L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

Odżywka do włosów osłabionych, bez witalności, cienkich, którym brak objętości. Przywraca gęstość włosom. Ładnie odżywia, wygładza włosy. Nie powoduje jak wiele odżywek że włosy są przyklapnięte i jest ich mało, nie daje też efektu nadmiernej puszystości. Trzyma się ją na włosach tylko... 1 min.

T R A G E D I A

Porażka na całej linii, ale po kolei :)
-droga (jak na odżywkę, która nie działa),
-powoduje jeszcze większe osłabienie włosów (przynajmniej moich), najpierw zmatowiały a następnie zaczęły wypadać jak szalone,
-ma okropną konsystencję, leje się przez palce, żeby nałożyć ja na włosy trzeba zużyć baardzo dużo i być cierpliwym,
-ma niepraktyczne opakowanie, przy próbie otwarcia wylewa się na zatyczkę,
-moim zdaniem nie spełnia żadnych obietnic producenta, zniechęciła mnie do używania jakichkolwiek produktów firmy elseve :(

Używam tego produktu od 2 tygodni

nic specjalnego

Nie dla mnie ta odżywka. Konsystencje ma rzadką dosyć, przez co jest mało wydajna. Trzymana na włosach 2 minuty nic kompletnie nie robi, trzymana dłużej daje odrobinę lepszy efekt, jednk to nie jest TO, czego oczekuję.. No i włosy na drugi dzień mam po niej okropne.:( Używam ją razem z szamponem, ktory jest przyjemniejszy w użytkowaniu.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Supermarket też potrafi!

Uważam tę odżywkę za bardzo dobrą. Wygładza włosy, nie obciąża ich zbytnio, włosy pozostawia lśniące i miłe w dotyku. Przyjemnie pachnie. Jak na supermarket, to naprawdę bardzo dobry produkt.

No z tym że moje włosy nie wymagają szczególnej regeneracji, gdyż sa w dobrym stanie.

Nie kupię więcej bo używam Kallosa a w nim się zakochałam :)

Przeciętna

Bez rewelacji. Odżywka owszem, poprawia rozczesywanie włosów, zmiękcza, nadaje im trochę połysku - i na tym jej zalety się kończą.
Mam dość cienkie włosy, które po jej użyciu elektryzują się, są oklapnięte i obciążone.
Krzywdy im nie robi, ale efekt jakoś mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: ponad roku

Hmmm...

Całkiem w porządku ta odżywka, bo po pierwsze nie obciąża moich i tak już cienkich włosów. Włosy pozostawia miękkie, gładkie w dotyku, a nawet lekko błyszczące. Jak do tej pory to chyba jednak z lepszych odżywek, jaką spotkałam, bo dzielnie jej używam.

Nie rozumiem dlaczego producent pisze "pogrubia, nadaje gęstość"?? To akurat obietnica bez pokrycia ;)

Używam tego produktu od: 3 m-c
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nie działa

Nie wzmacnia cienkich włosów,natomiast obciąża je- są mało puszyste ,następnego dnia wręcz przyklapnięte oraz(co mnie juz naprawdę dziwi) matowe.Stosowałam razem z odżywką z tej samej serii.Nigdy więcej.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni

Nie zadowoli? mnie

Kupi?am w nadziei na zwi?kszenie obj?to?ci i dodanie ?ycia moim w?osom. Po zmyciu efekt puszystosci taki sobie a po 2-3 godzinach totalna klapa , w?osy klapni?te i jakby przet?uszczone. Od?ywka nie daje po?ysku i nie u?atwia rozczesywania w?osów, mam wra?enie ?e niewiele wogóle daje. U?ywa?am w kombinacji z ró?nymi szamponami i za kazdym razem rozczarowanie.

