L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

Wyjątkowa detoksykująco-rozświetlająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w węgiel, aby oczyścić skórę z toksyn i przywrócić jej blask. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona i pełna blasku.
Produkt testowany dermatologicznie.

klasyczne
normalna, trądzikowa, mieszana, tłusta, młoda
oczyszczające, wygładzające, matujące, rozświetlające
hipoalergiczna
w słoiku

Skuteczna maska, ale może powodować uczucie ściągnięcia skóry

Maska L'Oreal Paris, Skin Expert - glinka detoksykująco-rozświetlająca, to produkt wart uwagi z wielu powodów. Rozpocznijmy od opakowania, które jest wyjątkowo wygodne. Możemy nakładać ją zarówno palcem, jak i za pomocą szpatułki, co podnosi poziom higieny podczas aplikacji.

Warto wspomnieć o jej skuteczności. Maska rzeczywiście zmniejsza widoczność porów, co stanowi istotne osiągnięcie, zwłaszcza dla osób borykających się z problemem rozszerzonych porów. Skóra po użyciu produktu staje się wyraźnie gładka i nabiera promiennego wyglądu.

Jednak konieczne jest uważanie, aby nie dopuścić do przeschnięcia maski na twarzy, ponieważ może to wywołać uczucie ściągnięcia i przesuszenia skóry. Dlatego zawsze zaleca się ściśle przestrzegać czasu trwania na twarzy i systematycznie nawilżać skórę po zmyciu produktu.

Niezwykle ważnym aspektem jest jej wydajność. Nawet niewielka ilość maski wystarcza na aplikację na całą twarz, co oznacza, że jedno opakowanie starczy na długi czas.

Podsumowując, maska L'Oreal Paris, Skin Expert - glinka detoksykująco-rozświetlająca, to produkt o wielu zaletach. Wygodne opakowanie, efektywne działanie w redukcji porów oraz doskonała wydajność to cechy, które przemawiają na jej korzyść. Niemniej jednak, należy pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry po zmyciu produktu, aby uniknąć uczucia przesuszenia. To zdecydowanie wartościowy produkt do rozważenia w codziennej pielęgnacji skóry.

Maska ma wygodne opakowanie, jest delikatna, oczyszcza.

Maska ma wygodne opakowanie, jest delikatna, oczyszcza ale nie podrażnia, zwęża pory, zapach jest przyjemny, konsystencja jest gęsta i maska starcza na dość długo. Maseczka ma piękny kolor, działa szybko i skutecznie
Maskę kupiłam w promocji w rosmann.

Bardzo fajna, lubię do niej wracać

Jestem bardzo dużą fanką glinek, zarówno takich do zrobienia samemu jak i gotowych już do użycia. Ta jest bardzo dobra i nie odbiega od tych naturalnych robionych samemu.

Wygodne opakowanie można nakładać palcem, albo za pomocą szpatułki, aby było bardziej higienicznie.

Maska jest delikatna, oczyszcza ale nie podrażnia, bywa, że mam skłonności do podrażnień, ale ta nie wywołała żadnych negatywnych skutków.

Zwęża pory, oczyszcza skórę, z czasem pojawia się co raz mniej zaskórników i rzeczywiście na twarzy pojawia się lekki efekt glow!

Podsumowując rozświetlajona u oczyszczona skóra, bez podrażnień.

Produkt idealny dla fanek masek z glinki. Po użyciu cera jest oczyszczona i rozświetlona. Pory są widocznie zmniejszone. Ciężko się ją zmywa, ale nie uważam tego za wadę. Zapach jest przyjemny. Konsystencja jest gęsta. Starcza na dość długo. Cena nie jest niska, ale często pojawiają się promocje.

Naprawdę fajna maseczka

Już po pierwszym użyciu skóra jest dobrze oczyszczona i wygładzona. Maseczka ma piękny kolor i miły zapach. Działa szybko i skutecznie nie dając zanieczyszczeniom żadnych szans. Polecam szczególnie na strefę T – właśnie tam daje najbardziej spektakularny efekt.

Maska która nie działa

Wiele lat temu kiedy to glinki zaczynały być modne, nakupiłam tych masek L'oreal na promocjach myśląc, że łapałam Pana Boga za nogi. Jakież rozczarowanie nastąpiło kilka lat później kiedy wraz z wiedzą przyszło otrzeźwienie, że w kładzie tej maski jest.....nic. Pusty skład, ładne opakowanie i nic innego jak wysoka obecnie cena za to cudo. Maska po nałożeniu na twarz drażniła ją i piekła po jakiś 10 minutach co odczytywałam jako dogłębne działanie. Działanie było dokładnie odwrotne- to substancje drażniące wywoływały ten efekt. Nigdy więcej! Jeśli szukać jakichkolwiek plusów to jedynie ładne opakowanie i ciekawy kolor produktu ale przecież to rzeczy poboczne. Proszę, unikajcie tych masek dla własnego zdrowia.

Oj mocne ma działanie ta maska...

Maskę kupiłam w promocji co bardzo mnie zachecilo do zakupu:)
Porządny słoiczek z zakrętką, dobrze aplikuje się z niego maseczke.
Sama maseczka ma dość gęstą konsystencję koloru szarego.
Dość dobrze oczyszcza, ma bardzo mocne działanie. Nie zauważyłam rozswietlenia, u mnie powoduje mega ściągnięcie skóry i zaczerwienienia, nie jest to przyjemne. Po tej maseczce skóra błaga o krem odżywczy. Dla tłustej skóry będzie ok, dla normalnej wrażliwej lub suchej zdecydowanie nie polecam.

Jest ok

Maska jest dość droga, efekt nie jest Wow, nie wart tej ceny nie oczyszcza tak jak powinna, opakowanie ma wygodne tylko w użyciu i nic poza tym więc każdy lubi co innego.

Wole wersje rozowa

Po zachwytach z wersja rozowa, ktora podkradlam Mamie - L`Oreal Paris, Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca postanowilam kupic wlasna i padlo na ta. Niestety, paradoksalnie, ta wersja jest dla mnie za silna i powoduje podraznienie, sciagniecie i silne zaczerwienienie. Wydaje mi sie, ze bylaby to duzo lepsza maska dla cer tradzikowych, ktorym zalezy na detoksie, niz na rozswietleniu.

Ok

Kupiłam tą maskę aby testować ten produkt. Fajnie się sprawdza. Faktycznie po jego zastosowaniu skóra jest rozświetlona. Jednakże również mocno ściąga i napina skórę. Mało przyjemne uczucie. Po takiej masce potrzeba mega kremu nawilżającego aby uspokoić skórę. Opakowanie klasyczne, bardzo mi się podoba. Czy do niej wrócę ? Nie wiem. Raczej nie że względu na wątpliwości i cenę.

Świetna oczyszczająca glinka

Glinka bezpośrednio gotowa do użycia. Dobrze się rozprowadza na skórze. Wydajna starcza na bardzo długo w zależności od stref na które nakładamy. Ja używam ok. raz w tygodniu. Należy uważać żeby nie wysychała na twarzy, ponieważ wtedy pojawia się nieprzyjemne ściągnięcie i przesuszenie. Rozświetla i oczyszcza.

Godna polecenia

Nie miałem okazji stosować tej maski na dłuższą metę, mimo to polecam. Daje natychmiastowy efekt wygładzonej, oczyszczonej i napiętej (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) skóry. Niedoskonałości są mniej widoczne a nadmiar sebum usunięty. Świetna przed jakimiś "wielkimi wyjściami".