywki.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Warto spróbować, szczególnie że w promocji kosztuje niecałe 6zł.

niebardzo

Raczej średni szampon. Nie wiem gdzie ta odżywka, bo bez nałozenia dodatkowej warstwy samej odżywki nie dało się go stosować. Do tego troszkę więcej wychodziły mi po nim włosy, były jakieś takie suche.
Jedynym plusem tego szamponu jest zajefajny zapach. Mój TŻ uwielbiał wąchać moje włosy po myciu, a czasem zapach utrzymywał się nawet do następnego wieczoru.
Reasumując można go sporadycznie używać jako afrodyzjak :) lub czasmi podczas wyjazdów. Do częstego stosowania nie polecam.