U?ywam tego produktu od: znam j? kilka lat
Ilo?? zu?ytych opakowa?: kilka

Moim włosom nie służy

Po jej użyciu włosy zaczęły mi się trochę elektryzować, a nie doświadczyłam tego już od wielu lat!! W ogóle zapomniałam, że można mieć taki problem, a jednak... :mad: Ogólnie na mojej głowie odżywka powoduje efekt siana, włosy żyją własnym życiem i ciężko je ułożyć. Końcówki przesuszone, chociaż niedawno obcinałam włosy. Na plus tej odżywce mogę zaliczyć tylko to, że nie obciąża włosów i trochę ułatwia rozczesywanie, ale dla mnie to zdecydowanie za mało.

Używam tego produktu od:

lepsze są Pantene

Mam mieszane uczucia co do tej odżywki, lepsze dla mnie są Pantene.
Konsystencja: odżywka przelewa się przez palce i przypomina bardziej szampon, wolę zdecydowanie bardziej treściwe i gęste. A działanie, hmm pomaga rodczesać włosy po szamponie Hipp, ale to robi każda odżywka, włosy zaczęły się elektryzować, końcówki wysuszone, odżywka nie poprawia ich kondycji, przez co coraz bardziej stają się sianowate, jednak wrócę do sprawdzonych Pantene żeby podratować włosy.
Do tej już raczej nie wrócę

Używam tego produktu od:kilku tygodni

dla mnie idealna!

zaczne od tego ze mam wlosy lekko przesuszone na dlugosci (dlugie), natomiast przy skorze szybko sie przetluszczaja, dotychczas uzywalam odzywek od polowy dlugosci, zeby szybciej nie przetluszczac skory glowy.odzywki tak naprawde obciazaly wlosy,fakt ze lepiej zodzywka, ale wlosy byly ciezkie i smetnie wisialy:(((

na szczescie trafilam na ta odzywkę, bardzo leciutką, ajednocześnie robi co potrzeba:) wlosy nie sa suche, latwo sie rozczesuja, nie placza sie, sa mięciutkie w dotyku,lekko puszyste.polecam dla posiadaczek dlugich wlosow-naprawde super efekt bez obciązania:D

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka conajmnie

Poszukiwania zakończone - KWC!

To strasznie miłe uczucie, wreszcie trafić na odżywkę w której odpowiada mi absolutnie wszystko; począwszy od opakowania, przez zapach aż do działania, które wszak jest najważniejsze. Minusów ten produkt jak dla mnie nie ma, wyliczę więc plusy ;)
- opakowanie niezwykle wygodne, łatwe do spakowania w podróż, mimo że stawia się je "na zakrętce", to odżywka nigdy mi się nie wylała. Wręcz przeciwnie, wyciskam jej z butli dokładnie tyle ile chcę, reszta jest jakby wciągana do środka :)
- zapach dla mnie bombowy: słodkawy, migdałowo-wiśniowy, bardzo w moim guście, lecz to jak wiadomo kwestia upodobań. Plusem jest dla mnie fakt, że utrzymuje się on na włosach.
- włosy po użyciu tej odżywki są leciutkie, nieobciążone (to pierwszy taki kosmetyk, prócz odżywki Farouk, który nie obciąża moich cienkich włosów), puszyste, miękkie i łatwo się rozczesują. Naprawdę sprawiają wrażenie, jakby było ich więcej.
- dość wydajna, w każdym razie nie znika z prędkością światła.
- cena nie straszy, dostępność ogólna, czego chcieć więcej?:)

Dziś użyłam jej po raz pierwszy w tandemie z szamponem z tej samej serii, efekt jest jeszcze lepszy niż przedtem. Szampon zostanie więc zrecenzowany, jak wykończę butlę :).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dziś rozpoczęłam drugie.

dobra

Uzywałam jej juz dośc dawno, a wtedy za dużo od odżywki niw wymagałam a także nie zwracałam zbytniej uwagi na efekty. Napewno nie było jakis spektakularnych efektów, ochów, achów. Włosy jak były cienkie takie i pozostały, ale błyszczały. Odżywka nie obciąża. Co jednak musze jej przyznac to to że wspaniale dbała o końcówki włosów, w ogóle nie były rozdwojone, ani przesuszone, a zdrowiutkie, jak tuz po obcinaniu a to niewiele odżywek potrafi. Starczyła mi na ok. 5miesięcy uzywania wiec jest wydajna