Avon, True Colour, Conditioning Nail Enamel Remover [Nail Experts, Clean & Correct Nail Enamel Remover] (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Zmywacz do paznokci Avon dokładnie oczyści i odżywi Twoje paznokcie, łagodząc podrażnienia dzięki zawartości panthenolu.

Skuteczny i pachnący zmywacz do paznokci z łagodzącym panthenolem
Efekt: oczyszczona i odżywiona płytka paznokcia – gotowa do aplikacji kolorowego lakieru
Subtelny kwiatowy zapach i nawilżone, zdrowo błyszczące paznokcie? Mówimy o odżywce? Też! Odżywka i zmywacz w jednej buteleczce to istna rewolucja! Bezacetonowy, pachnący zmywacz z dodatkiem panthenolu kompleksowo pielęgnuje Twoje paznokcie, jednocześnie dbając, byś mogła precyzyjnie usunąć niechcianą warstwę lakieru.

bez acetonu
zapachowa

dobry, jak się trafi w promocji

zmywacz dość wydajny, nie śmierdzi za bardzo, co najważniejsze - nie wysusza paznokci tak jak zwykłe drogeryjne specyfiki. używam od pewnego czasu regularnie, maluję maluję paznokcie co 3-4 dni.
średnio sobie radzi z brokatami, ale jeszcze nie trafiłam na nieagresywny zmywacz, który by sobie z nimi radził perfekcyjnie ;)
cena w promocji akceptowalna :)

drogi

trochę drogi jak na zwykły zmywacz do paznokci. Udało mi się go kupić w jakiejś promocji , gdzie cena w stosunku do pojemności była w miare korzystna.

Ma bardzo ładne opakowanie , wygodnie nakłada się go na wacik. Strasznie śmierdzi , aż szczypie w nos przy usuwaniu lakieru. Nadal się do tego nie przyzwyczaiłam. Skutecznie usuwa lakier. Nie musimy zużywać do tego tony wacików. Wystarczy już niewielka ilość zmywacza , więc można go uznać za wydajny , jednak za taką cenę pojemność i tak jest dla mnie zbyt mała.

Pewnie używałabym go nadal , ale znalazłam równie dobre i tanie zmywacze , więc nie mam zamiaru przepłacać:)
Ten zmywacz jest jednym z nielicznych produktów avonu , którę mogę polecic :D

kiedyś używałam tylko tego

Bardzo dobry zmywacz! Swego czasu jedyny, którego używałam. Nie wysuszał, dobrze zmywał, wydajny, nie śmierdzący, wygodne opakowanie-same plusy. Poza ceną, drogi jak dla mnie. Kupowałam nieraz od razu 2, jak był na promocji. Byłabym używała do tej pory, gdybym nie odkryła tańszych równie dobrych ;)

Używam tego produktu od: nie używam obecnie, ale używałam wiele lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, z 5 na pewno, nie pamiętam

Dobry

Dobry zmywacz, skutecznie usuwa lakier, choć kilka wacików trzeba zużyć. Największy plus stanowi zapach, nie śmierdzi acetonem jak większość zmywaczy :/ Raczej trwały, stoi u mnie otwarty dość długo i cały czas działa. Trochę drogi, trzeba polować na niego w promocji.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 (150ml)

lubię

+ dobrze zmywa
+ ładnie pachnie
+ nie wysusza skórek
+ nie wysusza paznokci
+ wydajny
+ nie ucieka z opakowania

- cena

ach te avonowe ceny :) w promocjach mozna kupować, bez nich to ciężko :)

Dobry i skuteczny

Jest to jeden z najlepszych produktów Avonu i nieliczny wśród tych, które mogłabym komuś polecić z czystym sumieniem.
Zmywacz nie wysusza ani nie niszczy paznokci, a wręcz można powiedzieć, że je odżywia. Zmywa lakier całkiem dobrze, a zapach jest do zniesienia. Jego minusami są na pewno cena i wydajność.

Używam tego produktu od: używałam około 8 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie przypadł mi do gustu.

Lubię używać ciemnych lakierów, dlatego od zmywaczy wymagam, żeby bezproblemowo takie lakiery zmywały.
Ten niestety sobie nie radzi.
Żeby zmyć krwistoczerwony albo ciemnofioletowy lakier potrzeba dużo czasu, dużo wacików i dużo cierpliwości.
Ten zmywacz zamiast zmywać rozmazuje lakier dookoła paznokci, dopiero za co najmniej trzecim podejściem lakier znika.
Przez to jest bardzo mało wydajny.
Cena zmywacza to jakaś kpina, nie jest wart nawet 1/4 takiej kwoty.
Plus za to, że nie wysusza paznokci.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

TRAGEDIA JAKAS....

Ten zmywacz jest jak woda :(
Wysoka cena niczym nie uzasadniona
Zmywa tak opornie jakby robił łaskę :]

Nie jest w stanie zmyć czerwonego ani granatowego lakieru - rozmywa go tylko po pazurkach brudząc waciki,palce i wszystko dokoła.
Jest piekielnie niewydajny ,można go lać jak wodę a efekty zmywania kiepskie ,ileż można trzeć ?
Smierdzi może odrobine mniej niż inne ale WYSUSZA paznokcie !

Faktycznie lepiej kupić zmywacz w kiosku za dwa złote, przynajmniej nie będzie szkoda pieniędzy ...

Używam tego produktu od: tego roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe niestety

Dobry zmywacz

Zmywa dokładnie wszystkie kolory (swego czasu wciąż malowałam paznokcie na czarno), nie śmierdzi jak większość zmywaczy - ten zapach jest do zniesienia. Nie wysusza płytki. Ma dużą butelkę, więc szybko się nie kończy. Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Świetny produkt!

Plusy:
- nie ma duszącego zapachu jak większość zmywaczy
- nie wysusza płytki
- świetnie radzi sobie ze zmywaniem nawet intensywnych kolorów
- wygodna butelka, dobre zamknięcie

Minusy:
- cena, ale można go często dostać w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 5 -150 ml

Bardzo dobry zmywacz

Zmywa bez problemu czerń z paznokci i nie trzeba przy tym zużyć 10 wacików i pół butli tego produktu. ;)

Plusy:
+bardzo wydajny
+cena
+nie niszczy paznokci
+poręczne opakowanie

Minusy:
-cena

nie zmywa

Byłam konsultantką avonu w polsce i niejedną rzecz wypróbowałam- te zmywacz to zdecydowanie porażka. Powiem jedno: powinien zmywać, a do tego mu daleko. Strasznie trzeba się namęczyć, żeby mocny kolor zechciał zniknąć

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: żadnego całego-nie zmywał, więc wyrzuciłam