Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Szampon do włosów normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z liścia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycję suchych włosów, nadaje im miękkość i elastyczność.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa

dobry oczyszczacz

Szampony z Barwy kupuję regularnie, ponieważ dobrze nadają się do oczyszczania włosów z olei, masek i innych ulepszczaczy silikonowych. Włosy po ich użyciu są puszyste ale nie używam ich zbyt często bo jakoś pojawia mi się po nich łupież. Mimo to nie zrezygnuję z ich kupna. Szczególnie przypadł mi do gustu właśnie szampon brzozowy. Minusem dla mnie jest zbyt duży otwór, przez co nie raz szampon mi gdzieś skapnął, źle się go aplikuje.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobrze oczyszcza

Bardzo lubię szampony Barwy, ponieważ bardzo dobrze oczyszczają skórę głowy, która mniej się przetłuszcza. Podoba mi się ich ziołowy zapach i niska cena. Szampon dobrze zmywa z włosów tłuste maseczki i oleje. Niestety szampon ma też minusy, takie jak: wodnista konsystencja (szampon przelewa się przez ręce) oraz to, że delikatnie wysuszają włosy oraz je plączą, ale z tym dobrze radzi sobie odżywka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetny czyścik

Szampony z SLES lub SLS stosuję tylko raz na dwa tygodnie aby oczyścić włosy i skórę głowy. Ostatnio używam Barwy brzozowej, którą kupiłam za 3 zł.
\\nSzampon ten to klasyczny zdzierak, świetnie myje włosy, po jego użyciu mam uczucie świeżych i czyściutkich włosków.
\\nTo czego od niego oczekuję zostało spełnione, na inne efekty na moich włosach nie liczę, gdyż do poprawy kondycji włosów służą maski i odżywki.

Przedłuża świeżość

Mam włosy niskoporowate. Myję je co 2 dni łagodnym szamponem (babydream, facelle) a Barwą co 1-2 tygodnie dla bardzo dokładnego oczyszczenia.

Plusy:
- świetnie oczyszcza włosy z silikonów, resztek olejów i i innych
- bardzo dobrze się pieni, ale i tak stosuję metodę kuebczkową
(w kubku lub starej butelce po zużytym szamponie rozcieńczam szampon z wodą dzięki czemu jest wydajniejszy i mniej agresywny dla delikatnych włosów)
- ma ładny zapach i kolor
- wszyscy narzekają na zbyt duży otwór w butelce, ale ja go lubię ;) wystarczy tylko lekko przechylić butelkę a na pewno nie wyleje się zbyt dużo
- szampon przedłuża świeżość włosów
- włosy są po nim dokładnie oczyszczone, a więc lekkie, błyszczące i uniesione u nasady
- niska cena (biorąc pod uwagę, że używam go 3-4 razy w miesiącu butelka wystarcza mi na co najmniej pół roku)
- nie mam problemów z wrażliwym skalpem i ten szampon też go nie podrażnia

Minusy:
- jak dla mnie słaba dostępność- nie spotykam go w Rossmannie w moim miasteczku, jedynie w Realu, w którym bywam rzadko i kupuję na zapas;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: kilka

dla mnie najlepszy szampon

dla mnie szampon nr 1 :) mam włosy płaskie i łatwo przetłuszczające się. ten szampon jest idealny do codziennej pielęgnacji. skład nie jest bardzo rozbudowany, nie ma silikonów, więc nie obciąża cienkich włosów. czasem używam innych szamponów, ale zawsze wracam do Barwy.

od szamponu nie wymagam super pielęgnacji i odbudowy - od tego są odżywki i maski. wszystkie szampony z barwy ziołowej dobrze oczyszczają włosy, pieni się ładnie, pięknie ziołowo pachnie. moje włosy po nim są dobrze wyczyszczone i przyjemnie sypkie i miękkie w dotyku. no i ta cudownie niska cena!

niestety miewam problemy z dostępem do tego szamponu. zamawiam go przez internetową aptekę, od razu z dużym zapasem na kilka miesięcy.

kupiłam go zupełnie przypadkiem i to był strzał w 10 w mojej pielęgnacji włosów :) polecam gorąco

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Czasem...

