Avon, True Colour, Conditioning Nail Enamel Remover [Nail Experts, Clean & Correct Nail Enamel Remover] (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Zmywacz do paznokci Avon dokładnie oczyści i odżywi Twoje paznokcie, łagodząc podrażnienia dzięki zawartości panthenolu.

Skuteczny i pachnący zmywacz do paznokci z łagodzącym panthenolem
Efekt: oczyszczona i odżywiona płytka paznokcia – gotowa do aplikacji kolorowego lakieru
Subtelny kwiatowy zapach i nawilżone, zdrowo błyszczące paznokcie? Mówimy o odżywce? Też! Odżywka i zmywacz w jednej buteleczce to istna rewolucja! Bezacetonowy, pachnący zmywacz z dodatkiem panthenolu kompleksowo pielęgnuje Twoje paznokcie, jednocześnie dbając, byś mogła precyzyjnie usunąć niechcianą warstwę lakieru.

bez acetonu
zapachowa

Lepszy niż inne

+kiedy malowałam paznokcie zwykłymi lakierami, bardzo go lubiłam,
+czuć znaczącą różnicę w używaniu tego zmywacza a innych,
+nie dość, że jest to zwyczajnie przyjemność, bo jest dużo bardziej "luksusowy", to jeszcze szybciej i dokładniej zmywa,
+nie niszczy paznokci,
+ma ładniejszy i łagodniejszy zapach niż inne zmywacze,
+bardzo ładne opakowanie,
+wygodnie się go wylewa, dziurka jest bardzo mała,
+na waciku ma przyjemny, różowy kolor,
+przezroczyste opakowanie - widać, ile go zostało,

-cena jak na tę pojemność jest wysoka, inne zmywacze są sporo tańsze, a jak się regularnie maluje paznokcie, to trochę jednak schodzi,
-nie jest wybitnie wydajny

Obecnie robię hybrydy, więc zmywacze nie są mi potrzebne, ale gdybym dalej używała lakierów tradycyjnych, na pewno kupowałabym go nadal.

Kupiony w: U konsultantki

dobry zmywacz zapach w miare przyjemny da sie wytrzymac szybko zywa

To jeden z moich pierwszych zmywaczy. Bardzo dobra receptura powoduje brak wyszuszenia paznokci i skorek. Na promocjach ma bardzo dobra cene.
Nawet powiedziałabym ze nawilza skorki. Szybko zmywa lakier.

Za drogi, ale bardzo dobrej jakości

Kiedyś używałam non stop tego zmywacza. Z czasem porzuciłam go na rzecz tańszych, a równie dobrze działających, ale nadal lubię raz na jakiś czas do niego wrócić.

To, co najbardziej mi się w nim podoba: ma ładne, proste opakowanie (bez krzykliwej, kolorowej etykiety, jak ma spora ilość zmywaczy), radzi sobie bezproblemowo ze zmywaniem lakieru, nie ma bardzo mocnego zapachu. Owszem, pachnie jak to zmywacz, ale naprawdę nie najgorzej.
Dodatkowo, nie wywołuje u mnie osłabienia paznokci czy wysuszenia skórek. Delikatny, bezacetonowy. Czy polepsza stan paznokci dzięki keratynie i obecności w składzie panthenolu? Szczerze mówiąc, nie zauważyłam. Mnie wystarczy, że dodatkowo ich nie niszczy podczas manicure, szczególnie że manicure robię dość często.

Minusy? Jak dla mnie tylko cena. Gdyby nie to, byłby idealny.
Na pewno jeszcze nieraz do niego wrócę, ale na pewno tylko na promocji.

Dawno, dawno temu...

+kiedy paznokcie żelowe/akrylowe/hybrydy dopiero się nam śniły, ten oto zmywacz towarzyszył mi na co dzień:)
+nie ma zapachu typowego dla zmywaczy, nie jest on może najładniejszy, ale da się wytrzymać, jest łagodniejszy niż inne,
+przyjemne dla oka opakowanie, inne zmywacze nie mają takich ładnych butelek, podoba mi się też delikatny różowy kolor,
+wygodna aplikacja, zmywacz ma małą dziurkę na środku, nie wylewamy niepotrzebnie zbyt dużo produktu,
+jak go dobrze zakręcimy to nie ma możliwości, że się wyleje,
+napisy się nie ścierają, porządny plastik,
+widać ile go zostało i kiedy trzeba zaopatrzyć się w nowy,

-/+ wydaje się być dosyć drogi w cenie regularnej, ale ja zawsze zaopatrywałam się w niego w promocji, wtedy jest ok,
-/+ to niby zmywacz z odżywką, ale nie zauważyłam żadnego zbawiennego wpływu na moje paznokcie,
-/+ działanie przeciętne, jak każdego innego zmywacza, zmywa, ani źle, ani dobrze,

