Schwarzkopf, Gliss Liquid Silk Shine Shampoo (Szampon z ceramidami i jedwabiem do włosów matowych i łamliwych (nowa wersja))

Szampon Gliss Liquid Silk z ceramidami i jedwabiem do włosów matowych i łamliwych. Miękkie, jedwabiste włosy i łatwiejsze rozczesywanie. Oczyszcza bez obciążania i chroni włosy przed uszkodzeniami.

Benefity:
• Efektywnie oczyszcza i pielęgnuje włosy bez obciążania
• Dla +100% mocniejszych włosów
• Dodaje włosom blasku i miękkości
• Dla zdrowo wyglądających i lśniących włosów
• Nowa formuła o pięknym zapachu, bez silikonów
• 91% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda)
• Butelka wykonana w 100% z plastiku z recyklingu (nie dotyczy nakrętki, etykiety i barwnika)
• Produkt certyfikowany przez PETA - największą organizację ochrony praw zwierząt

oczyszczające, nabłyszczające, wzmacniające
bez silikonów, zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny szampon dla łamliwych włosów

Uwielbiam ten szampon! Po umyciu włosy były zregenerowane i pięknie pachniały. Zdecydowanie rzadziej zauważam oznaki połamanych włosów, nawet po całym dniu gdy są spięte.
Zdecydowanie zakupie produkt kolejny i kolejny raz!

Polecam!

Serdecznie polecam szampon! Mam włosy srednioporowate, więc szukam szamponów, które wygładza włosy. Po szkapie są przepięknie lśniące i gładkie. A zapach jest oszałamiający!

Mój ulubiony

Szampon do włosów ma piękny zapach, super się pieni, włosy mają piękny zapach, fajnie się rozczesują. To na duży plus. Najważniejsze, że nie mam łupieżu po nim. Moim przyjaciołom poleciłam i są zadowoleni z efektów. Włosy są znacznie zdrowie i piękne .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ten związek nie ma przyszłości.

Najpierw chciałam po bożemu, dokładnie odliczać minuty, w pełni oddać się całej procedurze, z namaszczeniem namaszczać włosy szamponem, nastepnie odżywką. Celebrować ten czas. No i niestety. Zamiast obiecanej tafli - wzburzone morze. Nic, zupełnie nic na moich włosach sie nie sprawdziło. Były szorstkie, spuszone do granic możliwości, sztywne, dziwne. Nie do okiełznania. Ale nie poddajemy się. W końcu butelka szamponu jest duża, a odżywki starczy na dużo więcej niż jedno użycie. Tym razem użyłam zestawu mniej sugerując się tym, co na opakowaniu, efekt był ciut lepszy, ale nadal to nie było to. Mam farbowane włosy, z tendencją do skrętu, bez problemów z przetłuszczaniem. Włosy suszę bez pomocy suszarki. Kolejne podejście - troche lepiej, ale obiecanej tafli nadal brak. Musiałam posiłkować sie olejkiem, żeby wprowadzić odrobinę ładu w moich włosach. Próbujemy dalej, ale bez większych efektów. Sam szampon jak i odżywka pachną pięknie, opakowanie jest duże, wystarczy na sporo myć. Głęboko wierzę w to, że na niejednej głowie zrobił prawdziwy szał, a tylko z moimi włosami nie do końca było mu po drodze.

Podsumowując - włosy długie, farbowane, z tendencją do skrętu, skóra normalna - nie jest to produkt odpowiedni dla moich włosów

Minusy:
- włosy szorstkie w dotyku, strasznie spuszone
- obciążone
- bez blasku

Plusy:
- szampon wydajny
- pieknie pachną
- przyjemna konsystencja

Nowe, lśniące włosy

Podsumuję to jednym słowem - niesamowity. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, jeszcze chyba żaden szampon nie sprawił, żeby moje włosy były tak bardzo gładkie i lśniące. Szampon bardzo dobrze się rozprowadza, bardzo dobrze spłukuje, nie mam wrażenia ciężkości. Próbowałam solo i z maską, obydwa sposoby dobrze się sprawdzają, ale maska dodaje łatwości z rozczesywaniem. Jedna uwaga do opakowania - po kilku użyciach zerwał mi się jeden "zawias" od zamknięcia, pomimo delikatnego użytkowania, więc na pewno tu trzeba być ostrożnym.
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie, na pewno kupię ponownie.

Szampon ????

Schwarzkopf Gliss Liquid Silk Shine Shampoo to produkt dedykowany włosom matowym i łamliwym. Formuła z ceramidami i jedwabiem ma na celu wzmocnienie i odżywienie włosów, przywracając im blask i elastyczność. Moja opinia na temat tego szamponu opiera się na jego działaniu, które jest efektywne w poprawie kondycji włosów. Po użyciu tego szamponu moje włosy stają się bardziej miękkie, lśniące i łatwiejsze w rozczesywaniu. Zapach jest przyjemny i delikatny, a konsystencja szamponu dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Jednak efekty mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i typu włosów, więc warto przetestować ten produkt, aby sprawdzić, czy spełnia oczekiwania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szampon, który ożywił moje matowe włosy!

Ten szampon Gliss Liquid Silk Shine od Schwarzkopf to prawdziwy ratunek dla moich matowych i łamliwych włosów!