Czasem trzeba oczyścić włosy bardziej radykalnie z nadbudowania odżywkami i produktami do stylizacji.Wtedy warto sięgnąć po szampon z tym okropnym SLSem;) Barwa się nadaje, ale nie polecam do dłuższego stosowania zwłaszcza jak ma się długie, kręcone i wysoko porowate włosy tak jak ja.W moim przypadku już po dwukrotnym stosowaniu otrzymuję kupę siana w której potrafi utknąć grzebień (mało fajne).Dlatego sięgam po ten szampon żadko i jednorazowo.Szkoda, bo jest tani i nie powoduje łupieżu.Niestety przy skórze powoduje przetłuszczanie a na długości suche siano.Wolę coś łagodniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

swietny..polecam

witam chce sie podzielic dobra opinia o tym szamponie..mam włosy farbowane....i mialam lutum szamponow..jeden wywolywal lupiez drugi przetluszczalz gornej polki kupowalam zmienialam ...maz juz mial dosc tego zuzywania po mnie szamponow..wiec poszedl do sklepu i kupil oto ten szampon..a ja mowie ze taki tani to pwnie dziadostwo..a tu w szoku jestem nie spodziewalam sie tak pieknych i zdrowych wlosow po tym szamponie ..kocham mojego meza ponad wszzystko ale za ten szampon chyba najbardziej..włosy sie blyszcza sa piekne nawilzone ale pod warunkiem jednym ze po kazdym umyciu nakladam odzywke :) z garnier avokado..polecam polaczenie super efekt.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: nie cale pierwsze

ulubiony szampon oczyszczajacy

Zdecydowanie najlepszy szampon oczyszczający. Używam go raz na około dwa tygodnie, spełnia swoje zadanie w 100%. Po umyciu konieczne jest użycie odzywki, ponieważ szampon może lekko przesuszać i plątać włosy. Lekko niewygodna butelka, łatwo wylać za dużo, lecz nie jest najgorsza. Ładny zapach, świetnie się pieni, dość wydajny. Za taka cenę, super, polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

doskonały

kolejny szampon ziołowy Barwy który spełnił wszystkie moje wymogi.
świetny oczyszczacz, stosuję go co 2-3 tyg i idealnie zmywa wszystko to co się nadbudowało w tym czasie. dobrze się pieni, łatwo spłukuje.
milutki zapach, konsystencja trochę gęstawa i przez ten duży otwór cięzko nabrać odpowiednią ilość i nie przesadzić ale co się bedę szczegółów czepiać :D

produkt moim zdaniem za mocny do stosowania na codzień, a bez dobrej maski czy odżywki po ani rusz, jak każdy mocny szampon bez dodatku silikonowych paskudztw plącze włosy niemiłosiernie.

ja jestem bardzo na tak, szampon wraz z tataro-chmielowym bratem zostaną ze mną na baaaardzo długo

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki na zmianę z tataro

Dobre myjadło

Moje włosy nie znają farb, są naturalnie proste, niskoporowate. Potrzebują mycia codziennie, maksymalnie co dwa dni. Niestety muszę używać szamponów z silniejszymi detergentami, inaczej prześladuje mnie "przyklap". Wszystkie myjadła z linii Barwy Ziołowej sprawdzają się u mnie bardzo dobrze. Włosy czyste, delikatnie odbite od nasady. Wpływu na przetłuszczanie nie zauważyłam,ale też nie oczekiwałam. Problemów z rozczesywaniem nie mam, ale zazwyczaj używam odżywki do spłukiwania, no i moje włosy nie płaczą się z natury. Dla mnie szampon ma myć i nie podrażniać. Ten się sprawdza. Nie jest zbyt wydajny, ale cena jest wręcz bajeczna! Polecam spróbować.

Używam tego produktu od: dwóch lat na zmianę z innymi

Bardzo pozytywnie zaskoczona

Po przeczytanych recenzjach na wizażu wciąż nie byłam przekonana.. Myślałam sobie, że pozytywne recenzje piszą dziewczyny, które mogą użyć do swoich włosów "Ludwika" a i tak będą puszyste, miękkie i błyszczące. Ale za tą cenę postanowiłam spróbować (2,70 Tesco). Moje włosy są wysokoporowate, przesuszone na końcach, puszące się, lekko falowane, po rozjaśnianiu a obecnie nałożeniu ciemnej farby. Nie są o dziwo w stanie ciężkim (całkiem ok po tylu zabiegach). W każdym razie do rzeczy: szamponik bardzo przyjemny, uroczy zapach, uwielbiam tą butelkę mimo dużego otworu (mi tam nic nie chlupie). Pieni się bardzo dobrze, przyjemnie oczyszcza, zmywa olej. Nie wiem jak się sprawuje bez odżywki bo po umyciu nałożyłam maseczkę Elseve nie było więc żadnych problemów z rozczesaniem. A po wyschnięciu (nie suszę ich pozostawiam do wyschnięcia).. mmm! Puszek, mięciusie (ale nie puszące się), błyszczące i pachnące. Świetny produkt, mój nowy ulubieniec. Ten szampon na pewno pomoże mi w odzyskaniu zdrowych włosów.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam używać

Bardzo fajny szamponik ,dobrze się pieni ,przyjemny skład.
Włosy są mięciutkie , puszyste i lśniące.
Łatwo dostępny i tani ,żadnej krzywdy nie robi ,idealny do codziennej pielęgnacji.