-dość słaba wydajność

Polecam ten zmywacz, jest o wiele ładniejszy/ładniej pachnący/bardziej luksusowy niż zwykłe zmywacze z drogerii.

tradycyjny zmywacz do paznokci

+ skuteczny,
+ zamknięty w wygodnej butelce ze szczelną nakrętką,
+ wydajny,
+ bez acetonu,

- ma intensywny, trochę drażniący zapach - jak nie jeden zmywacz do paznokci :-)
- wysoka cena

Chyba nie warto

Wydaje mi się, że zmywacz jak każdy inny. Może trochę lepiej pachnie. Nie wyróżnia się niczym innym a nie jest zbyt tani. Chyba jednak wolę wydać 3 razy mniej, a kupić coś zwyklejszego.

Fajne opakowanie.

Bardzo lubię opakowanie tego zmywacza. Jest bardzo ładne, wyróżnia się na tle innych (np. Rossmanowej Isany).
Dodatkowo ma aplikator, nie lubię zmywaczy z otwartą szyjką.
Jest delikatny, po użyciu nie czuję dyskomfortu na dłoniach. Dobrze usuwa lakier z paznokci, nie zawiera acetonu, nie podrażnia, wydajność standardowa.
Zużyłam już wiele opakowań i na pewno kupię kolejne.
Jego jedynym minusem jest cena, zawsze kupuję go podczas promocji.

Ideał, gdyby nie cena.

Bardzo go lubię, gdyż oprócz świetnego zresztą zmywania lakieru funduje nam też pielęgnację. Używam go zamiennie z Isana, która jest tania, ale niestety nie aż tak dobra. Ten Avonowy pięknie pachnie, super ładnie zmywa lakier. Jest wydajny, niestety też kurde drogi!!! Jednak z drugiej strony wart jest tej ceny. Polecam. A już na promocji to tylko go brać i to w ilości hurtowej!!!

Wracam do niego :)

Avon... mam mieszane uczucia co do tej formy bo...
jeden krem do rąk mi odpowiada, inny to porażka, farby i szampony zniszczyły mi dostrzętnie włosy ... to najgorsza porażka, żele pod prysznic uwielbiam, balsamy kocham, jestem wierna perfumom, masła do ciała pozostawiają u mnie taki biały nalot...
Ale zmywacz kocham :D
Plusy :
+ wydajny
+ wydajny
+ wydajny
+ świetnie zmywa, oczyszcza z każdego lakieru jaki mam

I to w zasadzie przesądza sprawę.
Ostatnio mi się skończył, zapomniałam dokupić, musiałam skorzystać ze zmywacza dostępnego w sklepie, taki normalny powszechny w szklanej buteleczce.
Boże jedyny ... Po trzecim zmywaniu robie przerwe w malowaniu paznokci i właśnie czekam na zmywacz z Avonu.
To była porażka, może i nie śmierdział ( z Avonu troche go czuć jednak :D ) ale myślałam że palce sobie powykręcam od tego zmywania.
Nie.
Wracam do Avonu, zdecydowanie.
Może i ma ciut nieprzyjemny zapach ( no ja go czuję ) i ma jednak swoją cenę bo 20zł to taka norma...
ale wystarcza mi na baaardzo długo a paznokcie maluję niemal stale, więc wydajność i szybkość usuwania lakieru przesądza u mnie sprawę, do tego nie dostrzegam żeby paznokcie mi się psuły od nadmiaru zmywacza .

Używam tego produktu od: Od bardzo dawna.
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Dla mnie najlepszy

Używam tego zmywacza od zawsze. U mnie się na tyle sprawdza, ze nawet nie myślałam o zmianie. Dobrze zmywa, nie wysusza, nie podrażnia nie uczula. Nie ma też przykrego zapachu, a wręcz przeciwni. Fajne też opakowanie w przezroczystej butelce o pojemności 150 ml, więc na długo starcza. Cena trochę poskoczyła ostatnimi czasy. Obecnie 18- 20 pln.

Używam tego produktu od: od zawsze
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 butelek napewno

bardzo średni

Zmywacz może i łagodny ale...nie zmywa. Właściwie zmywa, ale trzeba się sporo namęczyć, aby dokładnie oczyścić płytkę z lakieru
Daję tylko 2 gwiazdki za to, że nie śmierdzi i ma ładną butelkę, ale... NIC poza tym, niestety.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ma swoje plusy i minusy

Zmywacz ten ma kilka niewątpliwych atutów: jest bardzo łagodny dla płytki paznokcia, nie tylko nie niszczy jej, a wręcz delikatnie ją nawilża/odżywia. Nie ma też bardzo nieprzyjemnego zapachu.
Niestety, by dobrze zmywał, trzeba go użyć w dość sporej ilości, przez co staje się niewydajny, co przy jego cenie jest sporym minusem.

Używam tego produktu od: używałam go ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 3