Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Krem wygładzający do stóp z serii Fusswohl zawierający masło z awokado oraz wosk pszczeli pielęgnuje przemęczoną i suchą skórę. Doskonały kompleks nawilżający z alantoiną poprawia gospodarkę wodną skóry i nadaje jej delikatny i aksamitnie gładki wygląd. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

Bardzo fajny

bardzo dobry krem.Bije go na głowę- według mnie-jedynie zmiękczający krem avonu.

Nawilża bardzo dobrze.Wygładza również.Skóra stóp jest delikatna i elastyczna.Nie oczekuję od niego nic więcej.Cena śmieszna, a dostępność rewelacyjna.

Ilość zużytych opakowań: kilka

taki sobie.

krem jest taki sobie. uczucie zmiękczenia powoduje, owszem, ale nie na długo i tylko na zewnętrznej stronie stóp. na podeszwie nie robi kompletnie nic. używany przeze mnie raczej jako awaryjny krem do rąk, albo gdy nie potrzebuje spektakularnego nawilżenia stópek.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań

raczej kiepski

+ tani
+ przyjemnie pachnie

- daje słabe i krotkotrwale efekty, czyli ze tak powiem - szału bynajmniej nie ma

mimo ze jest niedrogi, uwazam, ze lepiej wydac wecej pieniedzy i zainwestowac w inny produkt

Ilość zużytych opakowań: jedno zwykłe opakowanie

Za tę cenę warto spróbować

Krem ten jak na niską półkę jest naprawdę porządny. Ja dałam za niego chyba ok 3zł, czyli jakieś grosze a był wart wypróbowania. Delikatnie nawilża i odżywia stopy, stosuję go przeważnie na noc, bo nie wchłania się szybko, rano stopy są miękkie i delikatne, bardzo fajny zaraz po kąpieli stóp. Nawilżenie jednak nie jest długotrwałe, trzeba stosować mimo wszystko codziennie by widzieć jakieś efekty, jeżeli nie mam czasu na jego aplikacje przez parę dni moja skóra znów się łuszczy. Skład kremu też nie jest rewelacyjny, powiedziałabym że wręcz przeciwnie, jednak warto wypróbować :) Przyjemnie pachnie, ma fajną konsystencje i łatwo się aplikuje, jak na 75ml to jest też wydajny. Stosowałam też inne kremy rossmannowskie i również mnie nie zawiodły, lecz i nie powaliły. Cena adekwatna po prostu do jakości.

bardzo dobry

Zdecydowanie polecam jako alternatywę dla droższych kremów - wśród niskiej cenowo półki jest jak dla mnie najlepszy

PLUSY
- wygładza skórę stóp
- ma miły zapach
- szybko się wchłania

MINUSY:
- trzeba używać codziennie żeby efekt gładkich stóp sie utrzymał

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Wart wypróbowania

Miły kremik, i to zarówno w sensie komfortu stosowania, jak i efektów, jakie daje.
Przyjemnie się wsmarowuje i szybciutko wchłania, nie lepi się i nie maże. Zapach ma neutralny, bardziej kojarzący się z kremem do rąk niż do stóp – mentolu czy innych świeżakowatych, ziołowych nut tam się nie uświadczy.

Krem daje efekt dosłownie już po jednym zastosowaniu na noc: stopy są gładsze, odżywione, w ogólnie lepszym stanie. Używany na dłuższą metę utrzymuje skórę stóp w naprawdę dobrej kondycji. Jest całkiem wydajny.

Nie jest to z pewnością jakiś przebój rynkowy, ale naprawdę przyjemny produkt, który może zrobić stópkom sporo dobrego. Warto wypróbować na własnej – nomen omen – skórze.

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Dobrze nawilża

Dobry krem, ładnie pachnie, jest tani i dobrze się wchłania. Nawilża stopy zadowalająco. Mogę polecić dla osób, które mają przesuszone stopy, ale nie jest to przesuszenie wymagające wizyty u kosmetyczki ;) Ach no i istotne: wcieranie kremu w stopy bez uprzedniego wymoczenia i starcia suchego naskórka nie przyniesie żadnego efektu. Z jakimkolwiek kremem;)

Zbyt słaby

Mam problematyczną skórę stóp, przesuszoną, zgrubiałą i lubiącą pękać. Ten krem jest kompletnie nie dla mnie, choć do zadbanych, łatwych w pielęgnacji stóp zapewne by się sprawdził.
Jest przyjemny w aplikacji, ładnie pachnie, szybko się wchłania, ale po wchłonięciu miałam nieprzyjemne wrażenie wysuszenia skóry. Moim zdaniem kiepsko nawilża, o ile w ogóle. Nie zmiękcza i nie wygładza, po wieczornym zastosowaniu rano miałam wręcz tarkę na stopach.
Daję trzy gwiazdki bo moje stopy naprawdę nie są łatwe w pielęgnacji. Dziewczyny nie mające takich problemów w większości jednak powinny być zadowolone z tego kremiku.

Za taką cenę KWC

Dobry krem do stóp za grosze. Naprawdę wygładza i zmiękcza skórę stóp przy regularnym stosowaniu. Lekki, szybko się wchłania, neutralny zapach. Myślę, że z jakimś cięższym problemem stóp raczej sobie nie poradzi, ale na co dzień jak najbardziej. Naprawdę lubie i polecam każdemu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie spełnia swojego zadania

Krem nie zadowolił mnie, ponieważ skóra jest po nim nawilżona tylko przez kilka chwil po nałożeniu, potem znowu wygląda jak przedtem i jest sucha ;/ krem zawiera mocznik ale na dalekiej (dwunastej ;P) pozycji i widać jego stężenie nie jest wystarczające. Cieszyłam się, ze znalazłam tańszy odpowiednik Scholla, ale niestety nie ;/ nawet nie wchłania się całkowicie, jak pisze na opakowaniu ..

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Bardzo dobry i skuteczny

Ten krem bardzo mi się przydał. Mam szorstką, mocno narastającą skóre na stopach, skłonność do pękania skóry na dużych palcach i łuszczenia się jej.

- krem dobrze nawilża - stosuję regularnie 2 razy dziennie i efekty są doskonałe; nic mnie nie swędzi, nie mam ściagniętej skóry, nie łuszczy się; stopy są znacznie miększe i delikatniejsze.
- nie jest tłusty - mogę od razu włożyć skarpetki;
- jest tani, a równie dobry, jak kremy Scholl;
- łatwo go kupić - jest w każdym Rossmannie.

Polecam do suchych i łatwo rogowaciejących stóp.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie spełnił swojego zadania

Balsam miał stopy zmiękczyć i zdecydowanie tego nie zrobił. Fakt że ja mam dość problematyczną skóre stóp, ale ten balsam nie pomógł mi nawet odrobinę. Poza tym ma moim zdaniem niewystarczająco gęstą konsystencję. Więc nie polecam. Chyba że ktoś nie ma ze stopami generalnie problemów i chce po prostu jakiegoś nawilżającego kremiku.

Używam tego produktu od: 1 mies