Mam naturalnie matowe włosy, które często wydają się szare i pozbawione życia. Ten szampon okazał się być idealnym rozwiązaniem! Jego konsystencja jest gęsta, co sprawia, że łatwo się rozprowadza, a zapach jest delikatny i przyjemny. Po zastosowaniu moje włosy stają się bardziej miękkie, gładkie i lśniące, a także o wiele mniej łamliwe. Opakowanie jest wygodne w użyciu, a cena jest przystępna. Polecam ten szampon każdemu, kto boryka się z problemem matowych i łamliwych włosów!

Nie spełnił moich oczekiwań

Skład tego szamponu jest bardzo obiecujący. Producent zapewnia o regeneracji włosa oraz nawilżeniu. Niestety ten szampon nic nie wniósł w mojej pielęgnacji włosów. Miałam wrażenie że moje włosy były obciążone i nie wyglądały najlepiej. Jedyny plus to przyjemny zapach.

Schwarzkopf Gliss Shampoo Silk Shine

Szampon Gliss Silk Shine zrobił na mnie ogromne wrażenie. Już po pierwszym umyciu moje włosy nabrały przepięknego blasku, są bardzo miłe, gładkie oraz przyjemne w dotyku. Produkt zawiera aż 91% składników naturalnych w tym ceramidy oraz jedwab, które wzmacniają oraz wygładzają powierzchnię włosów. Dodatkowo szampon ma bardzo przyjemny zapach. Zapewnia włosom regenerację oraz w widoczny sposób poprawia ich kondycję. Polecam.

Szampon do włosów

Szampon świetnie się pieni, Dale uczucie świeżości, włosy są gładkie i lśniące. Duże opakowanie starczy na bardzo dużo myć. A samego produktu nie trzeba nakładać dużo dlatego jest bardzo wydajny. Opakowanie zgrabne i fajne w użytkowaniu. Z chęcią kupię go ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szampon na codzień o obłędnym zapachu

Zacznę od tego, że uwielbiam produkty do włosów marki gliss i są niedoceniane. Produkty mają świetne składy, działanie i niskie ceny.
Wybrałam jedwabną serię, ponieważ nigdy nie testowałam działania tego składnika na swoich włosach, a byłam go bardzo ciekawa. W składzie znajdziemy także keratynę oraz olej z pestek moreli. Nie znajdziemy za to silikonów za co ogromny plus, ponieważ moja skóra głowy źle znosi ich obecność w szamponie. Testowanie przypadło mi akurat na wyjazd majowy co pozwoliło mi zobaczyć komfort jego użycia w różnych warunkach.
Butelka jest przeźroczysta, więc mogłam bez problemu kontrolować poziom zużycia. Choć opakowanie jest różowe szampon sam w sobie ma biały perłowy kolor. Jest dość gęsty przez co nie spływa z dłoni i już niewielka ilość starcza, aby stworzyć na głowie dużą ilość piany. Ja osobiście uwielbiam ten efekt i u mnie szampon musi się pienić - z tego powodu wybieram te z sls (składnikiem spieniającym). Nie dość, że świetnie domywa dzięki temu skórę głowy to jest wydajny. Zapach szamponu jest śliczny, słodki i zebrałam dużo komplementu co do zapachu moich włosów. To co możemy zauważyć po myciu to śliska warstewka na włosach (mi osobiście to nie przeszkadza). Po wysuszeniu włosy są ładnie wygładzone i sypkie. Szampon ma jak dla mnie duże działanie pielęgnacyjne i często moim cienkim włosom nie potrzeba przy nim żadnych odżywek -co w przypadku wyjazdów było dużym plusem). Minusem może być natomiast obciążanie cienkich, naturalnych włosów, szczególnie jeśli używamy dodatkowo odżywek i masek. Mi osobiście się to nie zdarzyło, bo moje włosy są rozjaśniane, jednak to opinia mojej koleżanki.
Podsumowując szampon jest świetny, gdy chcemy ujarzmić niesforne, rozjaśnione włosy a nie mamy czasu na godziny pielęgnacji i stylizacji.

+ działanie pielęgnacyjne
+ piękny zapach
+ brak silikonu w składzie
+ jedwab i keratyna wysoko w składzie
+ dobra piana przy małej ilości produktu
+ wydajny
+ łatwo dostępny
+ dobry skład w niskiej cenie
+ włosy dobrze się po nim rozczesują
+ włosy są sypkie, lśniące
+ oszczędza czas na wyjazdach

Szampon z płynnym jedwabiem

Zapach produktu jest piękny. Szampon fajnie się pieni, nie obciąża włosów. Jest to dość wydajny produkt. Dobrze się wmasowuje we włosy i skórę głowy, nie ma problemów ze splukiwaniem.

Efekty są widoczne po pierwszym użyciu. Włosy są miękkie, błyszczące, zauważanie zdrowsze. Działanie oczyszczające jest bardzo delikatne, więc do codziennego użytku stosowałam dodatkowo vo kilka dni mocniejszy produkt. Brakowało mi również uniesienia włosów u nasady, pomimo pieknego efektu na długości. Przez to fryzure wyglądała jakby brakowało jej objętości.

Ogólnie dobry produkt, zapewniający delikatny efekt oczyszczający, który pozwala na uzyskanie błysku, lśnienia oraz wizualnie zauważalnej poprawy kondycji włosów.